SOS

Zmysłowy poradnik dla niej i dla niego, jak być „10” w łóżku

Czy można być kochanką idealną? Odpowiedź jest tylko jedna: tak!
Zmysłowy poradnik dla niej i dla niego, jak być „10” w łóżku
Fot. iStock
11.11.2020

Na wstępie przyznajmy wszyscy bez owijania w bawełnę: seks jest w związku niezwykle ważny. Podobnie jak rozmowa, zaufanie, przyjaźń i wsparcie – intymność również stanowi fundament udanej relacji. Partnerzy, którzy są zadowoleni ze swojego życia intymnego, nie szukają wrażeń na boku. I nie chodzi tutaj absolutnie o dostosowywanie się do upodobań czy zachcianek drugiej osoby, ale o to, by obu stronom było przyjemnie.

Czy da się być zatem kochanką / kochankiem idealnym? Odpowiedź jest tylko jedna: tak. Serwis allwomenstalk.com przygotował krótki poradnik na ten temat. Oto on!

Zobacz także: Lista 18 zadań robi furorę wśród kochanków. Próbują zaliczyć wszystkie

para

Jak być lepszą kochanką / lepszym kochankiem?

Emocje

Pociąg fizyczny do drugiego człowieka to nie wszystko. Im więcej pozytywnych emocji i uczuć masz w stosunku do chłopaka a on w stosunku do ciebie, tym pewniej czujecie się przy sobie w sypialni. I tym mocniejszą odczuwacie oboje przyjemność.

Bądźcie otwarci

Nie zakładajcie na wstępie, że o seksie wiecie już wszystko. Każde kolejne zbliżenie z ukochanym może być dla ciebie cenną (i bardzo przyjemną) lekcją. Badajcie nawzajem swoje potrzeby, fantazje i upodobania. Jeśli oboje dacie na eksperymenty zielone światło, nie wahajcie się wcielić ich w życie.

Doceniajcie przyjemność

Podczas gry wstępnej powiedz ukochanemu, że jego pieszczoty wywołują w tobie rozkosz. Jeśli to ty pieścisz jego – poproś, by dał ci znać, czy jest mu dobrze. Takie wzajemne afirmacje podziałają na was podniecająco, a przy okazji oboje dowiecie się, jakie obszary waszych ciał są najbardziej wrażliwe na dotyk ukochanej osoby.

Niegrzeczne rozmówki

Dla mężczyzny nie ma nic bardziej podniecającego niż kobieta, która w czasie zbliżenia szepcze mu do ucha niegrzeczne rzeczy. On odwdzięczy się tym samym – zrobi się jeszcze bardziej gorąco!

Zabawa

Nie traktujcie zbliżenia zbyt poważnie. W czasie seksu nie chodzi o odbębnienie jakiegoś obowiązku. Oboje powinniście się świetnie bawić, relaksować, czerpać rozkosz.

Bądźcie nieprzewidywalni

Seks nie lubi rutyny. Oboje starajcie się eksperymentować z pozycjami, miejscami, grą wstępną, gadżetami. Wtedy odkryjecie masę rzeczy, które na was działają. I jeszcze jedno – nie bój się od czasu do czasu przejąć w sypialni dowodzenia. Facet tylko na to czeka!

Zobacz także: Niegrzeczna rzecz, którą aż co trzeci facet chciałby z Tobą zrobić. Zgodzisz się?

Polecane wideo

Ta kobieta ma najpiękniejsze ciało na świecie. Jej kształty są wręcz nierealne
Ta kobieta ma najpiękniejsze ciało na świecie. Jej kształty są wręcz nierealne - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Fabrina (Ocena: 5) 18.11.2020 08:32
Jasne, warto mieć to wszystko na uwadze. Ale też nie stronić od gadżetów, takie jest moje zdanie ;) Ja kupiłam sobie nową zabawkę, Deep Fantasy, z ruchomą główką.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie