SOS

Prosty test wierności. 5 pytań, które oczyszczą napiętą atmosferę w związku

Przestaniesz gubić się w domysłach.
Prosty test wierności. 5 pytań, które oczyszczą napiętą atmosferę w związku
fot. iStock (fizkes)
10.08.2020

Kobiety już tak mają. Szósty zmysł i intuicja. Od kilku miesięcy czujesz, że coś jest nie tak, że coś się zmieniło i nie jest między wami jak dawniej. Pojawił się dystans, brak czułości i dziwne wymówki z jego strony... Po prostu całą sobą wiesz, że gdzieś tam jest jakaś inna kobieta.

Zobacz również: Mężczyźni o tych imionach najczęściej zdradzają. Musisz mieć ich na oku

Czasami nawet podejrzewasz o to konkretną osobę, ale boisz się zapytać, aby nie stracić zaufania partnera i nie wyjść na zazdrosną histeryczkę. Po co dłużej trwać w niepewności? Zbierz się na odwagę i zadaj mu któreś z poniższych pytań, a wszystko natychmiast się wyjaśni. Przynajmniej częściowo...

Jak dowiedzieć się o zdradzie? 5 skutecznych pytań

Niektóre z nich są podchwytliwe, a inne stawiają na szczerość. Najważniejsze, aby ze sobą rozmawiać. Tam, gdzie jest komunikacja, jest jeszcze szansa na uratowanie związku. A może jednak tylko Ci się wydaje?

#1 Może pójdziemy tam razem?

Jeżeli zauważyłaś, że partner nagle znika o podejrzanych godzinach, późno wraca do domu i woli spędzać czas "w pracy" niż z Tobą, to warto zaproponować wspólne wyjście, aby przekonać się, jak jest naprawdę. Oczywiście w związku musi być przestrzeń i czas na regenerację w samotności, ale jeśli usłyszysz wahanie się i kolejne wymówki... wszystko stanie się jasne. Dzięki temu nie będzie już miejsca na służbowe usprawiedliwienia czy zasłanianie się kumplami. Jeśli jesteś dla niego ważna, na pewno się zgodzi. Nie możecie mieć przed sobą tajemnic, nawet, gdyby nie była to zdrada.

#2 Mogę na chwilę Twój telefon?

Partnerzy kręcący z kimś na boku wyjątkowo sprytnie ukrywają swoje telefony. Znikają wraz z nimi w łazience, kładą aparat ekranem do dołu i wyciszają dźwięk. Wszystko po to, aby wiadomość od sympatii nie pojawiła się niespodziewanie na Twoich oczach.

Czasami na pewno masz powód, aby na chwilę przejąć telefon ukochanego. Robicie sobie wspólne zdjęcia, które chcesz obejrzeć, potrzebujesz skorzystać z aplikacji, czy zwykłej nawigacji. Nie chodzi o łamanie zasad prywatności i przeglądanie jego skrzynki i połączeń - zwyczajnie obserwuj jego reakcję.

#3 Czy jest jakiś powód, dlaczego nie dajesz mi tyle uwagi co dawniej?

Klasyczne "Chcesz mi o czymś powiedzieć?" może go przerazić, bo odbierze to jako zarzut. Nikt nie reaguje pozytywnie na hasło pod tytułem "musimy porozmawiać". Kojarzy się z czymś poważnym, trudnym i niepokojącym. Dlatego zacznij inaczej i zdobądź się na szczerość. Opowiedz partnerowi o swoich uczuciach i waszej bliskiej relacji, za którą tęsknisz. Być może zmięknie i zwierzy Ci się.

#4 Może zrobimy sobie przerwę od social mediów?

W dobie mediów społecznościowych i wachlarzu aplikacji randkowych, łatwiej jest ukryć zdradę. Dlatego ochoczo zaproponuj wam technologiczny detoks i odpoczynek od Facebooka, Instagrama i innych social mediów. Może wybierzecie się wspólnie na łono natury i odbudujecie bliskość między sobą? Jeżeli będzie oponował, zapytaj, co takiego nie daje mu spokoju. To może stać się furtką do głębszej rozmowy.

#5 Zdradzasz mnie?

Kiedy będziesz już tego prawie pewna, możesz odważnie zapytać się wprost. Po co robić podchody lub udawać, że niczego się nie widzi? Warto szczerze sobie to wyjaśnić. Musisz być gotowa na odpowiedź twierdzącą, ale im wcześniej się tego dowiesz, tym lepiej. Żadna kobieta nie zasługuje na takie znieważenie i kłamstwa. Nawet, jeśli on będzie zaprzeczał, to będzie dobry punkt wyjściowy do rozmowy o zazdrości i kondycji waszej relacji.

Zobacz również: 10 pytań, które powinnaś sobie zadać, zanim wybaczysz mu zdradę

Źródło: ofeminin.pl

Polecane wideo

Statystycznie najprzystojniejszy facet na świecie. To zasługa proporcji
Statystycznie najprzystojniejszy facet na świecie. To zasługa proporcji - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 3.22 / 5
gość (Ocena: 5) 07.02.2021 05:35
Dobry artykuł 👍
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 11.08.2020 17:55
ja mojemu facetowi zawsze wacham jajka jak wraca do domu, jak wyczuje zapach jakiejs innej osoby to wiem, ze byla zdrada. rowniez jak wyczuje zapach swiezego mydla to prawdopodobnie zdrada, bo musial wziac prysznic chwile wczesniej, pewnie po zdradzie. takze polecam, sprawdzona metoda, teraz to juz jest dla nas jak codzienna czynnosc, jak scielenie lozka czy cos, on wraca, ja witam go w progu, on opuszcza spodnie i gatki, ja kucam, wacham, i tyle. 2 minuty roboty
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 10.08.2020 10:47
Przeglądanie telefonu jest słabe. Niezależnie od okoliczności.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie