SOS

Zapomnij o pozycji misjonarskiej. Teraz w sypialni rządzi „śpiący policjant”

Spodoba się zwłaszcza paniom.
Zapomnij o pozycji misjonarskiej. Teraz w sypialni rządzi „śpiący policjant”
Fot. iStock
29.07.2020

Początki każdego związku są romantyczne i namiętne. Kochankowie chcą spędzać każdą wolną chwilę razem i najchętniej w ogóle nie wychodziliby z łóżka, decydując się na liczne eksperymenty i doświadczając różnych wrażeń. Co więcej, wydaje im się, że tak będzie już zawsze, a miłosne igraszki nigdy im się nie znudzą.  

Zobacz również: Przeliteruj słowo „kokos”... biodrami. Ten trik robi furorę wśród kochanków

Jak to jednak bywa, z czasem życie weryfikuje te ambitne plany. Prędzej czy później okazuje się, że partnerzy nie zawsze są w nastroju do zbliżenia albo zwyczajnie brakuje im na to siły. Są też wieczory, kiedy kochankowie chętnie spędziliby romantyczne chwile, ale... niespecjalnie chce im się wysilać. Co w takiej sytuacji? Na szczęście kamasutra przewiduje i takie scenariusze.  

W takim wypadku z pomocą wszystkim zmęczonym (albo po prostu leniwym) kochankom przychodzi pozycja zwana śpiącym policjantem. Na czym polega ta miłosna choreografia i jakie zapewnia doznania? 

Pozycja seksualna "śpiący policjant"

Fot. iStock 

Pozycja seksualna „śpiący policjant”

Jak donosi portal metro.co.uk, pozycja określana mianem śpiącego policjanta jest też nazywana... progiem zwalniającym albo garbem. To oczywiście nawiązanie do wypukłości na jezdni, mającej na celu ograniczenie prędkości poruszających się na niej pojazdów. To alternatywa dla popularnej pozycji na pieska. Różnica polega na tym, że w takim układzie kobieta nie trzyma bioder w górze, ale leży na brzuchu z poduszką pod biodrami. W związku z tym jest to zdecydowanie pozycja niewymagająca zbyt dużego wysiłku. Podczas zbliżenia partner może dodatkowo pieścić pośladki swojej partnerki. 

Kochankowie, którzy już wypróbowali pozycją na śpiącego policjanta mówią, że ta niepozorna choreografia zapewnia im wyjątkowe i zwielokrotnione doznania. Chwalą ją sobie zwłaszcza panie, które przekonują, że taki układ to głęboka penetracja, a co za tym idzie – intensywne orgazmy. 

Wypróbujecie śpiącego policjanta we własnej sypialni? 

Zobacz również: Gdy macie na siebie ochotę, ale nie macie siły... Wtedy z pomocą przychodzi TA pozycja

Polecane wideo

Statystycznie najprzystojniejszy facet na świecie. To zasługa proporcji
Statystycznie najprzystojniejszy facet na świecie. To zasługa proporcji - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.09.2020 14:22
Krista mogę pomóc
odpowiedz
Krista (Ocena: 5) 29.07.2020 13:37
Póki nie mam partnera, to w mojej sypialni rządzi nowa zabawka ze sklepu intymnego Deep Fantasy :D z ruchomą główką. Najważniejsze, że się świetnie sprawdza :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie