SOS

Marzą o tym, by kobiety ich zdradzały. Kim są rogacze?

"Jesteś pewien, że tego właśnie chcesz?" - pytają partnerki.
Marzą o tym, by kobiety ich zdradzały. Kim są rogacze?
fot. iStock
19.06.2020
Zuzanna Niedzielska

Zdrada w związku. Nawet bezwiedna myśl o niej wywołuje u ogromny niepokój i zazdrość. Istnieją jednak osoby, których taki widok zwyczajnie podnieca. Kobietom trudno jest zrozumieć fetysz, w którym ich partner wręcz pragnie, aby ukochana poszła do łóżka z innym facetem. A jednak taki psychiczny ból może stać się przyjemnością, jak dla innych praktyki BDSM czy silne, fizyczne doznania.

Zobacz również: 9 bardzo niegrzecznych rzeczy, które on chciałby z Tobą zrobić w tym roku

Rogacze (z ang. cuckolds) mają fantazje, aby ich kobieta zaspokajała kogoś innego, ale na ich oczach. Jak się okazuje, wielu mężczyzn marzy o tzw. "niewiernych żonach". Dlaczego?

Kim są cuckolds, czyli rogacze? 

"Rogacz" było to w mniejszych społecznościach tradycyjne określenie mężczyzny, który dowiadywał się o niewierności swojej partnerki jako ostatni. Jednak jego współczesna wersja w sypialni nie dość, że jest tego świadoma, to jeszcze obserwuje ten akt z erotyczną satysfakcją. I nie chodzi o to, by potraktować żonę przedmiotowo. Chodzi o uczucie... wywołane u samego siebie. Czyli innymi słowy masochistyczne podniecenieCuckolding to jednak w dalszym ciągu fetysz, który stanowi społeczne tabu. 

Fantazje o zdradzie

Jak wiadomo, każdy z nas miewa czasem w głowie absurdalne fantazje, które na moment są niezwykle podniecające i ciekawe, ale w realnym życiu niekoniecznie chcielibyśmy je realizować. Te marzenia pozostają w świecie erotycznych snów na jawie i wszyscy czują się z tym ok. 

Przeciętna osoba na myśl o zdradzie w wykonaniu partnera reaguje stresem, zazdrością, złością czy lękiem i zaczyn nawet odczuwać objawy fizyczne takie jak ból głowy, brzucha czy ucisk w żołądku. Jednak niektórzy mężczyźni potrzebują do własnego zaspokojenia takiej ogromnej dawki adrenaliny.

"Rogacze" szukają doświadczenia sprzecznych emocji: zarówno poniżenia, jak i pożądania. Niektórym wystarczają pikantne historie z takich spotkań, a inni posuwają się o krok dalej i chcą oglądać taki spektakl w pełnej okazałości na żywo. A jak wiadomo z kręgów typu BDSM, ból potrafi być przyjemny i podniecający. Biologia tłumaczy to zarejestrowaniem konkurencji i w efekcie doświadczaniem... mocniejszej erekcji.

Praktyka cuckoldingu

Sposobów na realizację tej fantazji jest tak wiele, jak samych "rogaczy". Niektórzy interpretują to jako zwykłe "podglądactwo" (tak, jakby partner oglądał akt seksualny przez dziurkę od klucza lub lornetkę), inni jako wymuszony biseksualizm (kobieta w dominującej roli może nakazać mężczyznom wchodzenie ze sobą w różne odważne interakcje), a jeszcze kolejni lubią wysłuchiwać opowieści z takich spotkań i oglądać namacalne dowody (jak bielizna czy ślady), które wpływają na ich zmysły.

Cuckolding można też realizować poprzez jawne uprawianie wirtualnego seksu lub zdalnego stosunku za pośrednictwem telefonu, którego oczywiście świadkiem jest sam rogacz. Czasami on sam staje w roli "alfonsa", który wybiera kochanków dla swojej kobiety (zazwyczaj takich z większym przyrodzeniem niż to, które posiada on), ale należy zaznaczyć, że na co dzień "rogacze" nie są typem tzw. popychadeł. Przyjemność z celowego poniżenia czerpią jedynie w granicach sypialni.

Co na to partnerki?

Fetyszyzm mężczyzn to jedno, ale jak czują się kobiety ze świadomością, że partner doświadcza ich fizycznej zdrady na żywo?

Włączyłem muzykę, wróciłem do pokoju, a oni leżeli na sobie, nadzy. Cały czas powtarzała: „Tego właśnie chcesz? Jesteś pewien, ze właśnie tego chcesz?”. Doprowadzało mnie to do szaleństwa. Chcę, żeby moja żona sypiała z losowymi typami, ale jej to łamie serce

- opowiada 37-letni David w rozmowie z redaktorem Vice'a.

Nie należy mylić takich praktyk z trójkątami miłosnymi czy ze społecznościami swingersów (którzy wymieniają się partnerami), ani nawet elastyczną monogamią i posiadaniem wielu kochanków za zgodą partnera. Kobiety często opierają się takim pomysłom, i trzeba pamiętać o tym, że takie urozmaicenie nie jest dla każdego. Niektórzy są jednak zdania, że skutecznie podnosi to temperaturę w związku i nie prowadzi do jego końca, wręcz przeciwnie. Rogacz może też w ten sposób nastroić się do namiętnego aktu z partnerką. Tylko co jeśli kochankowie zapałają miłością do siebie?

Zobacz również: Co jest dla Ciebie ważne w łóżku? Pytanie, które pada zdecydowanie za rzadko

Źródła: proseksualna.pl / Vice

Polecane wideo

Wydała FORTUNĘ, żeby wyglądać jak dmuchana lalka dla fetyszystów
Wydała FORTUNĘ, żeby wyglądać jak dmuchana lalka dla fetyszystów - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie