SOS

Intymne gry tylko dla dorosłych. Łóżko posłuży Wam jako plansza

9 zabaw, które wzmocnią każdy związek.
Intymne gry tylko dla dorosłych. Łóżko posłuży Wam jako plansza
Fot. iStock
17.05.2020

Udane życie intymne to nie tylko ogromne doświadczenie, świetna technika i szczegółowa znajomość anatomii partnera. Przyda się także odrobina fantazji i jeszcze więcej szaleństwa. W łóżku bywa różnie, ale nigdy nie powinno być nudno - to zdanie, pod którym podpisze się chyba każdy spragniony bliskości kochanek.

Zobacz również: 23 gesty, które rozgrzeją go do czerwoności. Nie będziesz musiała mówić nic więcej

Tylko jak to osiągnąć? Portal metro.co.uk sugeruje powrót do dzieciństwa, a konkretnie - gier. Z tą różnicą, że te konkretne nie wymagają planszy, pionków czy kart i przeznaczone są wyłącznie dla dorosłych. Rozgrywka odbywa się w sypialni, a na dodatek w niekompletnym stroju.

Oto kilka proponowanych scenariuszy, z których każdy dopasuje coś do własnych potrzeb. I temperamentu.

seksfot. Thinkstock

Gry intymne dla dwojga

#1 Kontroluj mnie

Do tej zabawy niezbędny jest gadżet, a konkretnie - zabawka erotyczna sterowana pilotem. Ty z niej korzystasz, ale to partner kontroluje czas i intensywność doznań. Później możecie się zamienić.

#2 Rzut kostką

Ustalcie wartość każdej cyfry, zaczynając od najbardziej niewinnej do wyjątkowo pikantnej czynności. Np. 1 to pocałunek, a 6 oznacza pełne zbliżenie. Podobno w życiu nie ma przypadków.

#3 Losowanie fantazji

Partnerzy zapisują na karteczkach swoje niespełnione fantazje intymne, o których wcześniej ze sobą nie rozmawiali. Kiedy przyjdzie odpowiedni moment - odbywa się losowanie i przechodzimy do realizacji zadania. O ile oboje tak zdecydujemy.

Zobacz również: 6 pozycji, których faceci chcieliby spróbować, ale boją się do tego przyznać

seksfot. Thinkstock

#4 Zamknij oczy

A najlepiej zasłonić je partnerowi przy pomocy kawałka materiału. Zabawa polega na dotykaniu nagiego ciała różnymi przedmiotami, a nawet pokarmami. Niech spróbuje zgadnąć, czym właśnie go pieścisz.

#5 Naga złota rączka

Akcja rozgrywa się w całym domu. Partnerzy wykonują codzienne obowiązki, ale zupełnie nago. Pomysłodawcy tej gry zapewniają, że długo to nie potrwa, bo pożądanie weźmie górę.

#6 Prawda czy wyzwanie

Popularna gra młodzieżowa, ale w bardzo sprośnym wydaniu. Tym razem pytania dotyczą wyłącznie bardzo intymnych kwestii. Kiedy gracz wybierze wyzwanie - także powinno zrobić się gorąco.

seksfot. Thinkstock

#7 Rozbierany poker

Absolutna klasyka, na którą nie zawsze mamy odwagę. W większym gronie może to być bardzo krępujące, ale z partnerem to co innego. Pozwól, aby to on decydował, której części garderoby masz się pozbyć.

#8 Stoper

Błyskawiczna gra, która może sprawić ogromną przyjemność. Twoim zadaniem jest doprowadzenie partnera do rozkoszy w zaledwie jedną minutę. Możesz wykorzystać do tego tylko ręce i usta. Po wszystkim zamieńcie się rolami.

#9 Lista zadań

Tym razem nie chodzi jednak o zakupy czy wstawienie prania. Wydrukuj listę pozycji „Kamasutry” i realizujcie je po kolei. A przynajmniej spróbujcie. Skończyć możecie w dowolny sposób.

Brzmi dobrze?

Zobacz również: Prawda czy wyzwanie? 20 pytań i zadań, którymi rozgrzejesz chłopaka do czerwoności

Polecane wideo

Co Twój znak zodiaku mówi o Twojej seksualności?
Co Twój znak zodiaku mówi o Twojej seksualności? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie