SOS

15 rzeczy, które tylko zakochani faceci robią w łóżku

On zrobił to z miłości, a nie tylko po to, by zaspokoić swój popęd.
15 rzeczy, które tylko zakochani faceci robią w łóżku
Fot. iStock
25.04.2020

Trudno nie odnieść wrażenia, że relacje intymne stają się coraz mniej romantyczne. Kiedyś bliskość fizyczna postrzegana była jako dowód łączącego nas uczucia. Dziś sypiamy ze sobą nie tylko z miłości, ale coraz częściej także dla sportu. Chcemy zaspokoić popęd, nie zawracając sobie głowy głębszymi emocjami.

Zobacz również: 23 gesty, które rozgrzeją go do czerwoności. Nie będziesz musiała mówić nic więcej

W efekcie nigdy nie wiemy, na czym tak naprawdę stoimy. Czy partner leżący obok w łóżku rzeczywiście coś do nas czuje? A może chciał tylko rozładować napięcie? Odpowiedź na to pytanie przynosi publikacja thoughtcatalog.com.

Serwis wymienia 15 drobnych gestów, które mogą mieć ogromne znaczenie. Facet zachowujący się w ten sposób nie postrzega cię jedynie jako kolejnej kochanki. Widzi w tobie pokrewną duszę.

życie intymnefot. Thinkstock

#1

Nie unika kontaktu wzrokowego. To najlepszy dowód, że zależy mu na głębokiej relacji, a nie tylko chwilowej przyjemności.

#2

Namiętnie cię całuje. Gdyby nie miał poważniejszych zamiarów, wtedy raczej unikałby tej wyjątkowo intymnej formy bliskości.

#3

Zależy mu na twoim zadowoleniu. Nie myśli wyłącznie o swojej przyjemności, bo prawdziwą radość daje mu spełnienie ukochanej.

#4

Stawia na komunikację. Co jakiś czas pyta, na co masz ochotę, jak się czujesz, czy może zrobić coś więcej.

#5

Jest bardzo emocjonalny. Każdy jego dotyk, ruch i pocałunek świadczą o ogromnym zaangażowaniu i czułości.

Zobacz również: 6 pozycji, których faceci chcieliby spróbować, ale boją się do tego przyznać

życie intymnefot. Thinkstock

#6

Trzyma cię za rękę. To wyjątkowy gest, którym pokazuje swoją troskę. Zależy mu, abyś czuła się w jego ramionach bezpiecznie.

#7

Nie boi się komplementować. Bliskość fizyczna nie wymaga zbyt wielu słów, ale on i tak chce cię utwierdzić w przekonaniu, że jesteś w tym naprawdę dobra.

#8

Chce być jak najbliżej. Nie tylko w trakcie samego aktu, ale także przed i po. Przytula się, bo chce poczuć twoje ciepło i bicie serca.

#9

Nie ucieka po wszystkim. W ten sposób daje do zrozumienia, że chodziło o coś więcej i lubi spędzać z tobą z czas.

#10

Ciągle mu mało. To nie oznacza, że od razu oczekuje powtórki. Zależy mu jednak, by jak najdłużej móc cię tulić i całować.

życie intymnefot. Thinkstock

#11

Stara się być romantyczny. Zależy mu na wyjątkowej atmosferze, dlatego zwraca uwagę na takie szczegóły jak oświetlenie czy zapach.

#12

Poświęca swój czas. Do intymnych spotkań dochodzi wtedy, kiedy oboje macie na to ochotę, a nie dlatego, że on akurat znalazł wolną chwilę.

#13

Używa określenia „kochać się”. Wtedy możesz być pewna, że nie oddziela od siebie uczuć i bliskości fizycznej. Dla niego to dowód miłości.

#14

Dba o twój komfort. Czasem może pójść coś nie tak, ale on natychmiast obraca to w żart. Nawet przez chwilę nie czujesz się zakłopotana.

#15

Nie boi się o tym rozmawiać. Po wszystkim chce mieć pewność, że było ci równie dobrze, jak jemu.

Zobacz również: Chciała stracić cnotę w czasie nocy poślubnej. Nic nie poszło zgodnie z planem

Polecane wideo

4 najbardziej wyuzdane znaki zodiaku. W łóżku nie mają żadnych zahamowań
4 najbardziej wyuzdane znaki zodiaku. W łóżku nie mają żadnych zahamowań - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie