SOS

Spotykała się z 79-letnim Alem Pacino. Teraz zdradza, czego nauczyła się o związkach ze starszymi mężczyznami

Legendę Hollywood i Meitel Dohan dzieliła prawie 40-letnia różnica wieku. Jak wyglądał ten związek?
Spotykała się z 79-letnim Alem Pacino. Teraz zdradza, czego nauczyła się o związkach ze starszymi mężczyznami
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/meitaldohan)/YouTube.com/Access
25.03.2020

Kiedy 40-letnia izraelska aktorka Meital Dohan w lutym 2020 roku rozstała się z 79-letnim Alem Pacino, udzieliła kilku bardzo szczerych komentarzy na temat ich zakończonego związku. W mediach zawrzało, gdy Dohan powiedziała wprost: “Trudno jest być z tak starym mężczyzną, nawet jeśli jest to Al Pacino. Próbowałam temu zaprzeczać, ale on jest już naprawdę starszym panem.

Zobacz również: „Mam 18 lat, mój facet 55. W przyszłym roku zostanę jego żoną”

Aktorka znalazła się także w ogniu krytyki po tym, jak wyznała, że Pacino “nie lubił wydawać pieniędzy” i “kupował jej tylko kwiaty”. Media i internauci uznali Dohan za materialistkę, która widziała w legendarnym aktorze tylko bankomat i w rzeczywistości wcale nie darzyła go prawdziwymi uczuciami. Teraz izraelska aktorka udzieliła pierwszego szczerego wywiadu dla brytyjskiego dziennika “Daily Mail”, w którym opowiedziała o kulisach związku z Alem Pacino oraz prawdziwych przyczynach rozstania. Zdradziła też, czego ta historia nauczyła ją na temat relacji ze sporo starszymi mężczyznami.

“Próbowałam wyjaśnić, że naprawdę staraliśmy się, aby nasz związek przetrwał. To była niesamowita, szczera i piękna miłość. To, co było między nami było większe niż takie materialistyczne rzeczy, jak kwiaty, czekoladki, diamenty czy samochody” - zaczyna swoją opowieść Meitan Dohan. Wyjaśnia, że ich relację spotkało to, co większość kobiet, które decydują się na związek ze sporo starszym partnerem – nie zdają sobie sprawy z długofalowych konsekwencji swoich wyborów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Slay me Al Pacino 😍😙😉 (@pacinosgirl72)

40-letnia aktorka nie ukrywa, że bardzo chciałaby wreszcie zostać matką, a niestety jej czas na macierzyństwo powoli się kończy. Jak mówi, Pacino niestety nie podzielał jej chęci powiększenia rodziny – sam ma już troje dzieci z poprzednich związków.

“To była jedna z najbardziej niesamowitych historii miłosnych mojego życia, ale zrozumieliśmy, że jesteśmy na różnych życiowych etapach. Dwa lata to długi czas i zaczęłam myśleć: “Kochamy się, ale dokąd to zmierza? Ja naprawdę chcę mieć dzieci”. To trudne, gdy partner jest od ciebie tak dużo starszy, bo ty wciąż masz marzenia o założeniu rodziny, podczas gdy on już ma swoją rodzinę”.

Z jakimi wyzwaniami i przeszkodami muszą zmagać się kobiety, które wiążą się ze sporo starszymi mężczyznami?

“Bez wątpienia jest trochę inaczej, bo nie będziecie razem szaleć na mieście do 2 w nocy i imprezować. Mieliśmy wiele spokojniejszych chwil, ale nie sądzę, żeby brakowało mi innego stylu życia. Sama jestem domatorką”.

Meital zdradziła też co nieco na temat fizycznych aspektów swojej relacji z Pacino – w końcu 39 lat to olbrzymia różnica jeśli chodzi o sprawy intymne. Aktorka była jednak dość subtelna oraz enigmatyczna: “Mieliśmy bardzo bogatą relację. On jest w świetnej formie i nie miałam wrażenia, że w tej kwestii ma jakieś problemy. Owszem, niektóre rzeczy są czasami zaskakujące. Nie są takie, jakby się mogły wydawać”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Al Pacino Film School (@alpacinofilmfestival)

Na koniec izraelska aktorka zdradziła, że wciąż cierpi po rozstaniu z legendą Hollywood.

“Mieliśmy o coś małą sprzeczkę. Tak to się zaczęło. A potem to zaczęło narastać, z mojej inicjatywy. Pytałam go: “W jaką stronę zmierzamy? Minęły dwa lata. Robimy krok na przód czy będziemy się cofać? Czy się rozstajemy?”. Rozmawialiśmy o tym i oboje byliśmy zdania, że chociaż nasz związek wciąż jest udany, może lepiej się rozstać. To była nasza wspólna decyzja. Czuję w sobie smutek. Teraz się śmieję, ale płaczę, gdy słucham muzyki. Mam nadzieję, że jemu też jest smutno. Chcemy być częścią swojego życia. Staram się pozostawać w przyjacielskich stosunkach ze wszystkimi moimi byłymi”.

Zobacz również: Ona ma 19 lat, a on 62. Niedawno się pobrali, a teraz starają się o dziecko

Polecane wideo

Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA
Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 25.03.2020 10:23
No napewno pozostaną w przyjaznych stosunkach po tym jak babka poleciała do mediów paplać o ich intymnych sprawach. Co za brak klasy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie