SOS

Z powodu małego przyrodzenia nie mogli znaleźć miłości. Nowa apka uratuje ich życie uczuciowe

To serwis randkowy, w którym centymetry wcale nie są najważniejsze.
Z powodu małego przyrodzenia nie mogli znaleźć miłości. Nowa apka uratuje ich życie uczuciowe
Fot. iStock
16.03.2020

To pytanie, które od wieków zadają sobie miliony mężczyzn na całym świecie, a brzmi ono: “Czy rozmiar naprawdę ma znaczenie?”. Oczywiście nie chodzi o wzrost, ale o wielkość męskiego przyrodzenia. Panowie są na tym punkcie bardzo przewrażliwieni, ponieważ wciąż panuje powszechne przekonanie, że im większy członek, tym lepiej – i dla jego posiadacza, i dla partnerki mężczyzny. 

Zobacz również: Kobiety wyznały, jakie męskie przyrodzenie odpowiada im najbardziej. Panowie będą zaskoczeni

Jednak zdaniem wielu kobiet mężczyźni niepotrzebnie zawracają sobie głowę wielkością przyrodzenia. Co więcej, wiele kobiet wcale nie marzy o tym, aby ich partner był wyjątkowo hojnie obdarzony i preferuje członki o średniej wielkości, ponieważ dzięki temu unikają ryzyka podrażnień i bólu podczas zbliżenia. Mimo to panowie często pozostają nieprzekonani w tej kwestii i zamartwiają się brakiem upragnionych centymetrów. Wielu z nich skarży się wręcz, że z powodu niedostatecznego (ich zdaniem) przyrodzenia nie mogą znaleźć miłości. Ma im w tym pomóc nowa aplikacja randkowa, która jest dedykowana właśnie mężczyznom o... niewielkich penisach. 

Nowa apka nosi nazwę Dinky One i powstała z myślą o mężczyznach, których przyrodzenie jest mniejsze niż średnia krajowa, a także o kobietach, które nie wymagają, aby ich potencjalni partnerzy mogli się pochwalić gigantycznym przyrodzeniem. Aplikacja ma też walczyć z “rosnącą presją, aby sprostać pewnym standardom” jeśli chodzi o wielkość członka oraz normalizować mężczyzn z niewielkimi penisami. 

Fot. dinkyone.com

Postrzeganie własnego ciała generalnie jest w naszej kontroli, ale rozmiar penisa już niekoniecznie, o ile nie podda się operacji. Co więcej, w Internecie jest pełno fałszywych produktów, które rzekomo mają zwiększyć rozmiar penisa. Wielu młodych mężczyzn wierzy, że musi mieć członka o długości 30 cm, aby zadowolić partnerkę. To nieprawda, a nasza aplikacja randkowa ma znormalizować ten pogląd 

- tłumaczyli twórcy aplikacji Dinky One. 

W aplikacji zarejestrowało się już prawie 28 tys. użytkowników, a 71 proc. z nich stanowią mężczyźni. Co ciekawe, nagie fotki są od razu banowane. Z aplikacji dowiadujemy się też o powodach, dla których tak wiele kobiet jest zainteresowanych związkiem z mężczyznami o niewielkich członkach. 

Istnieją kobiety, które preferują mniejsze penisy ze względów komfortu i wysoko oceniają zbliżenia z niezbyt hojnie obdarzonymi mężczyznami. Są też kobiety, którym sprawia przyjemność zbliżenie z partnerem o małym penisem, ponieważ kompensują oni brak centymetrów dodatkowymi umiejętnościami, takimi jak więcej seksu oralnego albo dłuższa gra wstępna.  

Jak oceniacie taki pomysł na aplikację randkową? Myślicie, że jest to coś, czego do tej pory brakowało w świecie wirtualnych randek? 

Zobacz również: Panowie znaleźli nowy sposób na zwiększenie wytrzymałości w łóżku. Zaczerpnęli go od kobiet

Polecane wideo

Po roli w „Emmie” o tym przystojniaku mówi cały świat. Kim jest Johnny Flynn?
Po roli w „Emmie” o tym przystojniaku mówi cały świat. Kim jest Johnny Flynn? - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.03.2020 16:15
Jeśli dzięki temu spotkają kogoś, komu mikropenisy albo bardzo małe penisy nie przeszkadzają, no to fajnie. Lepiej tak, niż tracić czas na kota w worku albo ryzykować wyśmianie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2020 08:27
Jak kobieta jest wąska to nie sądzę żeby chciała wielkiego.. Co za głupoty..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2020 05:40
Nie wiem kto wymyślił, że mężczyźni o małych penisach starają się bardziej, ale to nie prawda.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie