SOS

Zaszła w ciążę, ale nie wie z kim. 28-latka przyznaje się do 130 partnerów

Kandydatów na ojca było aż 6, ale to dopiero początek problemów.
Zaszła w ciążę, ale nie wie z kim. 28-latka przyznaje się do 130 partnerów
źródło: Facebook (facebook.com/francesca.considine.7), iStock
23.02.2020

Życie intymne to bardzo prywatna sprawa, o której zwłaszcza kobiety nie lubią mówić głośno. Przechwalanie się liczbą partnerów i opowiadanie o łóżkowych eksperymentach większości z nas wydaje się przesadą. Niech każdy robi, co uważa za słuszne, ale w zaciszu własnej sypialni.

Zobacz również: Średnia liczba partnerów wciąż rośnie. Znamy wyniki każdej grupy wiekowej

Poznajcie młodą kobietę, która wychodzi z zupełnie innego założenia. Frankie Considine otwarcie przyznaje, że kończąc 28 lat miała już przynajmniej 130 kochanków na koncie. A wspomina o tym nie bez powodu, bo chce zwrócić uwagę na coraz częstszą przypadłość - uzależnienie od seksu. To dotyczy także płci pięknej.

Brytyjka miewała nawet 4 partnerów w ciągu jednej nocy. Zdarzało jej się także brać w pracy urlop na żądanie, bo potrzebowała jeszcze więcej czasu na igraszki.

fot. Thinkstock

Efekty tak intensywnego życia okazały się opłakane. Permanentne nienasycenie doprowadziło ją do depresji, zdiagnozowania kilku chorób wenerycznych oraz nieplanowanej ciąży. Trudno nawet powiedzieć z kim, bo kandydatów na ojca było aż sześciu. Wtedy podjęła najtrudniejszą decyzję i dokonała aborcji.

Wszystko zaczęło się, kiedy miała zaledwie 14 lat. To wtedy straciła dziewictwo, a z pierwszym chłopakiem przetrwała kolejne 4 lata w związku. Być może był to nawet ten jedyny, ale Frankie bardzo szybko zaczęła go zdradzać. Przez jej sypialnię przewijały się tabuny mężczyzn - dziś twierdzi, że w ten sposób radziła sobie z żałobą po śmierci matki.

Nie interesował mnie alkohol czy narkotyki. Wolałam uprawiać seks. Potrzebowałam fizycznej bliskości by załagodzić ból po stracie

- wyznaje w rozmowie z dailystar.co.uk.

Zobacz również: Chciała stracić cnotę w czasie nocy poślubnej. Nic nie poszło zgodnie z planem

fot. Thinkstock

Młoda kobieta pozostawała wyjątkowo aktywna seksualnie, ale zupełnie nie myślała o swoim bezpieczeństwie. Dziś przyznaje, że nigdy nie korzystała z żadnej formy antykoncepcji. Dwa lata temu urodziła córeczkę, która podobno została przez nią zaplanowana. 6 miesięcy później rozstała się jednak z ojcem dziewczynki i znowu trafiła na terapię.

Uzależnienie od seksu strasznie stygmatyzuje. Ludzie myślą, że to tylko wymówka, a nie poważna choroba

- żali się.

Frankie od momentu urodzenia dziecka wreszcie przystopowała i jak twierdzi, dziś „nie sypia z facetami, których ledwo zna”. Co nie oznacza, że jest już całkowicie zdrowa, bo wciąż walczy z pokusami. A także piętnem seksoholiczki, bo jako jedna z nielicznych odważyła się głośno mówić o problemie.

Zobacz również: Zrezygnowała z siłowni i zaczęła „ćwiczyć” w inny sposób. Jej chłopak jest wniebowzięty

Polecane wideo

Co Twój znak zodiaku mówi o Twojej seksualności?
Co Twój znak zodiaku mówi o Twojej seksualności? - zdjęcie 1
Komentarze (24)
Ocena: 4.92 / 5
gość (Ocena: 5) 23.02.2020 14:12
No ale Ona jest chora, ma depresje I ucieka przez to w losowy seks z przypadkowymi ludzmi. To uzaleznoenie jak kazde inne. Raczej nazywanie jej kurwa nie jest dobrym terminem, bo nie pobiera oplat. Nie robi tez tego dla wlasnej przyjemnosci tylko s przymusu ukojenia bolu. Ahh ale widac,ze nawet chorych ludzi mozna pietnowac
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2020 10:52
Hujowy tekst
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2020 10:47
Straszne zabic swoj3 dziecko bo 6 potencjalnych ojcow.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.02.2020 08:50
Mam taką znajomą. Uważa mnie za gorszą, bo nie mam takiego doświadczenia i nie wyobraża sobie mnie w sytuacji zbliżenia. Poza tym nie ma oporów przed seksem z chłopakiem, mężem innej kobiety. Kiedyś mi powiedziała, że nie ufa sobie. Nawet nie przedstawiam jej żadnego z którym chcę coś zbudować, bo wiem, że będzie chciała się z nim przespać. Nie wiem co nią kieruje. Być może tym się dowartościowuje.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.02.2020 06:51
Ale szma .ta. Współczuję dziecku matki
zobacz odpowiedzi (17)

Polecane dla Ciebie