SOS

Zachowała dziewictwo do 40-tki. Teraz zdradza, czy było warto tyle czekać...

Wiemy, dlaczego nie zdecydowała się na to wcześniej.
Zachowała dziewictwo do 40-tki. Teraz zdradza, czy było warto tyle czekać...
źródło: Instagram (instagram.com/amandajmccracken)
24.02.2020

Wyniki badań na ten temat nie są jednoznaczne, ale co do dwóch rzeczy panuje powszechna zgoda - większość z nas traci cnotę jeszcze w szkole średniej, a wiek inicjacji systematycznie spada. Niektóre źródła podają, że w Polsce średni wiek utraty cnoty to od 16 do 18 lat.

Zobacz również: Aż tyle dziewczyn żałuje swojego pierwszego razu. Zdradziły, w jakim wieku tracą cnotę

Poznajcie kobietę, która zdecydowała się zaczekać znacznie dłużej i wcale nie mówimy o czasach studenckich. Nie zrobiła tego wtedy, ani nawet mając 30 lat. Amanda McCracken otwarcie przyznaje się do tego, że przestała być dziewicą w wieku dokładnie 41 lat.

Kobieta chciała mieć pewność, że nie robi tego z przypadkowym mężczyzną i cierpliwie czekała na tego jedynego.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Amanda McCracken (@amandajmccracken)

Znalazła go dopiero latem 2018 roku, kiedy na jej drodze stanął Dave. Para spotykała się przez kolejnych 10 miesięcy, zanim zdecydowali się skonsumować związek. Później poszło jak z płatka - szybki ślub, a latem tego roku mają powitać na świecie swoje pierwsze dziecko.

Być może jej życie potoczyłoby się zupełnie inaczej, gdyby nie przykre doświadczenie z czasów młodości. Pierwszy chłopak zostawił ją dla innej kobiety i dlatego straciła zapał do randkowania. Żyła w permanentnym strachu, że kiedy znowu się zaangażuje, wtedy też zostanie zdradzona.

W życiu Amandy pojawiali się inni mężczyźni, ale dopiero po czterdziestce naprawdę się zakochała.

Zobacz również: Chciała stracić cnotę w czasie nocy poślubnej. Nic nie poszło zgodnie z planem

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Amanda McCracken (@amandajmccracken)

Umawiałam się z setką facetów. Z połową zdecydowałam się na różne formy intymności, ale nigdy nie doszło do stosunku. To nie tak, że czekałam do ślubu albo ograniczały mnie religijne zakazy. Chciałam zrobić to dopiero z człowiekiem, którego pokocham całym sercem i będę miała pewność, że jesteśmy dla siebie stworzeni

- wyznała w rozmowie z portalem „Huffington Post”.

Amerykanka nie wstydzi się tak długiego oczekiwania. Straciła dziewictwo dopiero rok temu, ale twierdzi że warto było zaczekać. Dziś wiedzie udane życie łóżkowe, a co najważniejsze - ma u swojego boku pokrewną duszę.

Kilka dni temu ogłosiła, że jest w ciąży, a poród zaplanowany jest na przełom lipca i sierpnia. Dziś kobieta nie ma żadnych wątpliwości - cierpliwość naprawdę popłaca i nigdy nie warto zadowalać się byle czym.

Zobacz również: Policzyli, ile jest dziewic wśród 26-latek. Takiego wyniku nikt się nie spodziewał

Polecane wideo

Intymne zdjęcia 100-latków. Tak starzeje się ludzkie ciało
Intymne zdjęcia 100-latków. Tak starzeje się ludzkie ciało - zdjęcie 1
Komentarze (17)
Ocena: 4.82 / 5
W. (Ocena: 2) 18.08.2020 17:46
Taaaaaaaaak, różne formy intymności, ale nie seks... No, cudownie cnotliwa. Podobnie jak większość tych pseudokatolików w naszym kraju. Miziu-miziu bardzo spoko, lizanie się z dziesiątkami "narzeczonych", ale nie nie, seks po ślubie. ... A że się bachory puszczają za wcześnie to jest inna, równie absurdalna kwestia, której też nie należy w żaden sposób pochwalać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2020 07:20
a skad wie czy warto czy nie skoro nie ma porownania jak mogloby byc wczesniej?
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 24.02.2020 18:17
I bardzo dobrze. Niech każdy robi z życiem to co chce, jeśli nikogo tym nie krzywdzi. Chcesz mieć wielu partnerów - nikt ci nie broni. Chcesz czekać na tego jedynego - masz do tego takie same prawo.
odpowiedz
Gosia (Ocena: 5) 24.02.2020 13:34
Osobiście nie wiem czy gratulować czy współczuć tego ile ją wspaniałych rzeczy ominęło, no cóż każdy robi to indywidualnie, ja tylko staram się edukować swoje dzieci- dwie córki i syn wiedzą że z niczym nie muszą się spieszyć a ich ciało należy do nich, swoim córkom kupiłam również testery owulacyjne ze śliny by wiedziały jak wyglądają ich cykle, a mąż rozmawia z synem o antykoncepcji również
zobacz odpowiedzi (5)
F (Ocena: 5) 24.02.2020 08:37
Czekała to czekała. Jej sprawa. Nie wiem po co robić z tego niewiadomo co. Dumna, że trzymała cnotę do 40tki,jakby kogoś obchodziło jej życie intymne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie