SOS

Znaki, po których rozpoznasz niepoprawnego playboya. On nie będzie dobrze Cię traktować

Taki facet traktuje kobiety jak swoje zabawki...
Znaki, po których rozpoznasz niepoprawnego playboya. On nie będzie dobrze Cię traktować
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/760263980817806989/)
01.02.2020

Chyba każda z nas miała z nim do czynienia przynajmniej raz w życiu. Albo patrzyła z boku, jak jej najlepsza przyjaciółka pakuje się w relację z takim facetem wiedząc, że póki sama nie przejrzy na oczy, nie będzie w stanie pomóc jej w żaden sposób. Playboy to zdecydowanie jedna z najgorszych rzeczy, jaka może przytrafić się kobiecie, która szuka dojrzałego związku pełnego szacunku i zaangażowania. Tym bardziej, że na pierwszy rzut oka wydaje się szarmancki, uwodzicielski i niesamowicie pociągający. 

Zobacz również: Z tym typem faceta nigdy się nie zadawaj. „Spinacz” zrujnuje Ci życie

Niestety szybko okazuje się, że gdy ten ekscytujący facet zyska już twoją uwagę, nagle przestaje być taki szarmancki. Mówiąc bardziej dosadnie, zaczyna zachowywać się jak palant. Ty wpadasz w panikę, zastanawiasz się, co z tobą nie tak i gdzie popełniłaś błąd albo obmyślasz plan, jak by go tu zmienić. Spojler – to się nie uda. Jedyne, co możesz zrobić, to ewakuować się z takiej relacji jak najszybciej. A jeśli jeszcze nie wiesz, czy masz do czynienia z playboyem czy też nie, koniecznie sprawdź, jakie zachowania go demaskują. 

#1: Jesteś jego tajemnicą 

Mężczyzna, który naprawdę chce z tobą być pragnie powiedzieć - nie - wykrzyczeć o tym całemu światu. Chce pochwalić się tobą swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Z kolei facet, który jest playboyem nie zamierza ograniczać się tylko do jednej kobiety. Będzie trzymał cię w sekrecie przed wszystkimi, aby móc w spokoju spotykać się z innymi. 

#2: Nie chce się określić 

Wyobrażasz sobie sytuację, w której spotykasz się z kimś regularnie miesiącami, a może nawet latami (!) i wciąż nie wiesz, na czym właściwie stoisz? Jesteś jego dziewczyną czy tylko luźno się ze sobą widujecie? Takie zachowanie jest typowe dla playboya, który nie zamierza się określić ani zdefiniować waszej relacji. Dlaczego? To bardzo proste. On nie ma zamiaru się angażować i chce mieć wolne ręce - w przenośni oraz dosłownie. 

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/332562753731584529/)

#3: Chce spotykać się tylko wieczorami 

To chyba mówi samo za siebie... 

#4: Jest wiecznie w telefonie 

Mężczyzna, któremu naprawdę na tobie zależy poświęca ci całą swoją uwagę. Gdy jesteście razem telefon przestaje dla niego istnieć. Jednak facet, który jest playboyem nie jest w stanie odłożyć telefonu nawet gdy jesteście ze sobą sam na sam. Nieustannie sprawdza Facebooka, Instagrama, wymienia z kimś wiadomości i nie poświęca ci swojej uwagi. To jasne, że nie traktuje cię poważnie, ani nawet nie ma dla ciebie szacunku. 

#5: Nie odpisuje ci całymi dniami 

Playboy to facet, który nie liczy się z uczuciami innych. Zachowuje się tak, żeby to jemu było wygodnie. Brak odpowiedzi na twoje wiadomości albo telefony i to przez parę dni z rzędu to ewidentna oznaka braku szacunku. Tak zachowuje się facet, który najprawdopodobniej już zorganizował sobie swój wolny czas – ale nie z tobą, tylko z kimś innym. A jeśli nagle odezwie się do ciebie jak gdyby nigdy nic i proponuje spotkanie – pewnie sama się domyślasz, co to oznacza. 

Zobacz również: 6 typów facetów, którzy zamienią Twoje życie w piekło

Polecane wideo

Przystojniacy z filmu „365 dni”
Przystojniacy z filmu „365 dni” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie