SOS

Właśnie tak próbujemy ukryć zdradę. Oto najpopularniejsze wymówki

Jeśli słyszysz je z ust partnera, coś jest na rzeczy...
Właśnie tak próbujemy ukryć zdradę. Oto najpopularniejsze wymówki
Fot. iStock
27.01.2020

Zerwanie nigdy nie jest proste. Wiąże się ze skrzywdzeniem uczuć drugiej osoby, a moment konfrontacji często wypełniony jest łzami, trudnymi pytaniami, a nawet krzykami i złością. Trzeba jednak się z tym liczyć, jeśli szanujemy partnera na tyle, żeby powiedzieć mu prosto w twarz, że nie chcemy dłużej kontynuować związku. 

Zobacz również: Oni zostali zdradzeni. Teraz wymieniają sygnały, które ewidentnie świadczą o niewierności partnera

Ale nie wszyscy wychodzą z takiego założenia i zamiast rozstać się z poszanowaniem uczuć drugiej osoby, tkwią w nieudanej relacji jednocześnie umawiając się z innymi za plecami partnera albo partnerki. Jednak w obliczu coraz częstszej nieobecności w domu zaczynają mnożyć się pytania: “Gdzie byłeś?”, “Co robiłaś?”, “Dlaczego nie odbierałeś telefonu?”. Osoby, które pragną ukryć zdradę nigdy nie powiedzą, jakie są prawdziwe powody dla których potrafią znikać na długie godziny. Zamiast tego wymyślają przeróżne wymówki. 

Fot. iStock

Illicit Encounters to portal dedykowany osobom, które są w związkach, ale szukają skoku w bok. Niedawno wśród jego 2 tys. użytkowników przeprowadzono ankietę aby zbadać, jakimi wymówkami najczęściej zasłaniają się osoby, które zdradzają swoich partnerów i partnerki. Okazuje się, że w większości przypadków raczej nie ma mowy o kreatywności, a zdradzający nie wysilają się zbytnio, aby ukryć swoją niewierność. 

Oto lista najpopularniejszych wymówek stosowanych przez kobiety: 

 1. Siłownia 
 2. Wieczór z koleżankami 
 3. Praca do późna 
 4. Wyjście ze współpracownikami po pracy 
 5. Spacer z psem 
 6. Zakupy 
 7. Odwiedziny krewnych 
 8. Spotkanie z przyjaciółką 
 9. Zabiegi urodowe 
 10. Uprawianie sportu 

A oto wymówki, którymi najczęściej zasłaniają się zdradzający mężczyźni: 

 1. Oglądanie meczów piłki nożnej 
 2. Gra w golfa 
 3. Praca do późna 
 4. Wyjście ze współpracownikami po pracy 
 5. Wieczór z kolegami 
 6. Spacer z psem 
 7. Siłownia 
 8. Uprawianie sportu 
 9. Spotkanie z przyjacielem 
 10. Odwiedziny krewnych 

Okazuje się, że wzmożona aktywność fizyczna może być istotnym sygnałem, że mamy do czynienia z partnerem, który nie jest nam wierny. Zdaniem ekspertki portalu Illicit EncountersJessiki Leoni, jeśli partner bądź partnerka zaczął spędzać długie godziny poza domem tłumacząc to dbaniem o formę, masz pełne prawo do podejrzeń. Dodaje, że “siłownia to wylęgania romansów i zdrad”, jednak zawsze warto najpierw powiedzieć partnerowi, że twoim zdaniem coś między wami jest nie tak, zanim zaczniesz rzucać w niego oskarżeniami o zdradę. 

Miałyście kiedyś do czynienia z niewiernym partnerem? Słyszałyście kiedyś którąś z tych wymówek w celu zatuszowania zdrady? 

Zobacz również: Ten rok nie będzie sprzyjał wierności. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku najprawdopodobniej dopuszczą się zdrady

Polecane wideo

Faceci nazwali ją ideałem. I to pomimo „defektu”, który miał ich do niej zrazić
Faceci nazwali ją ideałem. I to pomimo „defektu”, który miał ich do niej zrazić - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie