SOS

Chciała stracić cnotę w czasie nocy poślubnej. Nic nie poszło zgodnie z planem

Młoda żona opisuje dramatyczny pierwszy raz.
Chciała stracić cnotę w czasie nocy poślubnej. Nic nie poszło zgodnie z planem
Fot. Unsplash
10.01.2020

Nie istnieją żadne wiarygodne statystyki na ten temat, więc możemy się jedynie domyślać, że zachowanie cnoty do ślubu to współcześnie dość rzadko spotykane zjawisko. Laicyzacja społeczeństwa i dość luźny stosunek do wiary sprawia, że w relacjach damsko-męskich jesteśmy zdecydowanie bardziej spontaniczni, niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu.

Zobacz również: Chciała zachować dziewictwo do ślubu. Niewiarygodne, co zrobił jej chłopak

Dla wielu z nas dziewictwo nie jest już większą wartością. Myśląc o wspólnym życiu - wolimy sprawdzić, czy dogadamy się także w sypialni. Zamiast kupować kota w worku, eksperymentujemy na długo przed złożeniem małżeńskiej przysięgi. Chyba, że jesteśmy tak bardzo religijni, jak nasza bohaterka.

Stephanie Muller nie miała wątpliwości, że pierwszy raz zrobi to dopiero w czasie nocy poślubnej.

Amerykanka jest wierną chrześcijańskiej wspólnoty i zawsze bardzo serio traktowała obowiązujące w niej zasady. Jedna z nich mówi wprost: seks tylko w małżeństwie. Młoda kobieta podeszła do tematu bardzo poważnie i uprzedziła chłopaka, którego poznała w 2015 roku. On okazał się tym jedynym i para postanowiła pobrać się 2 lata później. Przez cały ten czas żyjąc w czystości.

Stephanie dopięła swego i straciła cnotę dopiero jako żona. Jednak nie bez komplikacji, bo noc poślubną trudno zaliczyć do najbardziej udanych. Małżonkowie mieli spory problem z penetracją, ale wydawało się, że to całkiem normalne w czasie pierwszego razu. Do niczego nie doszło i z czasem miało być tylko lepiej.

Chwilę później u 23-latki zdiagnozowano grzybicę, która mogła być źródłem problemów. Po jej wyleczeniu okazało się jednak, że wcale nie jest lepiej.

Zobacz również: Dlaczego kobiety nie chcą uprawiać seksu? Mężczyzna spisał 27 dziwnych wymówek swojej żony

Na początku 2018 roku kobieta usłyszała diagnozę: pochwica.To dysfunkcja seksualna, która objawia się niekontrolowanym skurczem mięśni wokół wejścia do pochwy. Praktycznie uniemożliwia zbliżenie i jest źródłem ogromnego bólu. Stephanie i Andrew są razem od niemal 5 lat, ale nadal nie mogą się kochać.

Ta przypadłość doprowadziła do deseksualizacji naszego związku. Żyjemy ze sobą jak współlokatorzy. Nie możemy nawet pomyśleć o zbliżeniu, a tym bardziej próbować. To zawsze kończy się rozczarowaniem i płaczem

- wyznała w rozmowie z „The Sun”.

Choć bardzo się kochają i młoda żona szuka kolejnych form terapii, zdaniem niektórych związek może nie przetrwać takiej próby. Dla wielu komentatorów to kolejny argument za tym, by jednak poznać się bliżej, zanim zdecydujemy się na ślub. Także w łóżku.

Zobacz również: 50 niedyskretnych pytań, które powinny paść w każdym związku. Zrobi się gorąco!

Polecane wideo

Co Twój znak zodiaku mówi o Twojej seksualności?
Co Twój znak zodiaku mówi o Twojej seksualności? - zdjęcie 1
Komentarze (90)
Ocena: 4.74 / 5
gość (Ocena: 5) 25.10.2020 07:01
Nie warto czekać do ślubu ,bo można się pochwicy nabawić. JA żałuje że czekałam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.10.2020 16:15
nie czekaj z seksem do ślubu
odpowiedz
Szukając uczuć i MIŁOŚCI Białystok (Ocena: 5) 14.10.2020 08:02
Oj oj .. i co z tego .. ? Ja jestem samotnym kawalerem i nie byłem w żadnym związku ,, A na RANDCE byłem około 20 lat temu .. z DZIEWCZYNĄ .. poznaną Przez GAZETĘ .. lecz ona odmówiła .. w zamian dała kontakt do koleżanki z BIAŁORUSI .. Grodno .. Byliśmy ze sobą RAZEM .. niecały rok .. Znajomości .. W między czasie .. przerwy .. Ona wyszła za mąż za innego .. Ma rodzinę dzieci .. Ja nadal sam .. Kawaler .. Widać od początku lat 80 / 90 .. ubiegłego wieku .. Że POLKI NIE CHCĄ WYCHODZIC ZA MĄŻ za POLAKÓW .. mieszkających od urodzenia w POLSCE .. Podziały Na TYCH SWOICH i na tych obcych .. nadal tkwi u co niektórych Panien .. I tu dochodzi Po prostu BRAK MIŁOSCI .. uczuć ... Zainteresowania Panien .. ZEROWE ... Internet ? Ja trafiałem na oszustów tj Ładne maile pisały jak w j polskim tak angielskim ... fotki przesyłały ... I po kilku tygodniach Zamieszanie ? propozycja spotkania .. Okey ,,, Przyślij mi kasę .. bo jestem w hotelu na lotnisku .. itd Szkoda że straciłem swoje oszczędności .. Nauczka TERAZ POZOSTAJE SAM .. Nie ufam już .. tym bardziej z internetu PORTALI RANDKOWYCH !!! Powinno się je ZABLOKOWAĆ ..na zawsze !!!! Miłego Dnia ..tobie PANIENKO ... Miłych snów na jawie ... Białostoczanin już po 50 ...
zobacz odpowiedzi (1)
Ieo (Ocena: 1) 04.10.2020 13:28
Takie co chcą przed ślubem to są rozwiązłe.
zobacz odpowiedzi (1)
Jam (Ocena: 5) 03.10.2020 10:29
Powinna mu robić łodzika.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie