SOS

Dlaczego NIE JESTEŚ szczęśliwa w związku? 5 prawdziwych powodów

Czas spojrzeć prawdzie w oczy...
Dlaczego NIE JESTEŚ szczęśliwa w związku? 5 prawdziwych powodów
fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/708050372638806985/)
10.01.2020

W każdym związku pojawiają się kryzysy, mniejsze czy większe. Kiedy patrzymy na problemy naszych znajomych mówimy sobie "nas nigdy to nie spotka, przecież kochamy się nad życie". A problemy przychodzą niespodziewanie, nie pytają nas o zgodę, tylko pchają się z butami do naszego związku. Mija miesiąc, pół roku, rok, a my czujemy...wypalenie. Nie jesteśmy już szczęśliwi tak jak kiedyś, stale się mijamy i niby żyjemy razem, ale osobno. Dlaczego nasze szczęście zgasło? Oto 5 prawdziwych powodów, dla których nie jesteś szczęśliwa w związku.

Zobacz też: Więzień w związku: 5 sygnałów, że Twój partner nie jest z Tobą szczęśliwy

5 prawdziwych powodów, dla których nie jesteś szczęśliwa w związku

fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/288511919878024672/)

Przestaliście pielęgnować Wasz związek

Brzmi dennie? Może i tak, ale dopiero osoby, które staną z kryzysem w cztery oczy zdają sobie sprawę, że dbanie o związek jest naprawdę istotne. Nie wystarczy tylko ze sobą mieszkać, jadać nieme śniadania i kłaść się spać. Trzeba rozmawiać, próbować wspólnie nowych rzeczy, chodzić na randki, robić sobie niespodzianki. Relacja musi iść wciąż do przodu, bo w innym razie czeka Was wypalenie.

Nie potrafisz doceniać małych rzeczy

Oglądasz komedie romantyczne i zastanawiasz się, dlaczego Twój związek nie wygląda tak kolorowo i romantycznie jak na ekranie? Miłość to nie jest wieczne szaleństwo i ciągłe fajerwerki. Emocje i pożądanie z czasem opadają, ale to nie oznacza, że masz się wycofać. Zacznij doceniać małe rzeczy, wspólne śniadania, wsparcie partnera i to ile razem przeszliście.

Nie możesz poradzić sobie z pewnym problemem

Coś tkwi w Tobie tak głęboko, że nie jesteś w stanie cieszyć się Waszą relacją? Skrywane emocje duszą Cię od środka i ograniczają rozwinięcie skrzydeł. Zacznij mówić, wyrzuć to z siebie, a być może wszystko wróci do normy.

fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/240872280058332136/)

Partner nie pociąga cię fizycznie

Brak intymności w związku rujnuje relację. Jeżeli widzisz, że partner przestał Cię pociągać i nawet nie masz ochoty na seks, spróbuj znaleźć przyczynę. Może jest ktoś inny o kim nie możesz przestać myśleć, a może przeszkadza Ci coś w jego wyglądzie?

Zbyt idealizujesz obraz związku

"Inaczej to sobie wyobrażałam" - powie wiele z Was. Na początku każdy facet wydaje się być ideałem, wiadomo staramy się zdobyć serce drugiej osoby, nie robimy zatem przy niej wielu krępujących rzeczy. Prawda jest taka, że większość facetów rozrzuca brudne skarpetki czy beka po jedzeniu...

Zobacz też: 5 czynności, które poprawią Waszą relację. Koniecznie róbcie to razem!

Polecane wideo

Najdziwniejsza para na Instagramie. Starszy pan i jego młodziutka „dziewczyna” (FOTO 18+)
Najdziwniejsza para na Instagramie. Starszy pan i jego młodziutka „dziewczyna” (FOTO 18+) - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie