SOS

Panowie znaleźli nowy sposób na zwiększenie wytrzymałości w łóżku. Zaczerpnęli go od kobiet

Nawet nauka potwierdza, że rezultaty są spektakularne.
Panowie znaleźli nowy sposób na zwiększenie wytrzymałości w łóżku. Zaczerpnęli go od kobiet
Fot. iStock
28.12.2019

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że filmy pornograficzne w zdecydowanej większości przedstawiają wypaczoną wersję życia erotycznego i nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Niestety nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, co przekłada się m.in. na kompleksy na punkcie wyglądu oraz łóżkowych umiejętności. 

Zobacz również: Mężczyźni robią ze swoim przyrodzeniem coś bardzo dziwnego (i niebezpiecznego!), żeby dłużej wytrzymać w łóżku

Jednymi z najpowszechniejszych męskich kompleksów, jeśli chodzi o życie erotyczne, są wielkość przyrodzenia oraz długość trwania stosunku. Wielu mężczyzn nie jest w stanie poradzić sobie z przedwczesną ejakulacją i stresuje ich to, że w związku z tym nie są w stanie zadowolić partnerki. W związku z tym wypróbowują różne sposoby, które mają pomóc im przezwyciężyć te problemy. Jedna metoda staje się coraz bardziej popularna, a co ciekawe, panowie pożyczyli ją od kobiet. Na czym polega ten trik? 

Chodzi o dobrze znane przedstawicielkom płci pięknej ćwiczenia mięśni Kegla, czyli naprzemienne napinanie i rozluźnianie mięśni okolic pochwy krocza (w przypadku panów - penisa i krocza). U kobiet dobrze wyćwiczone mięśnie Kegla ułatwiają poród i przyspieszają dojście do formy po urodzeniu dziecka, zwiększają satysfakcję seksualną, zmniejszają też ryzyko nietrzymania moczu. Ale odgrywają one też ogromną rolę u mężczyzn. Ich zła kondycja często jest przyczyną problemów z erekcją i oddawaniem moczu.  

Coraz więcej mężczyzn odkrywa ćwiczenia mięśni Kegla i dzieli się swoimi wrażeniami na ten temat w Internecie, m.in. na forum Reddit. 

Od 3 tygodni spotykam się z nową dziewczyną. Ona ma 23 lata, ja 30. Wczoraj uprawiałem seks po raz pierwszy od 3 lat. Codziennie podczas moich treningów pracuję nad mięśniami łonowo-guzicznymi wykonując ćwiczenia Kegla. Podczas stosunku zaciskałem moje mięśnie łonowo-guziczne, a ona powiedziała, że nigdy wcześniej nie przeżyła czegoś podobnego. Żaden facet nie doprowadził jej do takiego stanu. 

Fot. iStock

Skuteczność ćwiczeń na mięśnie Kegla u mężczyzn potwierdzają także badania. Z artykułu opublikowanego w czasopiśmie naukowym “BJU International” wynika, że aż 40 proc. mężczyzn w wieku 20 lat i więcej całkowicie pokonało problemy z erekcją poprzez wykonywanie ćwiczeń na mięśnie Kegla przez 6 miesięcy. Kolejne 35 proc. w znacznym stopniu zmniejszyła częstotliwość występowania tych objawów. 

Panowie, którzy przetestowali te ćwiczenia na samych sobie wymieniają także inne pozytywne skutki. Ich erekcja jest bardziej okazała, a ponadto są w stanie o wiele bardziej kontrolować ejakulację. Jedno z badań przeprowadzonych w 2014 roku wykazało, że aż 82 proc. mężczyzn, którzy zmagali się z długotrwałym problemem przedwczesnego wytrysku było w stanie znacznie go opóźnić po zaledwie 12 tygodniach ćwiczeń mięśni Kegla. 

Dlatego jeśli twój partner cierpi na podobne dolegliwości... Przekonaj go, że ćwiczenia na mięśnie Kegla nie są tylko dla kobiet! 

Zobacz również: Kobiety wyznały, jakie męskie przyrodzenie odpowiada im najbardziej. Panowie będą zaskoczeni

Polecane wideo

Nieziemsko przystojny milioner szuka osobistego fotografa. Skusisz się na jego ofertę?
Nieziemsko przystojny milioner szuka osobistego fotografa. Skusisz się na jego ofertę? - zdjęcie 1

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 24.02.2020 14:23
Ja już długo kontroluje sobie dni płodne cyklotesterem myway i zauważyłam że w czasie owulacji nasz seks jest nalepszy i ja i mąż długo możemy a finał jest praktycznie wspólny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2020 11:32
Żaden wcześniej nie doprowadził jej... dobre, panowie lykniecie każda gadkę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2019 18:52
Przekaże mojemu.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 28.12.2019 10:37
zwruszajonce!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie