SOS

Faceci wskazali najgorsze błędy, które kobiety popełniają w łóżku

Wiele razy pojawia się jedna kwestia.
Faceci wskazali najgorsze błędy, które kobiety popełniają w łóżku
fot. unsplash
23.12.2019

Niejednokrotnie pisaliśmy, że komunikacja w związku to podstawa. To samo tyczy się również rozmów na tematy łóżkowe, które nie powinny być tematem tabu w długotrwałym związku. Każdy z nas ma różne doświadczenia seksualne, jedni są bardziej doświadczeni, a drudzy mniej. Jest to zupełnie normalne, dlatego ważne jest, aby otwarcie komunikować swoje potrzeby. Jakie błędy w łóżku popełniają kobiety? Mężczyźni wymieniają najczęstsze z nich.

Zobacz też: Dlaczego kobiety nie chcą uprawiać seksu? Mężczyzna spisał 27 dziwnych wymówek swojej żony

Najczęstsze błędy łóżkowe kobiet wg mężczyzn

"Kobiety nigdy nie inicjują zbliżeń, a to na maksa wzbudza w nas pożądanie."

"Leżenie jak kłoda i nic nie robienie to największy dramat. Seks ma być przyjemnością dla obu osób, a nie tylko dla faceta. Rusz się kobieto!"

"Kobiety czasami są bardzo niedelikatne, a członka traktują jak kawałek kija. Przydałoby się więcej wyczucia i pieszczotliwości."

"Myślę, że kobiety często traktują seks jak przykry obowiązek, nie angażują się, leżą i nic więcej. Nie widać, żeby sprawiało im to przyjemność, mimo stymulacji."

"Są mało pewne siebie, wolą kochać się po ciemku, mimo zapewnień, że są w pełni przez nas akceptowane. To trochę smutne. Więcej wiary w siebie!"

fot. unsplash

"Kobiety są dość leniwe w łóżku. Nie stać ich na odrobinę polotu i fantazji. Wybierają tylko wygodne i bezpieczne pozycje, najlepiej w łóżku pod kołderką..."

"Niektóre kobiety są przesadnie głośne i próbują naśladować odgłosy z pornosów. Zdecydowanie wolę, kiedy kobieta jest sobą i nie wydaje dźwięków niż gdyby miała udawać."

"Kiedy kochamy jest na mnie, często wręcz łamie mi członka i to już nie pierwszy taki przypadek..."

"Naprawdę nie lubimy, kiedy kobieta bawi się naszymi sutkami... A do tego je..skręca. auć!"

"Mnie najbardziej przeszkadza, że moja kobieta nie angażuje się w seks. Zawsze robimy to tylko wtedy, kiedy ja zainicjuje zbliżenie. Ona wtedy rozkłada nogi i leży... My faceci też lubimy być pieszczeni i głaskani..."

Zobacz też: Tyle mierzy statystyczne męskie przyrodzenie. Mniej niż wszyscy myśleli

Polecane wideo

Faceci uwielbiają dziwne kształty tej dziewczyny. Kobiety są raczej przerażone
Faceci uwielbiają dziwne kształty tej dziewczyny. Kobiety są raczej przerażone - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.69 / 5
Beata (Ocena: 1) 27.12.2019 23:59
Jeśli kobieta leży jak kłoda to znaczy, że robi to z tobą z przymuszenia, nie potrafi powiedzieć "nie" albo dla "świętego spokoju" ci daje. Nie łączy jej z tobą żadne uczucie a tym bardziej pożądanie. Nie mówię, że jest to w porządku, ale w tej sytuacji jesteś sam "świnią" bo pomimo to ją bzykasz czyli wykorzystujesz seksualnie dla własnego zaspokojenia się. Jeśli kobieta nie inicjuje zbliżeń to najwyraźniej sam nie dajesz jej na to czasu i możliwości bo ty "chcesz teraz". Nie potrafisz sprawić aby to ona pragnęła seksu z tobą a nie ty z nią. A jeżeli się wstydzi to nie powinniście w ogóle ze sobą iść "do łóżka". Jeśli kobieta jest "brutalna" najwyraźniej potrzebuje ale nie ciebie tylko faceta lubiącego SM. Seks po ciemku nie oznacza wstydliwości i braku akceptacji. Może być potrzebą większego komfortu intymności. Jeśli kobieta jest leniwa i nie angażuje się w seks z Tobą najwyraźniej nie jesteś dla niej tym odpowiednim partnerem. Jeśli nie lubisz słuchać jej głośnych uniesień to po co ją do nich doprowadzasz? To ty nie lubisz jak kobieta bawi się twoimi sutkami, wręcz przeciwnie wielu mężczyzn to po prostu uwielbia. A teraz zadam wam wszystkim pytani, po co wy w ogóle ze sobą to robicie skoro wcale nie pasujecie do siebie pod względem seksu. Taki związek nie ma żadnego sensu. Jak i do życia tak i do seksu trzeba się dopasować.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.12.2019 21:49
Nie zapominajmy o seksie oralnym. To świetna forma relaksu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.12.2019 18:06
zawsze mnie zastanawia zarzut o kłodzie. Jeśli wybierzemy pozycję na misjonarke, to co ta kobieta ma robić? Jak wybierzemy na pieska to też są zarzuty, że nic nie robi, leń jeden, tylko się wypina i wypina?
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 23.12.2019 13:21
Nic dziwnego ze leza jak klody, bo facet tylko bzykac by chcial i lezec na sofie. Poza tym kobiety nie mysla w kolko tylko o seksie jak faceci
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 23.12.2019 11:42
Największy błąd to rozkraczać się przed takimi frajerami.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie