SOS

5 czynności, które poprawią Waszą relację. Koniecznie róbcie to razem!

Oto przepis na udany związek!
5 czynności, które poprawią Waszą relację. Koniecznie róbcie to razem!
fot. unsplash
17.11.2019

To czy związek będzie udany zależy tylko i wyłącznie od nas. Związek wymaga wiele pracy i poświęceń, czasami trzeba ustąpić, odpuścić i po prostu iść do przodu. Tylko obustronne zaangażowanie jest w stanie spoić kochanków, przezwyciężyć kryzys czy napędzać relację. Oto kilka czynności, które powinniście robić razem, aby Wasz związek był szczęśliwy i trwały!

Zobacz też: Ujawniono, co najbardziej zabija pożądanie. „Nastrój od razu pryska”

Przepis na... udaną relację

Kiedy decydujemy się na związek powinniśmy być świadomi tego, że od tej pory nie liczę się tylko "ja", a druga osoba staje się częścią naszego życia. Od teraz swój czas trzeba dzielić na dwoje, a miłość choć jest piękna często wymaga od nas poświęceń. Wiele słyszy się o życiu razem, ale osobno. Doskonale znają to osoby, których miłość po wielu latach związku po prostu zgasła. Brak zrozumienia, pielęgnowania relacji, a także brak czasu często prowadzi do wypalenia. Dlatego niezwykle ważne jest spędzanie ze sobą czasu i robienie wspólnie z pozoru prostych rzeczy, które spajają związek i go napędzają.

Wspólne rytuały

Rytuały w związku są niezwykle istotne. Codzienne czynności, takie jak wspólne śniadanie,  poranne picie kawy czy całus na pożegnanie wzmacniają relację, angażują emocjonalnie i fizycznie, a także kształtują naszą przynależność do związku. Najlepsze są te najprostsze, w końcu małe rzeczy cieszą najbardziej.fot. unsplash

Wspólne działanie

Wspólne gotowanie, sprzątanie czy uprawianie sportu bardzo zbliża do siebie pary. Ważne, żeby były to czynności, które wymagają zaangażowania obu stron. 

Rozmowa

Nie musisz od razu zdawać relacji z całego dnia swojemu partnerowi, ale kilka zdań o najważniejszych wydarzeniach dniach jest wskazane. Taki skrót z tego, co robiliście danego dnia pozwala poznawać Wam siebie nawzajem, zrozumieć punkt widzenia drugiej osoby czy jej słabości.

fot. unsplash

Czas na intymność

Intymność w związku jest jedną z kluczowych rzeczy. Nie chodzi tu tylko o seks. Czasami wystarczy przytulanie się, całowanie czy wspólne leżakowanie i odpoczywanie. Nie zapominajcie o tym, a na pewno Was związek będzie szczęśliwy.

Wspólne planowanie

Rozmowy o marzeniach, planach na przyszłość, a nawet fantazjowanie są niezwykle cenne w każdej relacji. Pozwala Wam to wyznaczać pewne cele, a następnie dążyć do ich realizacji. Posiadanie wspólnych celów nadaje sens naszemu życia i zacieśnia więź między partnerami.

fot. unsplash

Zobacz też: Nic dziwnego, że nie możecie się dogadać. Kobiety i mężczyźni zupełnie inaczej interpretują te 5 zdań

Polecane wideo

Twarz, która gwarantuje powodzenie u facetów. Zobacz najbardziej pożądane singielki z Tindera!
Twarz, która gwarantuje powodzenie u facetów. Zobacz najbardziej pożądane singielki z Tindera! - zdjęcie 1

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Gej (Ocena: 5) 17.11.2019 09:14
Staram się jak mogę, ale jako gejowi ciężko mi wdrażać tak intymne działania w związek z kobietą. Wolałbym to robić z facetem. Z nią jestem nieszczery i to widać. Widać tę sztuczność. Brak tej głębi. Pełnego zaangażowania. Jestem o nią zazdrosny, bo traktuję ją bardziej jako własność (jest moja(!) i jest mi potrzebna w społeczeństwie antygejowskim). Nie wynika to z miłości męsko-damskiej. Całe szczęście na razie ona jeszcze ciągle myli tego typu zazdrość z myślą, że to wynika z miłości i jest trochę skołowana.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie