SOS

Chciała zachować dziewictwo do ślubu. Niewiarygodne, co zrobił jej chłopak

Nie kryje łez, kiedy o tym opowiada.
Chciała zachować dziewictwo do ślubu. Niewiarygodne, co zrobił jej chłopak
źródło: Instagram (instagram.com/maycineeley)
11.11.2019

Związki na odległość są bardzo wymagające. Jeśli jednak uda nam się przetrwać rozłąkę, wtedy już nic nie powinno nas rozdzielić. Młoda Amerykanka wierzyła, że tak będzie tym razem. W czasie imprezy sylwestrowej poznała niezwykłego chłopaka, który wydawał się idealny. Niestety, wkrótce przyszedł czas rozstania.

Zobacz również: Gdy kochasz i nienawidzisz jednocześnie: 7 oznak, że jesteś w karmicznym związku

Ale tylko na chwilę, bo para zdecydowała się kontynuować znajomość i robić wszystko, by wreszcie być razem. Marzenie doczekało się realizacji. Po 4 miesiącach oboje przeprowadzili się do jednego miasta i zaczęli być nierozłączni. Sielanka? Tylko na pozór, bo wybranek okazał się chorobliwie zazdrosny.

Dziś dziewczyna opowiada o tej relacji ze łzami w oczach. Odważyła się ujawnić, co spotkało ją ze strony mężczyzny, który miał być tym jedynym.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAYCI J (@maycineeley)

Szybko zaczął być strasznie podejrzliwy. Próbował przeglądać mojego Snapchata i czytać prywatne wiadomości. Chciał też koniecznie zaciągnąć mnie do łóżka, chociaż znał moje poglądy. Pochodzę z religijnej rodziny i planowałam zachować dziewictwo do ślubu. Namawiał też do picia alkoholu, bo myślał, że wtedy zmięknę

- czytamy na thesun.co.uk.

W życiu młodej kobiety było coraz mniej miłości, a coraz więcej paraliżującego strachu. Nietrzeźwy partner przemieniał się w potwora. Wrzeszczał na nią bez powodu, popychał, próbował dusić. Kilkakrotnie polała się krew, ale to wciąż nie jest jej najgorsze wspomnienie.

Zobacz również: 7 zdań, które usłyszysz od szantażysty emocjonalnego. Tak faceci nami manipulują

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAYCI J (@maycineeley)

Chłopak był coraz bardziej sfrustrowany, bo twierdził, że życie w celibacie mu nie służy. Skoro ukochana nie chciała mu oddać swojej cnoty - postanowił wciąć ją bez pytania.

Zmusił mnie do wypicia drinka. Wystarczył jeden, żebym straciła świadomość, bo coś do niego dodał. Nie panowałam nad swoim ciałem i przelewałam mu się przez ręce. Pamiętam niewiele. Głównie mój krzyk: nie chcę, nie chcę! Nie potrafiłam otworzyć oczu. Wreszcie on się na mnie położył

- wspomina traumatyczne przeżycia.

Kolejnego dnia Mayci usłyszała od gwałciciela, że cieszy się z tego, co zrobili ostatniej nocy. Wtedy jeszcze nie była do końca świadoma, do czego tak naprawdę doszło. Potwierdził, że się kochali. I znowu wpadł w szał, bo ona nie pamiętała swojego pierwszego razu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAYCI J (@maycineeley)

Patologiczny związek jest już na szczęście przeszłością. Później zaszła w ciążę, ale ta relacja też nie przetrwała. Niedawno jednak wzięła ślub. Jest szczęśliwą żoną i mamą. Nie zapomina jednak o koszmarze z przeszłości. Otwarcie opowiada o swoich trudnych doświadczeniach i pokazuje twarz, aby dodać odwagi innym ofiarom.

Zobacz również: 10 oznak, że on NIE JEST materiałem na męża

Polecane wideo

Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie
Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie - zdjęcie 1

Komentarze (12)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 2) 13.11.2019 01:28
Pomijając akcje z jej chłopakiem, którą uważam za szczyt głupoty, bo tylko skończona id.i.ot.ka byłaby z facetem co się nad nią znęca, interesujące jest coś innego. Czy ten facet wy.d.y.mał z niej wiarę? Jakiś p.a.lant ją w.yr.uc.hał i nagle bachor bez ślubu z drugim facetem, a zaraz potem trzeci facet? Taka gorliwa wierząca była i nagle się odmieniło?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.11.2019 15:03
Dzieciaczek wygląda na małego a jeśli dobrze rozumiem historie to pan z foto nie jest jego tatą (relacja nie przetrwala). Od trzymania cnoty do ślubu do szybkich relacji, ciekawa wiara. (chłopak który ja zgwalcil powinien iść siedzieć albo przynajmniej odczuć to co zrobił)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.11.2019 11:26
Te baby co pozostają w związkach z agresywnymi facetami to chyba mają jakieś defekty w mózgach. Kto normalny zastaje z kimś kto cię bije? Może należałoby przeprowadzić jakieś badania neurologiczne? Bo to albo uszkodzone obszary w mózgu, albo skończona głupota.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 12.11.2019 11:21
To jakaś i.d.1.0tka. Po tym jak ją uderzył pierwszy raz powinna była go rzucić. Na co te baby czekają? Aż facet je zabije? Co, każda ofiara przemocy nie ma rodziny, przyjaciół? Mnie facet uderzył raz i szybko tego pożałował, bo od razu powiedziałam rodzinie - mojej i jego. Z tego co słyszałam jego siostra do tej pory się do niego nie odzywa. Myślałam, że mój brat go [email protected] I żeby nie było - kochałam tego [email protected], myślałam o ślubie, ale szybko mi przeszło, jakoś tak między jego wrzaskami i starą zęba.P1erd0.lenie, że to uzależnienie od oprawcy, czy jakaś ślepa miłość jest właśnie tylko tym -p1erd0.len.iem. Jakby chciały to by zostawiły, a tak czekają jak skończone de.bi.l.ki, aż facet się zmieni. Nie współczuje tym kobietom, bo same się na to godzą. Mam je za skończone kr.et.yn.ki i tyle.
odpowiedz
Lilka (Ocena: 1) 11.11.2019 13:57
Alez miała odpał z tym dziewictwem aż do ślubu. Religia potrafi nieźle poplątać ludziom życie. Nic dziwnego, że jej chłopak przechodził katusze i trudno mu było to zaakceptować. Doprowadziło go to aż do wzięcia jej podstępem. A najlepsze jest to, że gdyby nie swirowala z tym dziewictwem, to gdyby się poznali teraz, gdy znormalniala z seksem, to pewnie byliby udaną parą. Współczuję mężczyznom takich wariatek za dziewczyny.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie