SOS

W zdrowym związku facet nigdy NIE powinien wymagać od Ciebie TYCH rzeczy

A Ty nie powinnaś się na nie godzić!
W zdrowym związku facet nigdy NIE powinien wymagać od Ciebie TYCH rzeczy
fot. unsplash
13.11.2019

Od zakochanego człowieka często możemy usłyszeć "zrobię dla ciebie wszystko". Z jednej strony wydaje się to imponujące, jednak jak przyjrzymy się temu bliżej, to co tak właściwie zawiera się w słowie "wszystko"? Czy zmienianie się dla kogoś lub rezygnowanie z własnego "ja" jest zdrowe w związku? Zdecydowanie nie! Oto rzeczy, o które facet nigdy NIE powinien Cię prosić!

Zobacz też: Dlaczego odchodzimy od mężczyzn, których kochamy?

7 rzeczy, których NIE powinien wymagać od kobiety żaden facet

fot. unsplash

"Musisz się dla mnie zmienić"

Związek to przede wszystkim obustronna akceptacja siebie i swoich wad. To właśnie początkowa znajomość pokazuje, jakimi jesteśmy ludźmi, co nas interesuje, jak reagujemy na różne sprawy itd. Nie możemy po pewnym czasie wymagać od kogoś, żeby całkowicie się zmienił. To wbrew naturze, a każdy ma prawo do bycia sobą.

"Musisz zrezygnować z..."

Rezygnacja ze swoich pasji lub zajęć, które sprawiają nam przyjemność i nas rozwijają tylko ze względy na kaprys faceta jest co najmniej nie na miejscu. Nikt nie powinien zabraniać nam realizacji własnych pasji, bo one są częścią nas.

"Nie możesz powiedzieć im prawdy"

Każdy powinien ponosić konsekwencje własnych czynów. Facet nie może wymagać od Ciebie, żebyś kłamała w ważnych sprawach, tylko dlatego, że boi się wyznać prawdy. Kombinowanie i kłamstwa w związku to nic dobrego...

"Nie obchodzi mnie to, że nie chcesz..."

Zmuszanie do robienia rzeczy, których się boich lub na które nie masz ochoty nie powinno mieć miejsca w żadnym normalnym związku. Twój partner nigdy nie powinien Cię do NICZEGO zmuszać.

fot. unsplash

"Musisz znosić obraźliwe komentarze moich rodziców"

Jeżeli rodzice lub znajomi Twojego partnera mówią Ci obraźliwe rzeczy on powinien stanąć w Twojej obronie. Kochający facet nigdy nie pozwoli na obrażanie swojej ukochanej przez kogokolwiek. Nikt nie powinien wymagać od Ciebie, żebyś akceptowała złośliwe komentarze innych.

"Nasz związek musi pozostać tajemnicą"

Taka prośba z pewnością zszokowałaby niejedną osobę. To totalny brak szacunku dla Twojej osoby i nigdy nie powinnaś się na to godzić.

"Odpuść, proszę"

Jest wiele drażniących tematów, o których niechętnie rozmawiamy. Jednak, gdy coś leży nam na sercu to właśnie rozmowa może pomóc w rozwiązaniu problemów. Facet nie powinien migać się od ważnych rozmów. To świadczy o dużej niedojrzałości.

Zobacz też: Mężczyźni o TYCH 5 cechach nie nadają się do związku. Jeśli zauważysz je u faceta, uciekaj

Polecane wideo

Nazwali ich najmniej fotogeniczną parą na Instagramie. Nie mają zamiaru się ukrywać
Nazwali ich najmniej fotogeniczną parą na Instagramie. Nie mają zamiaru się ukrywać - zdjęcie 1

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 1) 16.11.2019 12:54
Tak tak ..całe zło to faceci a kobiety to same niewinne bidulki... ten artykuł to bajki na resorach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.11.2019 11:58
a dlaczego to facet nie powinien mówić tych rzeczy w związku? Kobiety też tak robią i nie wiem czy nie częściej. Zachowajcie troszkę obiektywizmu drogie panie i zostawcie ten infantylny hurafeminizm. Związek to wspólnota dwojga LUDZI. I płeć jest tutaj drugorzędna. Najważniejszy jest ten drugi CZŁOWIEK. I nie zawsze jak twierdzicie, w związku tym złym jest mężczyzna. Moje doświadczenia mówią mi, że jest odwrotnie. To kobiety częściej chcą dominować, to one częściej krzywdzą. Zastanówcie się nad tym uczciwie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie