SOS

Najbardziej żenujące historie z sypialni: „To było straszne”

Nigdy tego nie zapomną...
Najbardziej żenujące historie z sypialni: „To było straszne”
fot. unsplash
01.09.2019

Każdy z nas popełnia błędy, również te w łóżku. Seks odgrywa ogromną rolę w życiu każdego z nas i choć coraz częściej jesteśmy skłonni o nim rozmawiać, raczej nie chwalimy się żenującymi wpadkami z sypialni. Kilkoro ludzi anonimowo odważyło się wyznać swoje niepowodzenia w łóżku, aby pokazać, że nikt z nas nie jest idealny i że takie sytuacje przydarzają się nie tylko Tobie.

Zobacz też: Poszła do łóżka z niedoświadczonym chłopakiem. Szybko tego pożałowała

Anonimowe wyznania łóżkowe - najbardziej żenujące wpadki

fot. unsplash

Mężczyzna, 26 lat

"Uprawiałem kiedyś seks z dziewczyną, a ona ciągle prosiła mnie o zmianę pozycji. Zmienialiśmy pozycję może siedmiokrotnie, a kiedy skończyliśmy leżeliśmy obok siebie. Wspomniała wtedy, że strasznie boli ją tyłek, a ja śmiałem się i zapytałem dlaczego. Powiedziała mi, że cały czas uprawialiśmy seks analny i dlatego prosiła mnie o zmianę pozycji..."

Kobieta, 19 lat

"Pewnego razu zwymiotowałam na faceta, którego pieściłam ustami. I tak mnie nie pociągał, więc jakoś szczególnie się tym nie przejęłam."

Kobieta, 23 lata

"Raz podczas seksu odrobina kału wymknęła mi się na partnera i wybiegłam z płaczem z pokoju. To było tak żenujące, że już nigdy się z nim nie spotkałam."fot. unsplash

Kobieta, 32 lata

"Pewnego razu podczas seksu prezerwatywa zsunęła się z mojego partnera i utknęła głęboko we mnie. Nie mogłam jej wyciągnąć, a wizyta u ginekologa była dla mnie koszmarem..."

Kobieta, 20 lat

"Mój aparat ortodontyczny zaczepił się o jego penisa... Musiał jechać do szpitala."

Mężczyzna, 29 lat

"Stosunek nie sprawiał mi przyjemności, bo ona była zbyt luźna. Niechcący wymknęło mi się to, a ona wybiegła z płaczem i nazwała mnie dupkiem."

Mężczyzna, 36 lat

"Kobieta z którą uprawiałem seks dławiła się moim nasieniem, a ja nie wiedziałem jak jej pomóc. W końcu zacząłem klepać ją po plecach, a ona wszystko zwróciła. To było straszne..."

 

Zobacz też: Ile powinien mierzyć idealny członek? Kobiety zmierzyły to co do centymetra

Polecane wideo

Najczęściej wyszukiwane pozycje seksualne, czyli jak kochają się Polacy
Najczęściej wyszukiwane pozycje seksualne, czyli jak kochają się Polacy - zdjęcie 1

Komentarze (18)

Ocena: 4.78 / 5
gość (Ocena: 5) 01.09.2019 13:03
Ale atrakcje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.09.2019 13:02
Część z tych historii brzmi jakby to byli ludzie którzy znają się kilka dni albo byli na jedną noc (,,już nigdy się z nim nie spotkałam) a nie w długim trwałym związku. A przecież ludzie zaczynają bliskość fizyczną jak się naprawdę kochają i dobrze znają, nie wspominając że jak się zaczeka do nocy poślubnej to może być jedno z najlepszych przeżyć i mamy pewność że to na tyle bliska osoba że nie trzeba się niczym przy niej krępować.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 01.09.2019 11:52
Racze mocno śmierdzą przekrętem te historie. Bez porządnej dawki wazeliny nie da się wogóle zacząć seksu analnego, pomijając fakt że chyba żadna normalna kobita nie zgodziła by się na takie rzeczy bez zrobienia lewatywy .
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 01.09.2019 11:10
Do ostatniego, po co brac nasienie du ust albo gorzej - je polykac?? Na sama mysl mnie mdli, zwierzeta tego tez nie robia to po co musi kobieta?
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 01.09.2019 10:28
Kiedyś uprawiałam seks analno - waginalny i moj partner tez już w końcu nie wiedział w której jest dziurce...
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie