SOS

W czasie jednej nocy przespała się z 18 facetami. Teraz ujawnia pikantne szczegóły

Na wszystko patrzył... jej mąż.
W czasie jednej nocy przespała się z 18 facetami. Teraz ujawnia pikantne szczegóły
Fot. iStock
28.06.2019

Przeciętny facet robi wszystko, by udowodnić swoją odwagę, atrakcyjność i doświadczenie. Z tego powodu mężczyźni nie mają kłopotu z przyznaniem się do nawet dużej liczby partnerek seksualnych. Im wyższy wynik, tym lepiej się ze sobą czują. W drugą stronę już tak to nie działa. Od kobiet oczekuje się, by były wstrzemięźliwe. Wystarczy kilku eks na „liczniku”, żeby uznano nas za łatwe.

Zobacz również: Chciała tylko wydepilować sobie łono. Prawie rozbiła zgodne małżeństwo rodziców

Ona chce to zmienić. Louise jest bohaterką ostatniego odcinka popularnego podcastu Sex Files, w którym rozmówcy opowiadają otwarcie o swoim życiu intymnym. Kobieta tuż po trzydziestce postanowiła przyznać się do bardzo upojnej nocy, w czasie której współżyła z dokładnie 18 partnerami.

To więcej, niż statystyczna kobieta ma romansów w czasie całego życia. Ale dla niej to żaden powód do wstydu.

Louise wychowywała się w bardzo wierzącej rodzinie. Wpajane do głowy katolickie wartości skutecznie odebrały jej ochotę na eksperymentowanie z własnym ciałem i płcią przeciwną. Kobieta, zgodnie z nauczaniem Kościoła, nie uprawiała seksu przed ślubem. Mąż był jej pierwszym i przez długi czas jedynym kochankiem.

Co nie oznacza, że Australijka nie miała żadnych innych fantazji. Coraz częściej myślała o grupowych igraszkach i wreszcie spełniła to marzenie.

Jestem młodą żoną i matką, a męża nie ma w domu często przez długie miesiące. Chciałam wreszcie poczuć się pożądana, dlatego zapisałam się na kurs organizowany przez lokalny sex shop. Napisałam do ukochanego, że się tam wybieram i po prostu to zrobiłam

- wyznaje w czasie szczerej rozmowy.

Zobacz również: Żona odmówiła mu miłości francuskiej. Postawił jej bardzo dziwne ultimatum

Właśnie tego potrzebowała. Wkrótce zwierzyła się mężowi ze swoich fantazji, a ten nieoczekiwanie okazał wyrozumiałość i wsparcie. W czasie pierwszego grupowego spotkania swingersów Louise spała z 10 mężczyznami w czasie jednej nocy.

Seks był nieziemski, ale lepsze jest coś innego. To świadomość, że oni wszyscy są tam dla mnie i tylko mnie pożądają

- twierdzi.

Na kolejną orgię poszła z mężem, który obserwował jak 18 facetów kocha się z miłością jego życia. I bardzo mu się to spodobało. Mężczyzna miał stwierdzić, że uwielbia patrzeć na ekspresyjne miny, jakie jego wybranka robi w czasie igraszek z innymi.

Po co to wszystko? Australijka przekonuje, że seks z grupą przypadkowych osób to bardzo wyzwalające doświadczenie, które tylko wzmocniło jej związek. Świadomość, że mąż podziwia ją w akcji, jest podobno lepsza niż orgazm.

Potraficie to zrozumieć?

Zobacz również: Waży 130 kg i opowiada o swoim życiu intymnym. Zdradziła pikantne szczegóły

Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata (FOTO)
Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata (FOTO) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 4.33 / 5
Grażka (Ocena: 3) 29.06.2019 15:50
Popieram wyzwolone seksualnie kobiety, ponieważ każdy zasługuje na to by być spełnionym seksualnie. Jeżeli taka forma rozrywki im odpowiada i satysfakcjonuje obojga to nie nam oceniać czy jest to właściwe czy nie. To, że ja nie byłabym w stanie patrzeć jak mój facet uprawia seks z inną kobietą to nie oznacza, że każdy tak ma i tak mieć powinien. Jednakże abstrachując od rozważań czy to właściwe czy nie, nie jestem pewna czy aby stosunek seksualny 10 nawet i 18 razy w ciągu nocy był przyjemny. Dla mnie po kilku razach jest nieprzyjemnie, a co dopiero kilkanaście. Lecz no cóż, nie każdy ma tak jak ja. Chciałabym się też odnieść do fragmentu o tym, że jest 10 lub 18 facetów pragnących tylko jej. Owszem pragną jej ale tylko w tym momencie i następnym razem będą pragnąć innej kobiety. Mnie nie kręci takie "jednorazowe" pożądanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2019 18:14
Haha na mój babski rozum ta cała 18-ka musiała ustawić się po nią jak w kolejce po mięso za komuny :D ogólnie to musiało być extra doznania jak przy wrzucaniu monet w parkometr ahaha ciekawe czy któryś musiał zapłacić kare za dłuższy postój :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2019 12:50
W jaki sposób seks z 18 facetami może być satysfakcjonujący? Żadna normalna kobieta nie jest w stanie mieć 18 udanych stosunków w ciągu jednej nocy. Przecież po którymś z kolei to już musiało wyglądać tak, że brzydko mówiąc podchodził i walił w pochwę, która już nawet za bardzo na X z rzędu penisa nie reagowała. Jestem w stanie uwierzyć, że mogłaby mieć w ciągu jednego wieczoru super seks z 3-4 facetami, jeśli lubi takie zabawy, ale 10/18? Dobre żarty. Pewnie po 5 tylko leżała i stękała :P
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 28.06.2019 11:10
Jej ciało- jej decyzje. Nic nikomu do tego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2019 10:54
na sama mysl robi mi sie niedobrze..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie