SOS

Zabawy erotyczne nastolatków. Najgorsze TOP 7

Z czego wynika tak lekkie podejście młodzieży do spraw intymnych?
Zabawy erotyczne nastolatków. Najgorsze TOP 7
Fot. iStock
25.06.2019

O tym, że nastolatki coraz wcześniej przechodzą inicjację seksualną, mówi się od dawna. Wielokrotnie nagłaśniane były także niebezpieczne zabawy erotyczne, w które młodzież bawi się na domówkach. Najsłynniejsza z nich? Oczywiście „Słoneczko”. Dziewczyny kładą się na plecach, ich głowy znajdują się obok siebie, a ciała tworzą krąg. Na nich kładą się chłopcy i dochodzi do zbliżenia. Przegrywa ten, który jako pierwszy osiągnie orgazm.

Brzmi przerażająco, ale niestety nie jest to jedyna gra, którą wymyśliły polskie nastolatki. „Słoneczko” odeszło co prawda do lamusa, ale w jego miejsce pojawiły się nowe, równie niebezpieczne zabawy.

Polecamy także: EXCLUSIVE: Założyłam się z koleżanką, która z nas zaliczy więcej facetów w miesiąc

#1 Kamienna twarz

Uczestnicy zabawy siadają przy stole, mają ściągnięte spodnie i bieliznę. Pod stół wchodzi jedna dziewczyna lub chłopak i zaczyna pieścić oralnie dowolnego gracza. Pozostali muszą odgadnąć, kto akurat przeżywa rozkosz. Zadanie jest trudne, ponieważ wszyscy starają się zachować kamienną twarz.

#2 Holenderski ster

Chłopiec trzyma się za narządy intymne jak w czasie masturbacji. Rękę na jego dłoni kładzie dziewczyna, która nadaje ruchom tempo i siłę nacisku. Ponieważ nie dotyka ona męskiego członka bezpośrednio, czuje się „czysta”.

#3 Tęcza

Każda dziewczyna maluje usta innym kolorem szminki (np. jedna pomarańczowym, druga wiśniowym, trzecia różowym, itp.). Następnie pojedynczo podchodzą do wyznaczonego przez grupę kolegi i wsadzają sobie jego penisa do ust. Ich umalowane wargi pozostawiają na członku ślad. Ta, która wsadzi go sobie najgłębiej, wygrywa.

#4 Wymiękasz

Grupa dzieciaków dobiera się w dwuosobowe zespoły mieszane – najczęściej przy pomocy losowania, a następnie jedna z osób rozbiera się do bielizny (to wersja light) lub do naga (jeśli spragnieni są silniejszych doznań).

Potem wybierający zaczyna dotykać poszczególnych partii ciała partnerki/partnera. Zaczyna się od górnych części. Na przykład chłopak dotyka włosów i pyta, czy dziewczyna już `wymięka`, czyli czy rezygnuje. Jeśli nie, dotykający posuwa się dalej: dotyka ust, chwyta ją za dłonie, potem za ramiona, a następnie za brzuch. I wtedy wiadomo już, że kolejnym ruchem będzie chwyt za piersi lub położenie ręki między nogami. Jeśli dziewczyna stwierdzi, że na tym etapie `wymięka`, to przegrywa.

#5 Pociąg

Zamiast tradycyjnego seksu nastolatki uprawiają ten oralny. Dziewczyny zaspokajają ustami kolejnych chłopców. Oczywiście wygrywa ten, który wytrzyma najdłużej z orgazmem, czyli będzie lokomotywą.

#6 Butelka

Nie chodzi tutaj o tradycyjną zabawę w butelkę, która polega na pocałowaniu przy wszystkich jednego z wylosowanych graczy. Współczesna młodzież poszła o krok dalej: osoby wskazane przez butelkę muszą albo przez minutę uprawiać przy innych tradycyjny seks, albo zaspokajać się oralnie.

#7 Pieczenie prosiaka

Gra polega na uwiedzeniu jak największej liczby nastolatek z nadwagą. Im więcej waży partnerka, tym więcej punktów otrzymuje uczestnik. Dziewczyny oczywiście nie są świadome, że biorą udział w tak przykrych zawodach.

Jak myślicie, z czego wynika tak lekkie podejście młodzieży do spraw intymnych? Bawią się w tak niebezpieczne gry bezrefleksyjnie czy po prostu szukają ekstremalnych wrażeń?

Polecamy także: LIST: „Myślałam, że zabawa w SŁONECZKO to głupia legenda. Bardzo się myliłam”

 

Każdy znak zodiaku ma swoje alter ego. Jakie jest Twoje?
Każdy znak zodiaku ma swoje alter ego. Jakie jest Twoje? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 2.91 / 5
User (Ocena: 1) 03.07.2019 23:52
Pisanie takich artykułów to kara która spada na tego kto spóźni się do pracy (przegrywa).
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.06.2019 13:18
Hahaha. Dobry pic.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 27.06.2019 12:03
wyssane ,ale z palca
odpowiedz
Jaca (Ocena: 1) 26.06.2019 22:16
Widzę że reszta ma takie samo zdanie na temat bzdurnego artykułu. Mam 43 lata i jedyną zabawą o której słyszałem są Kamienne Twarze. Otóż chcę doprecyzować. O niej przeczytałem w jakiejś książce niskiego poziomu w latach 90. To był erotyk który czytało się pod kołdrą jak rodzice spali. Reszta zabaw to też jest fantazja autora. Skąd to wiem? Jestem psychologiem mającym kontakt z młodzieżą. Proszę Państwa, nie wierzcie w te bzdury które tu czytacie. Tak się nie bawią nastolatkowie. Chcecie wiedzieć jak się bawią? Bawią się w trójkąty czy większe kombinacje, dominują tu skłonności biseksualne. Dalej: BDSM, wymiana partnerów, szybki sex z osobą nieznajomą. W standardzie jest wymiana nagich zdjęć o różnej tematyce. I parę jeszcze innych o których nie będę pisał. Plusem młodzieży jest dbałość o antykoncepcję. Wracając do artykułu to pokaże go jutro w klinice innym lekarzom, będą mieli uchachany dzień :-) A Panią redaktor serdecznie pozdrawiam życząc albo mniejszej fantazji albo zmiany lektury którą czyta prywatnie. :-)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.06.2019 21:16
Gdzie taka patologię znajdujecie?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie