SOS

Żona odmówiła mu miłości francuskiej. Postawił jej bardzo dziwne ultimatum

Liczy na to, że ukochana wreszcie zmieni zdanie.
Żona odmówiła mu miłości francuskiej. Postawił jej bardzo dziwne ultimatum
Fot. Unsplash
08.06.2019

Wiele mówi się o tym, że dojrzały związek to nie tylko miłość, ale także dopasowanie na najróżniejszych płaszczyznach. Najlepiej rokuje wtedy, gdy mamy podobne zainteresowania, wspólne plany na przyszłość, a i w kwestiach intymnych powinniśmy rozumieć się bez słów. Z tym jednak różnie bywa.

Zobacz również: „Każda posłuszna żona musi o tym pamiętać”. 30 rad, które oburzyły internautki

Rzadko zdarzają się osoby, które w łóżku lubią dokładnie to samo i mają podobny apetyt. Zazwyczaj jedna ze stron lubi robić to często i bez zahamowań, a druga gustuje jednak w delikatnych pieszczotach od święta. Najważniejsze to znaleźć wspólny mianownik i być gotowym do kompromisu.

Niektórym to się nie udaje. Tak jak pewnemu internaucie, który postanowił dać nauczkę żonie odmawiającej mu oralnej przyjemności.

Moja żona właśnie stwierdziła, że nie chce się już ze mną kochać oralnie. Mówi, że tego nie lubi i dlatego nie ma zamiaru się zmuszać. Jasne, ma rację, nikt nie może tego od niej wymagać. Ma pełne prawo mi odmówić.

Ja nie lubię na przykład cotygodniowych obiadków z teściami. To ludzie, którzy oceniają wszystkich, a przez ostatnich 10 lat byłem zmuszany spędzać z nimi każde piątkowe popołudnie. W tym czasie powinienem raczej odpoczywać po ciężkim tygodniu w pracy.

Dlaczego jednak to robię? Bo to uszczęśliwia moją żonę

- tłumaczy użytkownik serwisu reddit.com.

Zobacz również: Mężczyźni szczerze wyznają, dlaczego wysyłają kobietom zdjęcia swojego przyrodzenia

Tak więc powiedziałem mojej żonie - w porządku, nie musisz tego robić, ale ja też przestanę się zmuszać. Nie będę co tydzień biesiadował z twoimi rodzicami, bo zwyczajnie tego nie lubię.

Nazwała mnie dup*** i stwierdziła, że to zupełnie odmienne sytuacje. Nie zgodziłem się z nią. Oboje przestajemy robić to, czego nienawidzimy, choć sprawia to przyjemność drugiej osobie. Myślę, że każde z nas ma rację i żadnemu nie można niczego zarzucić.

Chyba, że wy też uważacie mnie w tej sytuacji za dup***?

- pyta zdezorientowany mąż.

Jak to zwykle bywa, opinie na ten temat są mocno podzielone.

„Wydaje mi się, że poświęcasz się o wiele bardziej. Spotykanie się z teściami co tydzień od 10 lat to większa sprawa, niż seks oralny. Przecież nie prosisz jej o to codziennie”.

„Naprawdę spędzasz z jej rodzicami każdy piątek? Masz pełne prawo oczekiwać, że ona też od czasu do czasu zmusi się do czegoś, co ty lubisz”.

„Powinieneś na spokojnie wytłumaczyć jej, dlaczego te spotkania przestały ci odpowiadać. Łączenie tej kwestii z twoimi łóżkowymi zachciankami to jakiś absurd”.

„Spotkanie z teściami w zamian za coś takiego - to nie wymiana zdań, ale chora transakcja. Uważam, że łącząca was relacja jest nienormalna i już długo nie potrwa” - czytamy w komentarzach.

A Ty po której staniesz stronie?

Zobacz również: Pożalił się matce na nudę w sypialni. Żona zemściła się w najgorszy możliwy sposób

Polecane wideo

Jaki on jest w łóżku? Zdradza to jego znak zodiaku
Jaki on jest w łóżku? Zdradza to jego znak zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (39)
Ocena: 4.46 / 5
Mąż i ojciec (Ocena: 5) 29.11.2022 16:07
Temat coraz bardziej aktualny. Mąż musi wypełnić obowiązki małżeńskie i prowadzić życie rodzinne z POWINOWATYMI i zgadzać się na traktowanie jak bankomat w zamian za co żona oskarży go o zgwałcenie i przemoc seksualną a jak on znajdzie kochankę-rozwód z jego winy. Żona może mężowi zafundować celibat bo obowiązki małżeńskie to patriarchalna opresja kobiet. To jest równość płci i dyskryminacja kobiet...
odpowiedz
Robal (Ocena: 5) 07.08.2022 10:32
Jesteśmy z żoną małżeństwem od 18 lat. Żona robiła loda innym przede mną, robiła mi przed ślubem i robi do tej pory. Gdyby pewnego dnia uznała że już nagle tego nie lubi to zabiłbym ją śmiechem. Ja z obciągania nie zrezygnuję
odpowiedz
Js (Ocena: 5) 22.11.2019 14:57
Nie wysyłajcie go krainy debiki. Ja uważam że biorę tylko żonę bo to jej wyznaje uczucia A nie jej rodzinie. To stare poglądy. Zmienię to. Popieram to.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.09.2019 12:31
debil. to zupełnie co innego. skoro to żona to też teraz twoja rodzina. a to co robisz można by podciągnąć pod zmuszanie do innych czynności seksualnych. bo jak teściowie nie podziałają to co dalej? nie będziesz się dokładać do domowego budżetu? tyłek przestaniesz podcierać? mam nadzieję że żona przejrzy na oczy i cię zostawi. co innego coś co niektórych obrzydza a co innego spotkania z rodziną. a co do odpowiedzi - nie wiadomo co ile on tego chce wiadomo, że teściowie raz w tygodniu (ciekawe co ile i czy w ogóle jego rodzice). nie nie ma prawa oczekiwać że będzie zmuszać się do czegoś takiego.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.06.2019 23:52
Żone nie pyta się czy mi zrobisz tylko gdzie się nauczyłaś :D Jeśli nauczyli się razem to można zawsze stwierdzić, że się znudziła, ale jeśli uczyli się wvróżnych szkołach :) to niech lepiej pokocha obiady u teściów i nie nakłania jej do czegoś czego żaden mąż nie przełknie z myślą, że robiła to innym!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie