SOS

Pożalił się matce na nudę w sypialni. Żona zemściła się w najgorszy możliwy sposób

W akcie zemsty wygadała teściowej coś gorszego.
Pożalił się matce na nudę w sypialni. Żona zemściła się w najgorszy możliwy sposób
Fot. Unsplash
01.06.2019

Sprawy intymne nie są już może takim tematem tabu, jak jeszcze do niedawna, ale wciąż warto trzymać się jednej z podstawowych zasad - z rodzicami o seksie nie rozmawiamy. Chyba, że czysto teoretycznie w ramach wychowawczych pogadanek, które powinien odbyć każdy nastolatek. O konkretnych sytuacjach lepiej głośno nie mówić, bo zrobi się bardzo niezręcznie.

Zobacz również: Rzuciła idealnego chłopaka po tym, co zrobił w czasie gry wstępnej. Ohyda!

Ona się o tym przekonała, chociaż wcale nie chciała tego sprawdzać. Na minę wpuścił ją własny mąż, który o problemach natury seksualnej poinformował swoją mamę. W efekcie teściowa postanowiła udzielić synowej kilku dobrych rad. O które ta wcale nie prosiła. Myli się jednak ten, kto uważa, że nie może być bardziej krępująco.

O słodkiej zemście młodej żony dowiadujemy się z reddit.com, gdzie kobieta szczegółowo opisała sytuację.

Mamy po 27 lat i jesteśmy małżeństwem od dwóch. Moje relacje z teściami są raczej skomplikowane. Kocham ich, ale oni nigdy nie ukrywają swojego zdania. Słyszałam komentarze na temat mojej wagi czy stylu ubierania się. Mieszkają niedaleko, więc ciągle są gdzieś obok, a mąż o wszystkim im mówi.

W ostatnim tygodniu powiedział im o naszym problemie natury łóżkowej. Wiem o tym, bo teściowa nagle wypaliła, że można coś z tym zrobić i według niej największą przeszkodą jest moja waga. Będzie nam przyjemniej, jeśli trochę schudnę. Podziękowałam jej, ale w środku aż się zagotowałam.

Mój mąż nie powinien zdradzać takich rzeczy swoim rodzicom. Teraz zastanawiam się, czy ten tekst o wadze także nie jest jego autorstwa

- wyznaje internautka.

Zobacz również: Waży 130 kg i opowiada o swoim życiu intymnym. Zdradziła pikantne szczegóły

Kilka dni później jego rodzice wpadli do nas na grilla. Razem z teściową nakrywałam do stołu i „przypadkiem” znowu poruszyłam ten temat. Powiedziałam jej, że problemem może być także nasze niezgranie, bo jej synek ma bardzo specyficzny fetysz, który niektórzy uznają za ohydny (to prawda). Była w szoku. Wiedziałam, że mu to wygada, ale właśnie o to chodziło. Niech poczuje, co to znaczy być obgadywanym za plecami.

Chodzi o coś, co ludzie zazwyczaj robią w toalecie. To nic bardzo strasznego i nielegalnego, ale sama za tym nie przepadam.

Tak jak myślałam - teściowa się wygadała i teraz on jest na mnie wściekły. Grozi, że wyprowadzi się do kolegi. Według mnie stracił prawo do takiej histerycznej reakcji, kiedy zaczął poruszać tak osobiste tematy w rozmowach z rodzicami

- twierdzi.

Internautka pyta wprost - czy zachowałam się jak świnia?

„Masz rację, że twój mąż przesadził i nie powinien o tym wygadywać na lewo i prawo. Zamiast jednak usiąść z nim i na spokojnie przegadać problem - zemściłaś się w najgorszy możliwy sposób”.

„Uznałaś jego zachowanie za świństwo i masz do tego pełne prawo. Później zrobiłaś coś jeszcze gorszego. Oboje jesteście nienormalni, więc chyba do siebie pasujecie”.

„On płacze matce w ramię, bo nie potrafi cię zadowolić. Ty zdradzasz, że jej synek lubi bawić się moczem. Teściowie chętnie biorą udział w tej dyskusji. Patologiczna rodzina”.

„Przez chwilę ci współczułam. Teraz zaczynam wierzyć, że po prostu ci się to należało” - czytamy w komentarzach.

A Ty po której staniesz stronie?

Zobacz również: Chciała tylko wydepilować sobie łono. Prawie rozbiła zgodne małżeństwo rodziców

Jaki on jest w łóżku? Zdradza to jego znak zodiaku
Jaki on jest w łóżku? Zdradza to jego znak zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.06.2019 13:57
Zgłoś Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.06.2019 09:05
Ja bym na to nie wpadła :-) postąpiłabym pewno jak najbardziej prawidłowo i fair , ale to by było bezjajeczne. Dziewczyna męża już nie ogarnie, chyba że znajdzie nowego :-P tak przynajmniej jest zabawnie. Byłabym z siebie dumna, gdybym zrobiła coś podobnego :-P mężowi mocno nie zaszkodziła . W końcu to jego rodzice. Dla niej rozmowa z teściową z pewnością była bardziej krępująca niż dla męża.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 02.06.2019 21:06
Ale problem. Ja też lubię jak dziewczyna popuszcza w czasie minetki i co? Ludzie nie takie rzeczy robią, a teściowa swoje lata ma, więc życie zna.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 01.06.2019 13:55
Też uważam, że dobrze zrobiła, ale jednak widziały gały, co brały; chłopaczka z nieodciętą pępowiną. Ona od początku wiedziała o jego ohydnym fetyszu, a on widział, że narzeczona, a następnie żona ma nadwagę, więc o co caman? Obydwoje niedojrzali. Może niech obydwoje nad sobą popracują; ona schudnie, a on pozbędzie się dziwnych przyzwyczajeń, a przede wszystkim pokaże rodzicom ich miejsc w szeregu.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 01.06.2019 13:41
Dobrze zrobila
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie