SOS

Pożalił się matce na nudę w sypialni. Żona zemściła się w najgorszy możliwy sposób

W akcie zemsty wygadała teściowej coś gorszego.
Pożalił się matce na nudę w sypialni. Żona zemściła się w najgorszy możliwy sposób
Fot. Unsplash
01.06.2019

Sprawy intymne nie są już może takim tematem tabu, jak jeszcze do niedawna, ale wciąż warto trzymać się jednej z podstawowych zasad - z rodzicami o seksie nie rozmawiamy. Chyba, że czysto teoretycznie w ramach wychowawczych pogadanek, które powinien odbyć każdy nastolatek. O konkretnych sytuacjach lepiej głośno nie mówić, bo zrobi się bardzo niezręcznie.

Zobacz również: Rzuciła idealnego chłopaka po tym, co zrobił w czasie gry wstępnej. Ohyda!

Ona się o tym przekonała, chociaż wcale nie chciała tego sprawdzać. Na minę wpuścił ją własny mąż, który o problemach natury seksualnej poinformował swoją mamę. W efekcie teściowa postanowiła udzielić synowej kilku dobrych rad. O które ta wcale nie prosiła. Myli się jednak ten, kto uważa, że nie może być bardziej krępująco.

O słodkiej zemście młodej żony dowiadujemy się z reddit.com, gdzie kobieta szczegółowo opisała sytuację.

Mamy po 27 lat i jesteśmy małżeństwem od dwóch. Moje relacje z teściami są raczej skomplikowane. Kocham ich, ale oni nigdy nie ukrywają swojego zdania. Słyszałam komentarze na temat mojej wagi czy stylu ubierania się. Mieszkają niedaleko, więc ciągle są gdzieś obok, a mąż o wszystkim im mówi.

W ostatnim tygodniu powiedział im o naszym problemie natury łóżkowej. Wiem o tym, bo teściowa nagle wypaliła, że można coś z tym zrobić i według niej największą przeszkodą jest moja waga. Będzie nam przyjemniej, jeśli trochę schudnę. Podziękowałam jej, ale w środku aż się zagotowałam.

Mój mąż nie powinien zdradzać takich rzeczy swoim rodzicom. Teraz zastanawiam się, czy ten tekst o wadze także nie jest jego autorstwa

- wyznaje internautka.

Zobacz również: Waży 130 kg i opowiada o swoim życiu intymnym. Zdradziła pikantne szczegóły

Kilka dni później jego rodzice wpadli do nas na grilla. Razem z teściową nakrywałam do stołu i „przypadkiem” znowu poruszyłam ten temat. Powiedziałam jej, że problemem może być także nasze niezgranie, bo jej synek ma bardzo specyficzny fetysz, który niektórzy uznają za ohydny (to prawda). Była w szoku. Wiedziałam, że mu to wygada, ale właśnie o to chodziło. Niech poczuje, co to znaczy być obgadywanym za plecami.

Chodzi o coś, co ludzie zazwyczaj robią w toalecie. To nic bardzo strasznego i nielegalnego, ale sama za tym nie przepadam.

Tak jak myślałam - teściowa się wygadała i teraz on jest na mnie wściekły. Grozi, że wyprowadzi się do kolegi. Według mnie stracił prawo do takiej histerycznej reakcji, kiedy zaczął poruszać tak osobiste tematy w rozmowach z rodzicami

- twierdzi.

Internautka pyta wprost - czy zachowałam się jak świnia?

„Masz rację, że twój mąż przesadził i nie powinien o tym wygadywać na lewo i prawo. Zamiast jednak usiąść z nim i na spokojnie przegadać problem - zemściłaś się w najgorszy możliwy sposób”.

„Uznałaś jego zachowanie za świństwo i masz do tego pełne prawo. Później zrobiłaś coś jeszcze gorszego. Oboje jesteście nienormalni, więc chyba do siebie pasujecie”.

„On płacze matce w ramię, bo nie potrafi cię zadowolić. Ty zdradzasz, że jej synek lubi bawić się moczem. Teściowie chętnie biorą udział w tej dyskusji. Patologiczna rodzina”.

„Przez chwilę ci współczułam. Teraz zaczynam wierzyć, że po prostu ci się to należało” - czytamy w komentarzach.

A Ty po której staniesz stronie?

Zobacz również: Chciała tylko wydepilować sobie łono. Prawie rozbiła zgodne małżeństwo rodziców

Jaki on jest w łóżku? Zdradza to jego znak zodiaku
Jaki on jest w łóżku? Zdradza to jego znak zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.06.2019 09:05
Ja bym na to nie wpadła :-) postąpiłabym pewno jak najbardziej prawidłowo i fair , ale to by było bezjajeczne. Dziewczyna męża już nie ogarnie, chyba że znajdzie nowego :-P tak przynajmniej jest zabawnie. Byłabym z siebie dumna, gdybym zrobiła coś podobnego :-P mężowi mocno nie zaszkodziła . W końcu to jego rodzice. Dla niej rozmowa z teściową z pewnością była bardziej krępująca niż dla męża.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.06.2019 21:06
Ale problem. Ja też lubię jak dziewczyna popuszcza w czasie minetki i co? Ludzie nie takie rzeczy robią, a teściowa swoje lata ma, więc życie zna.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.06.2019 13:55
Też uważam, że dobrze zrobiła, ale jednak widziały gały, co brały; chłopaczka z nieodciętą pępowiną. Ona od początku wiedziała o jego ohydnym fetyszu, a on widział, że narzeczona, a następnie żona ma nadwagę, więc o co caman? Obydwoje niedojrzali. Może niech obydwoje nad sobą popracują; ona schudnie, a on pozbędzie się dziwnych przyzwyczajeń, a przede wszystkim pokaże rodzicom ich miejsc w szeregu.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 01.06.2019 13:41
Dobrze zrobila
odpowiedz
Monika (Ocena: 5) 01.06.2019 11:14
Ok może można było to rozwiązać inaczej pogadać z mężem i mu wszystko wyrzucić co się o nim myśli ale tak można myśleć jak się tego nie doświadczyło a wiadomo kobiety mają temperament. A w gniewie ciężko podjąć racjonalna decyzję. W sumie to Cię popieram zrobiłabym to samo. Czego on się spodziewał? Że co że udasz że nie było sprawy i tyle kurde dorosly facet jak ma problem to powinien mieć na tyle odwagi żeby Ci o tym powiedzieć a nie lecieć pod spódnice mamusi na skargę. A co do jego gróźb że się wyprowadzi droga wolna jak się nie potrafi uporać z problemem jak facet coś Twój błąd że wzięłaś sobie maminsynka. Mamusia też nie lepsza zamiast powiedzieć chłopów żeby sam załatwiał swoje sprawy to się miesza.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie