SOS

Jak rozpoznać niewiernego faceta po jego wyglądzie? Zdradzają to te cechy

Prawdę mają wypisaną na twarzy.
Jak rozpoznać niewiernego faceta po jego wyglądzie? Zdradzają to te cechy
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/470415123571305308/)
19.04.2019

Mówi się, aby nie oceniać książki po okładce, co można analogicznie przełożyć na budowanie opinii na czyjś temat tylko na podstawie wyglądu. Bo przecież w obu tych przypadkach liczy się wnętrze, prawda? Okazuje się, że nie do końca. Nauka nie kłamie - czasami można wysnuć właściwe wnioski na temat czyjegoś charakteru tylko na podstawie jego cech zewnętrznych. 

Zobacz również: Ten rok nie będzie sprzyjał wierności. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku najprawdopodobniej dopuszczą się zdrady

Jeśli szukasz partnera, który będzie ci wierny, od dziś to zadanie stanie się o wiele łatwiejsze. Wystarczy, że będziesz bacznie przyglądać się potencjalnym kandydatom do związku. Naukowcy odkryli, że mężczyźni, którzy mogą się pochwalić cechami wyglądu uznawanymi za “męskie” są bardziej skłonni do zdrady. Mają też większe tendencje do tego, żeby próbować “odbić” partnerkę innemu mężczyźnie. Eksperci doszli do takich wniosków na podstawie badania przeprowadzonego na grupie 299 mężczyzn i 452 kobiet. Ochotnikom przedstawiono zdjęcia mężczyzn - patrząc na nie mieli ocenić, czy są oni skłonni do niewierności. 

Dodatkowo mężczyźni, którym zrobiono zdjęcia mieli szczerze odpowiedzieć na pytanie, czy zdarzyło im się zdradzić partnerkę albo próbować poderwać odbić partnerkę innemu mężczyźnie. Okazało się, że uczestnicy badania wskazali, że to mężczyźni o męskich cechach wyglądu są bardziej skłonni do niewierności. To założenie potwierdziły odpowiedzi fotografowanych mężczyzn, którzy wyznali, że zdarzył im się “skok w bok”. Na jakie męskie cechy wyglądu należy więc zwrócić uwagę? Badacze wymienili trzy poniższe elementy: 

  • gęste, nisko osadzone brwi 
  • mocno zarysowana szczęka 
  • cienkie usta 
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jon Kortajarena (@kortajarenajon) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rami Malek🤴🏻 (@rami._.malek) on

Naukowcy uczulają jednak, że wyniki ich badań nie powinny przekładać się na uprzedzenia i wyciąganie co do mężczyzn o takich cechach wyglądu zbyt pochopnych wniosków. 

Myślicie, że to badanie ma przełożenie na rzeczywistość? 

Zobacz również: „Jestem dziewczyną, z którą zdradza cię twój chłopak. Ale nie mam wyrzutów sumienia

Te zodiakalne związki nie mają szansy na wspólną przyszłość. Nie przetrwają dłużej niż pół roku (CZĘŚĆ 1)
Te zodiakalne związki nie mają szansy na wspólną przyszłość. Nie przetrwają dłużej niż pół roku (CZĘŚĆ 1) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.04.2019 12:41
od 18 ? serio ? stach pomyslec jak autorka klasyfikuje kreskowki
odpowiedz

Polecane dla Ciebie