SOS

Każdy zakompleksiony facet powinien tego spróbować. 3 sposoby na większe przyrodzenie

Bezpieczne i darmowe!
Każdy zakompleksiony facet powinien tego spróbować. 3 sposoby na większe przyrodzenie
Fot. iStock
22.04.2019

Niemal każdy facet twierdzi, że jego przyrodzenie jest zdecydowanie za małe. I to bez względu na rzeczywiste wymiary. Nic w tym dziwnego, bo trudno dorównać profesjonalnym aktorom z filmów dla dorosłych, którzy mogą się pochwalić męskością znacznie powyżej średniej. Panowie nie dają jednak za wygraną i próbują wspomóc matkę naturę.

Zobacz również: Istnieje aż 6 typów męskich przyrodzeń. Jeśli Twój facet ma nr 4 - ZAZDROŚCIMY!

Chyba nie ma nic gorszego, niż żerowanie na cudzych kompleksach. A trudno inaczej nazwać reklamy wszystkich tych cudownych leków i niezidentyfikowanych substancji, po których członek ma urosnąć wzdłuż i wszerz o przynajmniej kilka centymetrów. Widzimy je na każdym kroku i chociaż z daleka pachną oszustwem - najbardziej zdesperowani wydają majątek, by odzyskać pewność siebie.

Z marnym skutkiem, bo nie istnieją żadne skuteczne metody farmakologiczne, które miałyby wpływać na rozmiar penisa.

fot. Thinkstock

Przypomina o tym brytyjski odpowiednik NFZ, czyli National Health Service. Na stronie internetowej instytucji pojawił się właśnie poradnik dotyczący tej kwestii. Eksperci przedstawiają w nim 3 sprawdzone, bezpieczne i działające sposoby wpływające na wymiary męskiego przyrodzenia. Jednak da się coś z tym zrobić i nie wymaga to faszerowania się podejrzanymi kapsułkami.

#1 Skróć owłosienie łonowe

Co to ma wspólnego z długością penisa? Okazuje się, że bardzo wiele. Gęste i długie owłosienie wokół przyrodzenia optycznie je zmniejsza. Męskie przyrodzenie ginie w gąszczu, przez co wydaje się mniejsze. Wystarczy ogolić łono do zera albo przynajmniej skrócić wyrastające tam włosy, by narządy płciowe prezentowały się bardziej imponująco.

Zobacz również: LIST: „Jako salowa codziennie oglądam męskie przyrodzenia. Ohydny widok”

fot. Thinkstock

#2 Zrzuć zbędne kilogramy

Panowie nie muszą się martwić, że po odchudzaniu ich „interes” jeszcze bardziej się skurczy, co dzieje się np. z damskimi piersiami. Waga ciała nie ma wpływu na wymiary. Ale może je optycznie zmniejszyć. Przy dużym i odstającym brzuchu każdy penis będzie wyglądał na mniejszego, niż jest w rzeczywistości. Kiedy tkanka tłuszczowa wręcz zasłania łono - nie trudno o kompleksy.

#3 Zacznij żyć aktywnie

Przede wszystkim po to, by schudnąć i optycznie powiększyć członka. Ale nie tylko. Im bardziej sprawny fizycznie mężczyzna, tym zgrabniejsze ma ciało, a przez to czuje się bardziej atrakcyjny. Nie wspominając o tym, że wysportowany organizm lepiej radzi sobie w łóżku. Dobra forma skutecznie leczy z wielu kompleksów. Kiedy facet z dumą spogląda w lustro - przestaje mieć obsesję na punkcie przyrodzenia.

Wynika z tego jednoznacznie, że nie da się w bezpieczny i skuteczny sposób dodać mężczyźnie centymetrów. Ale pewności siebie już tak.

Zobacz również: To dlatego męskie przyrodzenie brzydko pachnie. Nie chodzi o brak higieny

Faceci, którzy stali się niesamowicie przystojni dopiero, gdy… zapuścili brodę
Faceci, którzy stali się niesamowicie przystojni dopiero, gdy… zapuścili brodę - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 21.05.2019 19:22
Ale beznadziejny Art Ale powiększyłem dzięki ww. Poradniom.... już mam wielkiego jak w pornosie.. A dalej wszyscy muszą się męczyć z mikropenisami (18-)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie