SOS

Błędy popełniane przez kobiety w czasie igraszek. Faceci nienawidzą, kiedy robisz to w łóżku

Wymienili 10 niewybaczalnych błędów.
Błędy popełniane przez kobiety w czasie igraszek. Faceci nienawidzą, kiedy robisz to w łóżku
Fot. iStock
23.04.2019

Może się wydawać, że mężczyźni nie są w tym temacie specjalnie wymagający. Cieszy ich każda nadarzająca się okazja, a do seksu podchodzą bardzo spontanicznie. Doceniają partnerkę przede wszystkim za jej chęci, nie do końca zwracając uwagę na umiejętności.

Zobacz również: Teraz w sypialniach rządzi PODWÓJNE FELLATIO. Zabawa ma jeden poważny minus

„Jeśli kobieta chce się ze mną kochać, to nie nie ma sensu wybrzydzać” - zdaje się myśleć większość z nich. Przynajmniej oficjalnie, bo wyniki sondażu zrealizowanego przez serwis Illicit Encounters rzucają na sprawę zupełnie nowe światło. Panowie jednak mają swoje wymagania i nie zawsze są usatysfakcjonowani bliskością.

Co mają nam do zarzucenia? Ponad tysiąc ankietowanych facetów wskazało 10 najczęściej popełnianych przez nas erotycznych błędów.

fot. Thinkstock

#1 Nie potrafisz zainicjować zbliżenia

Trudno powiedzieć, co to w praktyce oznacza. Być może jesteśmy za mało bezpośrednie i próbujemy dziwnych sztuczek, które zupełnie nie działają. Albo co gorsze - ciągle odmawiamy partnerowi.

#2 Chcesz się kochać po ciemku

Raz na jakiś czas to nie problem, ale jeśli zawsze domagasz się zgaszenia światła i unikasz zbliżenia za dnia - dajesz do zrozumienia facetowi, że jesteś chorobliwie zakompleksiona.

#3 Udajesz orgazm

Robimy to w dobrej wierze, ale widocznie panowie nie są w stanie tego docenić. Okazuje się, że przynajmniej teoretycznie wolą smutną prawdę, niż koloryzowanie rzeczywistości.

#4 Za dużo mówisz

To musiało się znaleźć na czarnej liście. Mężczyźni często wytykają nam, że w czasie igraszek próbujemy nawiązać rozmowę, zamiast przeżywać fizyczny kontakt. Większości z nich nie chce się wtedy gadać.

#5 Nie proponujesz niczego nowego

Każda z nas ma swoją ulubioną pozycję, w której czuje się najbardziej komfortowo i przeżywa największą rozkosz. To jednak nie powód, by w ogóle nie eksperymentować. Faceci nie znoszą nudy.

Zobacz również: Kobiety udają w sypialni DMUCHANE LALKI. Każdy facet chce spróbować tej pozycji

fot. Thinkstock

#6 Wspominasz o swoim byłym

Trudno w to uwierzyć, ale widocznie panowie zbyt często słyszą tego typu porównania. Mówienie o tym, jakim kochankiem był eks, to przejaw braku taktu i wyobraźni. Aktualnego partnera na pewno do niczego to nie zachęci.

#7 Za dużo się zastanawiasz

Wyłączcie racjonalne myślenie - apelują respondenci. Według nich kobiety mają skłonność do analizowania wszystkiego, a w łóżku to nie pomaga. Daj się porwać namiętności.

#8 Jesteś zbyt nieśmiała

Nerwowy śmiech, rumieńce zawstydzenia i odwracanie wzroku także nie działają na naszą korzyść. Mężczyźni lubią partnerki wyzwolone, a nawet bezwstydne. Oboje jesteśmy dorośli, więc nie ma się czego krępować.

#9 Uważasz, że on myśli tylko o jednym

Stereotypowy przedstawiciel płci brzydszej ciągle ma ochotę na seks i może go uprawiać bez względu na czas i miejsce. Okazuje się, że to nie do końca prawda. Przynajmniej oficjalnie.

#10 Przejmujesz się swoim wyglądem

To rzeczywiście może utrudnić igraszki. Jeśli przez cały czas analizujesz, czy nie masz głupiego wyrazu twarzy albo w jakiej pozycji twoje ciało wygląda najzgrabniej - możesz sobie tylko zaszkodzić. Oni naprawdę nie patrzą na takie rzeczy.

Zobacz również: Rzuciła idealnego chłopaka po tym, co zrobił w czasie gry wstępnej. Ohyda!

Tak kochają się znaki zodiaku. Data urodzenia zdradza, co lubisz w łóżku
Tak kochają się znaki zodiaku. Data urodzenia zdradza, co lubisz w łóżku - zdjęcie 1

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.04.2019 11:55
Mam poważniejszy problem, boje się mówić mu czego pragnę w sypialni. Obawiam się że jak zacznę mówić mu co robi nie tak w ogóle nie będzie chciał się mną zająć. Zwłaszcza że po pracy może być zmęczony.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.04.2019 08:29
Ja zawsze mysle o tym czy on zauwazyl ze mam zwisle cycki jak leze na boku i brzuch troche tez :/ po odchudzaniu
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie