SOS

Erotyczne pozycje, które najczęściej googlujemy. Zaskakujące TOP 6!

Jakie zabawy intymne ciekawią nas najmocniej? Sprawdź!
Erotyczne pozycje, które najczęściej googlujemy. Zaskakujące TOP 6!
Fot. pexels.com
12.04.2019

W Google szukamy odpowiedzi na wszystko. Jak ugotować jajko na twardo, jak zrobić wyszczuplający peeling z kawy, jak wyleczyć się z przeziębienia. Wyszukiwarka zastępuje nam dzisiaj lekarzy, psychologów, kosmetologów. Nie bez powodu nazywa się ją „Dr Google”. Jeśli natychmiast chcemy dowiedzieć się wszystkiego na dany temat, wystarczy wpisać kilka słów i od razu uzyskać odpowiedź.

Zobacz także: Rzuciła idealnego chłopaka po tym, co zrobił w czasie gry wstępnej. Ohyda!

Serwis flowercard.co.uk przyjrzał się temu zagadnieniu pod kątem googlowania zabaw intymnych. W ten sposób powstała lista 6 najczęściej wyszukiwanych pozycji seksualnych.

Co wynika z raportu? Pozycją najczęściej googlowaną w ciągu miesiąca jest ta… „na misjonarza” (42 tys. wyszukiwań miesięcznie). Może się to wydawać zaskakujące, zwłaszcza że pozycja należy do tych najpopularniejszych i najbardziej tradycyjnych.

Na drugim miejscu znalazła się pozycja „na pieska” (38 tys. wyszukiwań), a na trzecim pozycja na „odwróconą kowbojkę” (30 tys. wyszukiwań). Tuż za podium uplasowały się:

- „na jeźdźca” (19 tys. wyszukiwań)
- „na łyżeczkę” (15,5 tys. wyszukiwań)
- 69 (12,6 tys. wyszukiwań)

Powyższy raport dotyczy preferencji Brytyjczyków. Okazuje się, że Polacy mają nieco odmienne upodobania w sypialni. Pozycją, która interesuje ich najbardziej jest „na jeźdźca”. Na drugim i trzecim miejscu uplasowały się pozycja misjonarska oraz „na pieska”. Na kolejnych natomiast: „na łyżeczkę”, „odwrócona kowbojka” i „69”.

Co Wy na to?

Polecamy także: Zabójcze fellatio. Tę historię potraktuj jako przestrogę

Ta dziewczyna z profilu wygląda jak CENTAUR. Polka szokuje pośladkami
Ta dziewczyna z profilu wygląda jak CENTAUR. Polka szokuje pośladkami - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie