SOS

Rzuciła idealnego chłopaka po tym, co zrobił w czasie gry wstępnej. Ohyda!

Właściciela miniaturowego przyrodzenia poniosła fantazja.
Rzuciła idealnego chłopaka po tym, co zrobił w czasie gry wstępnej. Ohyda!
Fot. Unsplash
11.04.2019

Mówi się, że podstawą udanego związku jest zaufanie i podobny pomysł na życie. To wszystko prawda, ale równie istotne okazują się sprawy intymne. Trudno być z kimś przez długie lata, jeśli nie układa nam się w łóżku. Zadziwiająca historia tej kobiety jest na to najlepszym dowodem.

Zobacz również: Chłopak czuje się wykorzystywany przez dziewczynę, bo... to on musi płacić za prezerwatywy

W rozmowie z portalem „The Sun” Nilufer Atik z Londynu wspomina swojego poprzedniego chłopaka. Ich drogi rozeszły się właśnie przez seks. A dokładnie - niekonwencjonalną grę wstępną. Ta wydała jej się tak szokująca, że musiała zakończyć znajomość.

Jej opowieść na temat ostatniej wspólnej nocy zatrwożyła nawet najbardziej doświadczonych kochanków. I nic w tym dziwnego, bo były partner naszej bohaterki zrobił coś naprawdę niekonwencjonalnego.

fot. Thinkstock

Zrzuciliśmy z siebie piżamy i wtedy mnie pocałował. Pomyślałam, że jest w tym naprawdę dobry. Przejechałam dłonią wzdłuż jego torsu i zatrzymałam się na bokserkach. Chciałam go mieć tu i teraz

- opowiada.

Wszystko zapowiadało się bardzo dobrze, ale wtedy jej eks zaczął się dziwnie zachowywać. Najpierw polizał ramię partnerki, później zaczął pieścić językiem łokieć i ssać jej kciuka. Nilufer była zaskoczona, ale kiedy przeszedł do drażnienia piersi - znowu nabrała nadziei, że to będzie upojna noc.

Do czasu, kiedy chwycił jej uszy i zaczął je gwałtownie masować. A później było już tylko gorzej.

Zobacz również: Zabójcze fellatio. Tę historię potraktuj jako przestrogę

fot. Thinkstock

Kobieta zdała sobie sprawę, że jej partner nie został zbyt hojnie obdarzony przez naturę. Jego członek był wyjątkowo mały. Maksymalnie 7-8 cm we wzwodzie. Ale to jeszcze nie problem.

Nigdy nie byłam jedną z tych kobiet, które oceniają mężczyzn przez pryzmat długości członka. Kłopot w tym, że on miał nie tylko miniaturowe przyrodzenie, ale na dodatek nie umiał się nim posługiwać. Poczułam jego interesik na moim pępku, choć najpierw myślałam, że to palec. Z premedytacją próbował go spenetrować i w ten sposób doszedł

- ujawnia. I chociaż do dziś uważa go za cudownego, inteligentnego i czułego faceta - z uwagi na niekompatybilność w łóżku postanowiła go rzucić.

Dziwisz jej się?

Zobacz również: Ciągle narzekał na rozmiar przyrodzenia. Tak dziewczyna skomentowała jego 11 cm

Właścicielki tych imion prędko nie wyjdą za mąż
Właścicielki tych imion prędko nie wyjdą za mąż - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.05.2019 08:37
"Dochodzenie w pępku," facet ma uszkodzony system nerwowy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.04.2019 05:14
Oto esencja konca internetów. To gorsze od gwałtu w męskim więzieniu w Mexyku
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.04.2019 22:38
Jprdl. Co ja czytam???
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.04.2019 09:34
Skoro doszedl w pepku to masz duzo tluszczu i duza dziure haha
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2019 09:29
Dieta .. od tego zacznijmy. Do diety w celu poprawy przemiany materii czy pomocy w blokowaniu głodu warto zastosować suplement. Suplementy oczywiście są takie które działają i nie... warto wtedy wybrać figurena bo jest sprawdzony i bardzo dużo ludzi go poleca. Sama stosuje i chudne znacznie wiecej niż bez niego.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie