SOS

Ciągle narzekał na rozmiar przyrodzenia. Tak dziewczyna skomentowała jego 11 cm

Nie przyjął tego dobrze.
Ciągle narzekał na rozmiar przyrodzenia. Tak dziewczyna skomentowała jego 11 cm
Fot. Unsplash
02.04.2019

Wydaje się, że mężczyźni są znacznie bardziej odporni od kobiet. Mało czym się przejmują, a słowa krytyki spływają po nich jak po kaczce. Są pewni siebie, przebojowi i przekonani o swojej wyjątkowości. Nawet jeśli to tylko poza - znacznie ułatwia życie. Zawsze jednak znajdzie się czuły punkt, który szczególnie ich boli.

Zobacz również: „Zdradzę wam, ile centymetrów mierzy interes mojego partnera”. Kobiety ujawniają dokładne wymiary!

Najczęściej jest to kwestia męskości. W fizycznym rozumieniu. Statystyczny facet zawsze uważa, że jego przyrodzenie jest za małe. Lata oglądania filmów dla dorosłych robią swoje, a kompleksy na tym punkcie mogą poważnie odbić się na relacjach z płcią przeciwną. Ona coś o tym wie.

Jedna z użytkowniczek reddit.com związała się z chłopakiem, który przy każdej okazji wspomina o swoim maleńkim „interesie”. I szuka potwierdzenia, czy faktycznie jest z nim coś nie tak.

fot. Thinkstock

Jestem z nim od 7 miesięcy i rzeczywiście niewiele „tam” ma. Jakieś 11 cm i nic więcej. Ciągle wypytuje mnie o to, czy jest wystarczająco hojnie obdarzony i czy czuję go w czasie igraszek. Zawsze go uspokajam, mówiąc że niczego mu nie brakuje i jest w porządku. Muszę mu przypominać, że nie jestem z nim z powodu penisa, więc naprawdę nie powinien się tym przejmować.

W ostatnich dniach temat znowu wrócił. Non stop wypytywał mnie, czy przypadkiem go nie okłamuję i w rzeczywistości jego przyrodzenie jest za małe. Odpowiedzi typu „wszystko jest w porządku”, „nie masz się czego wstydzić” albo „to nie ma dla mnie żadnego znaczenia” zbywał i atakował znowu. Błagałam, żeby przestał, ale on nie dawał za wygraną

- relacjonuje zakłopotana internautka. Później było już tylko gorzej.

Zobacz również: Czy twój facet mieści się w normie? Ujawniono średnią długość męskiego przyrodzenia

fot. Thinkstock

Nie wytrzymałam i w nerwach stwierdziłam: tak, twój interes jest poniżej średniej, ale nie masz się czym martwić. Oczywiście nie przyjął tego dobrze. Nie chciałam kłamać i wmawiać mu, że jego przyrodzenie jest ogromne, ale podeszłam do tematu delikatnie. Czy zachowałam się nie tak, jak powinnam?

- pyta młoda kobieta. A internauci odpowiadają.

„Nie możesz mieć sobie nic do zarzucenia. Koleś ewidentnie lubi wszczynać kłótnie”. „To tylko i wyłącznie jego wina. Nie dawał ci spokoju, więc wreszcie musiałaś mu wygarnąć. Ale i tak zrobiłaś to bardzo delikatnie i z klasą”. „Powinien ci podziękować za prawdomówność. Szczerość w związku to ostatnio towar deficytowy”. „Drążył temat, bo spodziewał się takiej odpowiedzi. Niech teraz nie udaje urażonego” - czytamy w komentarzach.

Ty też uważasz, że postąpiła słusznie?

Zobacz również: Od tylu centymetrów zaczyna się facet. Kobiety zmierzyły... idealne przyrodzenie!

Tak kochają się znaki zodiaku. Data urodzenia zdradza, co lubisz w łóżku
Tak kochają się znaki zodiaku. Data urodzenia zdradza, co lubisz w łóżku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 02.04.2019 10:26
A kogo to obchodzi?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.04.2019 04:30
Ma o co się dopraszał więc nie powinna czuć się winna. Większość facetów z kolei nie ma takich oporów by kobietom wypominać zbyt mały biut czy płaski tyłek.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie