SOS

Wyznanie męskiej prostytutki. Zdradził, kto korzysta z jego usług i ile na tym zarabia

Na swoim koncie ma już ponad 100 zadowolonych klientek.
Wyznanie męskiej prostytutki. Zdradził, kto korzysta z jego usług i ile na tym zarabia
Fot. Unsplash
31.03.2019

Handlowanie własnym ciałem jest procederem tak powszechnym, że nikogo już nie szokuje. Najstarszy zawód świata opiera się na prostej zasadzie - skoro jest popyt, to jest też podaż. Nie byłoby prostytutek, gdyby ludzie nie chcieli płacić za seks. Myli się jednak ten, kto uważa, że to zajęcie wyłącznie dla kobiet.

Zobacz również: LIST: „Skorzystałam z usług płatnego kochanka. Nie mam wyrzutów sumienia, to lepsze niż zwykła zdrada!”

Serwisowi ladbible.com udało się dotrzeć do męskiego przedstawiciela tego zawodu. Pan do towarzystwa przedstawiający się jako „Rozpustnik” od kilku lat świadczy usługi seksualne, a na swoim koncie ma już ponad setkę zadowolonych klientek. Mężczyzna w rozmowie z portalem zdradził, dlaczego się tym zajmuje, ile zarabia i jakie zachcianki musi spełniać.

Okazuje się, że to dodatkowe zajęcie traktowane jest przez niego nie tylko jako sposób na dorobienie sobie, ale także… hobby.

Zacząłem 3 lata temu. Kocham kobiety i lubię przygody. Pamiętam, że włączyłem komputer i pomyślałem sobie: a dlaczego by nie spróbować? Dodałem zdjęcie, krótki opis i dwa tygodnie później miałem już pierwszą klientkę. Mam stałą pracę, a tym zajmuję się po godzinach

- zdradza płatny kochanek, który w „dobrym miesiącu” zarabia równowartość nawet 50 tysięcy złotych. Minimalna pensja z tego tytułu to ok. 20 tys. zł.

Kolejne zlecenia zdobywa poprzez portal, który specjalizuje się w „wynajmowaniu” panów. Od każdej z nich oczekuje najpierw zdjęcia i opisu najbardziej skrywanych pragnień. Jest dość wybredny, więc nie spotyka się z każdą chętną.

Zobacz również: Tak wyglądają męskie prostytutki. Bez skrępowania pokazują swoje twarze (i nie tylko)

Przespałem się z ponad setką kobiet. Najdziwniejsze zlecenie miała dla mnie bardzo bogata businesswoman. Chciała, żebym przyszedł do jej biura przebrany za trenera personalnego. Na jej biurku odegraliśmy sceny z „Pięćdziesięciu twarzy Greya” i było naprawdę fajnie. Chciała zostać zdominowana, bo na co dzień to ona jako szefowa wydaje rozkazy

- ujawnia. Coraz częściej z jego usług korzystają również pary. Wielu mężczyzn marzy o tym, by oglądać własną partnerkę kochającą się z kimś innym. Dzięki swojej pracy „Rozpustnik” zwiedził już m.in. Stany Zjednoczone, Argentynę, Malediwy i praktycznie całą Europę.

Z jedną klientką spędziłem 10 dni w luksusowym resorcie. Wynajęła dla nas helikopter i mogłem zobaczyć rzeczy, o których nawet nie śniłem

- wyznaje.

Największą grupę stanowią jednak „normalne” kobiety, które po zakończeniu trudnego związku straciły resztki pewności siebie. Niektóre z nich przez lata nie uprawiały seksu albo czuły się niespełnione. Są samotne i nieszczęśliwe, a spotkanie z płatnym kochankiem pozwala im zapomnieć o problemach oraz odzyskać wiarę we własne możliwości.

Panie są coraz bardziej konkretne i prostolinijne. Nie chce im się użerać z facetami poznanymi w Internecie i zaczynać wszystkiego od nowa. Cenią nasz układ: płacę i wymagam. Podobnie do tematu podchodzą 20-kilkuletnie dziewice. Chcą stracić wreszcie cnotę, a ja im to umożliwiam

- mówi w rozmowie z ladbible.com.

Bycie „escortem” to jednak nie tylko pieniądze i dobra zabawa. Czasami klientki zakochują się w nim i wtedy „Rozpustnik” musi złamać im serce. Bardzo to przeżywa, ale nie widzi w tym swojej winy. Od początku daje im do zrozumienia, że nie szuka miłości.

Zobacz również: EXCLUSIVE: Jak naprawdę wygląda spotkanie z męską prostytutką?

Tak wyglądały prostytutki 100 lat temu. Jedna z nich ma zaledwie 15 lat...
Tak wyglądały prostytutki 100 lat temu. Jedna z nich ma zaledwie 15 lat... - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 30.04.2019 09:46
Gardzę takimi, co się sprzedają. Bleeee
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.03.2019 16:40
Męska czy damska ku.rwa co za różnica?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 4) 31.03.2019 08:20
Może to opisywać jak chce ale jest po prostu prostytutka i tyle
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.03.2019 03:25
Obrzydliwy oblech. Mieć na chu.ju setki obcych cip.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie