SOS

Zabójcze fellatio. Tę historię potraktuj jako przestrogę

Taka zabawa może zakończyć się tragicznie.
Zabójcze fellatio. Tę historię potraktuj jako przestrogę
Fot. iStock
28.03.2019

Jeszcze do niedawna tego typu zabawy uważane były za zbyt odważne i wyjątkowo źle się kojarzyły. Dziś oralne igraszki to już standard. Partnerzy sprawiają sobie przyjemność ustami i raczej nikogo już to nie oburza. Seks oralny sprzyja bliskości, doprowadza do ekstazy i eliminuje ryzyko nieplanowanej ciąży.

Zobacz również: Teraz w sypialniach rządzi PODWÓJNE FELLATIO. Zabawa ma jeden poważny minus

Coś za coś - w ten sposób można jednak zarazić się chorobą weneryczną. A w skrajnych przypadkach ledwo ujść z życiem, na co najlepszym dowodem jest wstrząsająca historia prosto z Hiszpanii. To właśnie tam lekarze odnotowali dziwny przypadek, który powinien dać nam wszystkim do myślenia.

31-letnia kobieta chwili bliskości z chłopakiem omal nie przypłaciła życiem. Doznała bardzo silnego wstrząsu anafilaktycznego.

fot. Thinkstock

Po zbliżeniu Hiszpanka nagle zaczęła mieć poważne problemy z oddychaniem i cała spuchła. Reakcja alergiczna była tak silna, że mogła się udusić. Na szczęście kochanek natychmiast zadzwonił na pogotowie i udało się udzielić jej pomocy. Pacjentce podano zastrzyki z adrenaliną, sterydy i inne silne leki przeciwuczuleniowe. W szpitalu spędzi cały tydzień.

Co było przyczyną zagrażającego życiu wstrząsu? Kobieta przyznała, że jedyna substancja na jaką jest uczulona, to penicylina. Zaprzeczyła, by przyjmowała w ostatnim czasie jakiekolwiek leki. Nie jadła też niczego nietypowego. Okazuje się, że wcale nie musiała…

Jej partner przyznał, że jest w trakcie leczenia zapalenia ucha i leczy się amoksycyliną. Ta musiała przedostać się do nasienia, a w konsekwencji - organizmu kobiety.

Zobacz również: To dlatego męskie przyrodzenie brzydko pachnie. Nie chodzi o brak higieny

Sam stosunek oralny nie byłby tak niebezpieczny, gdyby nie to, że 31-latka zdecydowała się także połknąć nasienie kochanka. A wraz z nim śladowe ilości penicyliny, na którą jest uczulona. Miała prawo jednak o tym nie wiedzieć, bo jak informuje mirror.co.uk - to pierwszy taki udokumentowany przypadek.

Rekomendujemy używanie prezerwatyw w czasie stosunku oralnego. Zwłaszcza wtedy, gdy jeden z partnerów przyjmuje silnie uczulające leki

- apeluje cytowana przez portal lekarka.

Bardzo możliwe, że reakcji alergicznych dochodziło już wcześniej, ale nie były aż tak silne albo lekarze nie potrafili połączyć ich z doświadczeniami seksualnymi.

Zobacz również: Chłopak czuje się wykorzystywany przez dziewczynę, bo... to on musi płacić za prezerwatywy

Imiona żeńskie, które odstraszają mężczyzn
Imiona żeńskie, które odstraszają mężczyzn - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.03.2019 13:52
Ja mam silną alergię na spermę. Wystarczy chwilowy kontakt i mam koszmarnie swędzące krost
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.03.2019 08:08
Nie lubie robic loda fuuuu
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 28.03.2019 07:08
moj syn kilka dni temu dostal uczulenia na amoksycyline wlasnie. bardzo niebezpieczna sytuacja.
zobacz odpowiedzi (1)
król oralu (Ocena: 5) 28.03.2019 04:57
spijaj nektar z mojej dużej pały by mieć zęby białe jak kryształy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie