SOS

Trzy rzeczy, które zawsze chciałaś wiedzieć o podejściu facetów do spraw łóżkowych

Jakie kobiety na nich działają od pierwszego spojrzenia? Czy tworzą sobie w głowie intymne scenariusze? Co czują, gdy dochodzi do zbliżenia?
Trzy rzeczy, które zawsze chciałaś wiedzieć o podejściu facetów do spraw łóżkowych
Fot. Unsplash
09.03.2019

„Co mężczyźni czują podczas seksu?” – kiedy przeczytałyśmy tytuł artykułu z nowego numeru Cosmopolitan, od razu chciałyśmy przeczytać cały materiał. Wiadomo, że jako kobiety jesteśmy niezwykle ciekawe męskiego punktu widzenia, a gdy ten odnosi się do tak ważnej sfery, jak życie intymne – robi się jeszcze bardziej interesująco.

Polecamy także: Faceci nie są w stanie zapomnieć kobiet o tych imionach. Wywierają na nich piorunujące wrażenie!

Przeczytałyśmy zatem cały artykuł i wybrałyśmy z niego trzy kwestie, które każda przedstawicielka płci pięknej zawsze chciała wiedzieć o podejściu facetów do spraw łóżkowych.

Czy mężczyzna pożąda cię od momentu, gdy cię zobaczy? Czy wizualizuje sobie ciebie w łóżku, tworząc konkretny scenariusz? I co czuje, gdy wreszcie dochodzi do penetracji? Na te pytania odpowiedział seksuolog, Tomasz Krasuski. Cały, bardzo interesujący wywiad z ekspertem, znajdziecie w kwietniowym numerze Cosmo.

#1 Czy mężczyźni mają ranking cech, które ich kręcą i sprawiają, że jeśli kobieta je posiada to facet natychmiast zaczyna jej pożądać?

Pod tym względem faceci nie są tak prości, jak mogłybyśmy przypuszczać. Każdy z nich ma pod tym względem inne preferencje. Jednego będą kręcić piersi i pośladki w określonym rozmiarze. Innego – uśmiech. Kolejnego – konkretny typ urody, np. ruda dziewczyna z piegami.

„Czy to zawsze wiąże się z seksem? Trudno powiedzieć. Ale raczej kiedy mężczyzna widzi atrakcyjną kobietę, która mu się podoba, to nie oznacza, że od razu fantazjuje o seksie” – wyjaśnia seksuolog.

#2 Czy mężczyźni tworzą w swoich głowach scenariusz seksu?

Tak, ale wizualizują sobie raczej pozycje oraz ich kolejność. To kobiety mają raczej skłonność do tworzenia bardziej rozbudowanych scenariuszy w swojej wyobraźni. Pojawia się w nich np. miejsce akcji, konkretne dialogi, gra wstępna…

#3 Co mężczyzna czuje, gdy wchodzi w kobietę?

„Dla wielu mężczyzn jest to bardzo intymne przeżycie, zwłaszcza jeśli nie dotyczy przypadkowej osoby i nie dzieje się w przypadkowym miejscu” – tłumaczy ekspert.

Najistotniejsza jest jednak pozycja, w której dochodzi do penetracji. „Niektóre są bardzo silnie stymulujące bodźcowo, np. kobieta na górze odwrócona plecami do mężczyzny” – dodaje Tomasz Krasuski.

Jak określić fizyczne odczucia, które towarzyszą mężczyźnie w takim momencie?

„Dochodzi do zejścia napletka, jest wyczuwalna temperatura pochwy, jej nawilżenie, w niektórych pozycjach ścianki pochwy, czy wręcz szyjka macicy. Ale pamiętajmy, że nie każdy ma takie odczucia i nie można budować odczucia, że tak być powinno” – podsumowuje seksuolog.

Polecamy także: Faceci nienawidzą, kiedy robisz to w łóżku. Wytknęli nam 5 największych błędów

10 modeli damskich spodni, których faceci nie znoszą
10 modeli damskich spodni, których faceci nie znoszą - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.03.2019 12:59
Jestem facetem i potwierdzam 💪
odpowiedz

Polecane dla Ciebie