SOS

Rozpakował kanapkę koleżanki z pracy i zrobił z nią coś ohydnego. Dewiant skazany

Lunch posłużył mu do rozładowania napięcia.
Rozpakował kanapkę koleżanki z pracy i zrobił z nią coś ohydnego. Dewiant skazany
Fot. Unsplash
08.02.2019

Wydawało się, że tego typu opowieści to tylko miejskie legendy. Wytwory chorej wyobraźni, które nie mają prawa zdarzyć się naprawdę. I bardzo chcielibyśmy w to nadal wierzyć, ale ta dziwna historia nie pozostawia wątpliwości - szaleńcy czają się wszędzie i są skłonni do nawet najgorszych świństw.

Zobacz również: Ten post kobiety o molestowaniu robi furorę w Sieci - z nietypowego powodu

Do szokującego zdarzenia doszło w jednym z amerykańskich domów handlowych. Nie wyszłoby na światło dzienne, gdyby nie działający w obiekcie monitoring. Nawet ofiara nie zdawała sobie sprawy, co zrobił pod jej nieobecność kolega z pracy. Obrzydliwy akt miał miejsce w szatni i na samą myśl robi się niedobrze.

36-letni mężczyzna wykorzystał lunch koleżanki do rozładowania napięcia seksualnego.

O sprawie dowiadujemy się nie z plotek, ale informacji procesowych. Anthony M. został właśnie uznany za winnego współżycia z… kanapką. Jak wynika z nagrania zarejestrowanego przez firmowy monitoring - mężczyzna wyciągnął przekąskę z szafki współpracownicy. Rozpakował ją i zaczął kopulować z bułką. Po wszystkim zapakował kanapkę i odłożył ją na miejsce.

Co najgorsze, w środku znajdowało się jego nasienie, a lunch został ostatecznie zjedzony przez właścicielkę. Ta nie zorientowała się, że coś jest nie tak. O zajściu poinformowały ją dopiero organy ścigania, kiedy zboczeniec został już zatrzymany.

Pracownik sklepu w czasie masturbacji miał też przy sobie damską bieliznę. Majtki wyciągnął z tej samej szafki.

Zobacz również: Policja szuka ekshibicjonisty, który obnażał się przed studentką. Rysopis jest bardzo uwłaczający jego „męskości”!

W czasie procesu zaprezentowano zdjęcia wykonane przez monitoring. Widać na nich, jak mężczyzna przyciska kanapkę do swojego krocza. W dłoni ma też różowe figi. Zaprzeczał jednak, by zrobił cokolwiek nieprzyzwoitego.

Według niego nie doszło do wytrysku, więc nie ma sprawy. Przeczy temu nagranie, na którym widoczny jest płyn ściekający po jego dłoni.

Sąd nie dał mu wiary. Anthony M. został skazany na karę 3 miesięcy pozbawienia wolności, która może zostać przedłużona do 1 roku. Przez 4 lata będzie również pozostawał pod nadzorem kuratora. Jako przestępca seksualny może mieć poważny problem ze znalezieniem nowej pracy.

Zobacz również: Przeżyłam bliskie spotkanie z ekshibicjonistą. Pokazał mi wszystko!

Polecane wideo

Nie tylko kobiety padają ofiarami gwałtu. Te męskie wyznania brutalnie to ukazują (18+)
Nie tylko kobiety padają ofiarami gwałtu. Te męskie wyznania brutalnie to ukazują (18+) - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Jadzia (Ocena: 5) 24.03.2020 20:49
a na koniec wppierdoliłł tą kanape w toalecie
odpowiedz
Marie Rose (Ocena: 5) 15.02.2019 16:01
Biedna kobieta
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2019 15:37
fuuuu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2019 13:55
hahahaha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie