SOS

Teraz w sypialniach rządzi PODWÓJNE FELLATIO. Zabawa ma jeden poważny minus

Nie każda kobieta jest gotowa na taki układ.
Teraz w sypialniach rządzi PODWÓJNE FELLATIO. Zabawa ma jeden poważny minus
Fot. iStock
27.01.2019

Choć obecny w sypialniach od wieków - stosunek oralny jeszcze do niedawna stanowił temat tabu. O zadowalaniu partnera ustami nie mówiło się głośno, a najczęściej wcale. Zabawa ta wydawała się wyjątkowo wulgarna. Może nawet upokarzająca, zwłaszcza dla kobiet. Dziś to nieodłączny element gry wstępnej albo zasadnicza część igraszek. Dla wielu młodych ludzi - pierwsze bliskie doświadczenie damsko-męskie.

Zobacz również: Cała prawda o FELLATIO: Ile kobiet połyka nasienie?

Wymaga wprawy, ale nikomu raczej nie trzeba tłumaczyć na czym polega. Za sprawą coraz większej popularności filmów pornograficznych fellatio trafiło pod strzechy. Badania wykazują, że robi to większość par, a dla niektórych to akt obustronny. Warto bowiem przypomnieć, że męskie usta także potrafią dać partnerce sporo przyjemności. Walka o równouprawnienie w łóżku trwa.

Powstają kolejne wariacje, a o jednej z nich jest ostatnio szczególnie głośno. Pomimo to nadal brzmi bardzo tajemniczo…

fot. Thinkstock

Chodzi o tzw. podwójnego loda, który większości z nas nie mówi kompletnie nic. Na zdrowy rozum chodzi o sytuację, gdy zabawa rozgrywa się w czworokącie - kobiety równocześnie sprawiają swoim partnerom przyjemność ustami. Ewentualnie jedna z nich pieści dwóch mężczyzn na zmianę. Ile w tym prawdy?

Okazuje się, że niewiele - czytamy na metro.co.uk. Klasyczne podwójne fellatio to sytuacja, gdy jeden mężczyzna baraszkuje z dwiema partnerkami. Przyrodzenie trafia do ust jednej z nich, w czasie gdy druga zajęta jest masowaniem lub lizaniem moszny, krocza albo odbytu. Wydaje się, że to wystarczająco dużo atrakcji. Ale to nie koniec.

Ejakulacja następuje prosto do ust kobiety, która następnie dzieli się nasieniem ze swoją koleżanką.

Zobacz również: Zapomnij o 69. Teraz w sypialni króluje jeszcze odważniejsza pozycja 68

fot. Thinkstock

Już standardowa wersja wydaje się nie do przejścia dla większości z nas. Z jednego prostego powodu - mało która zakochana kobieta chce dzielić się partnerem z inną. A nawet jeśli nie mówimy o miłości, tylko o czysto fizycznym akcie - to też niewiele zmienia. Igraszki grupowe wymagają jednak specyficznego stosunku do bliskości.

Zwłaszcza, gdy mówimy o wersji 2.0 tej zabawy. Ma sporo wspólnego z klasyczną, ale wprowadza jedno ważne urozmaicenie. Mężczyzna leży na plecach w taki sposób, aby jego nogi zwisały z łóżka. Jedna z partnerek znajduje się na podłodze i pieści ustami jego krocze lub odbyt. W tym czasie druga znajduje się na łóżku i jest zadowalana oralnie przez faceta.

Istnieje też wersja typowo damska, w której kobieta leży, druga liże jej przyrodzenie, a trzecia - pupę. To się nazywa samowystarczalność.

Zobacz również: Ona zawsze odmawia, kiedy facet chce jej zrobić dobrze ustami. Zdradziła, dlaczego

Idealna technika masturbacji dla każdego znaku zodiaku
Idealna technika masturbacji dla każdego znaku zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 4.67 / 5
Jakub (Ocena: 5) 25.10.2022 14:37
Jak masturbować się, że by zawsze wylatywało nasienie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.04.2019 05:34
Ja ostatnio sie nachlałem i zrobilem klocka na swoją połówke. Od tej pory zachowuje sie dziwnie,ostatnio gdy spalem wsadzila mi palec w d..e a potem wąchala masturbując sie przy tym. Chyba zrobie jej prezent na urodziny,wyleje na glowe wiadro gnojówki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.03.2019 12:28
a ja myślałam że kobieta naraz bierze penisa i jaja faceta do ust ha ha ha
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2019 09:55
hahah dzięki, dobry humor od rana :P:P:P
odpowiedz
EloElo (Ocena: 5) 27.01.2019 23:46
Robi loda i jeszcze dzieli się z Koleżanką no to starczy neta na dziś
odpowiedz

Polecane dla Ciebie