SOS

Każdy facet chce to usłyszeć w łóżku. 4 sprośne zdania, które zawsze działają

Wyniki tego badania pozwolą Ci go zdobyć.
Każdy facet chce to usłyszeć w łóżku. 4 sprośne zdania, które zawsze działają
Fot. iStock
25.01.2019

Większość z nas uważa, że w łóżku liczą się czyny, a nie słowa. Chyba nie ma nic gorszego, niż kochanek, który ciągle mówi. Zwłaszcza, gdy zupełnie nad tym nie panuje i opowiada bardzo dziwne rzeczy. Nie oznacza to jednak, że w sypialni należy zachować absolutną ciszę i w ogóle nie otwierać ust. Te przydają się w czasie igraszek także po to, by podgrzać atmosferę.

Zobacz również: Od tylu centymetrów zaczyna się facet. Kobiety zmierzyły... idealne przyrodzenie!

Jak? Trzeba wiedzieć kiedy i co powiedzieć, a najlepszą podpowiedzią mogą być wyniki tego sondażu. Badanie zrealizowane przez portal „Daily Star Online” pokazuje dokładnie, jakie słowa najmocniej działają na mężczyzn. Panowie wymienili kwestie, dzięki którym wkładają w igraszki jeszcze więcej serca. I zwyczajnie jest im dobrze.

Z ankiety przeprowadzonej na grupie niemal 2 tysięcy dorosłych respondentów wynika, że 4 krótkie zdania nie mają sobie równych. Powinnaś je zapamiętać.

fot. Thinkstock

Weź mnie mocniej

To najlepsze, co możesz wypowiedzieć w trakcie miłosnych igraszek - twierdzi aż 30 procent ankietowanych mężczyzn. W ten sposób zasugerujesz partnerowi, że masz na niego ochotę i lubisz odrobinę szaleństwa.

Chcę cię teraz

Tekst ten sprawdzi się zarówno przed, jak i w trakcie stosunku. W rankingu najgorętszych zdań zajął drugie miejsce z wynikiem 27 procent. Najlepiej, gdy wypowiadany jest spontanicznie i z przekonaniem. Panowie lubią takie niespodzianki.

Zobacz również: Metoda Kivina podbija sypialnie. „To najlepsze, co mężczyzna może dać kobiecie”

fot. Thinkstock

Jesteś taki twardy

Można to zrozumieć na dwa sposoby, ale tym razem nie chodzi raczej o silny charakter. 23 procent badanych mężczyzn uwielbia, gdy partnerka w ten sposób komplementuje ich męskość. Erekcja to dla nich ważna kwestia.

Ale masz dużego

Brzmi wyjątkowo bezpośrednio, a zdaniem niektórych - prostacko. W czasie aktu dobre maniery i gładkie słówka jednak się nie sprawdzają. 16 proc. respondentów pragnie, by partnerka skomplementowała w ten sposób ich przyrodzenie.

fot. Thinkstock

Te cztery krótkie sformułowania działają na mężczyzn najmocniej, dlatego warto wypróbować ich na partnerze. Z badania dowiadujemy się jednak także, jaki tekst raczej nie jest mile widziany. Okazuje się, że panowie nie lubią, gdy doceniamy ogólnie ich sylwetkę.

„Uwielbiam twoje ciało” zdobyło zaledwie 4 procent głosów. To nie jest oczywiście nic obraźliwego, ale najwyraźniej brzmi zbyt grzecznie. Faceci gustują jednak w czymś ostrzejszym.

Kogoś to dziwi?

Zobacz również: Kochankowie oszaleli na punkcie „MIELENIA ZBOŻA”. Tę pozycję trzeba znać

Twój znak zodiaku zdradza, o co jesteś najbardziej zazdrosna
Twój znak zodiaku zdradza, o co jesteś najbardziej zazdrosna - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.01.2019 11:43
nawet tu trzeba gadac ... litosci
odpowiedz
analna (Ocena: 5) 25.01.2019 04:51
a najlepsze co on może usłyszeć, to twój kûtas smakuje najlepiej ?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie