SOS

„Przypadkiem oświadczyłem się nie tej dziewczynie. Czy teraz mogę to odkręcić?”

Pewien mężczyzna w Sylwestra wypił za dużo i niechcący podarował pierścionek komuś, z kim planował zerwać.
„Przypadkiem oświadczyłem się nie tej dziewczynie. Czy teraz mogę to odkręcić?”
11.01.2019

Ten mężczyzna nie będzie wspominał dobrze sylwestrowej nocy 2018, i to nie tylko ze względu na kaca. Po nadmiernej ilości wypitego alkoholu popełnił wielki błąd, który teraz może go kosztować życiowe szczęście. Teraz zastanawia się, czy może wszystko odkręcić, czy może jest już na to za późno. 

Zobacz również: „Była narzeczona nie chce oddać mi pierścionka zaręczynowego. To rodzinna pamiątka, a ona celowo robi mi na złość!” (Historia Radka)

Mowa o pewnym Brytyjczyku, który oświadczył się... nie tej dziewczynie, co trzeba. Mężczyzna był w związku, ale – jak twierdzi – już od dawna chciał rozstać się z partnerką. Jednocześnie wdał się w romans z koleżanką z pracy i się w niej zakochał. To właśnie kochankę planował poprosić o to, aby została jego żoną. Niestety nadmierna ilość alkoholu wpędziła go w poważne problemy. Swoimi rozterkami mężczyzna podzielił się na forum internetowym Reddit. 

“Jestem w związku z dziewczyną, ale chciałem z nią zerwać. Kupiłem pierścionek dla koleżanki z pracy i chciałem poprosić ją o rękę podczas wakacji, które wspólnie planowaliśmy. W Sylwestra oświadczyłem się mojej dziewczynie. Filmik z zaręczyn trafił na Snapchata, na Facebooka mojej dziewczyny, wszędzie. Zobaczyłem, jak inni faceci się oświadczają i po prostu popłynąłem z nurtem, więc po pijaku oświadczyłem się mojej dziewczynie. Czy teraz mogę odzyskać pierścionek i odwołać zaręczyny?” - pyta mężczyzna. 

Na nieszczęście dla autora postu większość internautów nie ma dla niego dobrych wiadomości. Zgodnie stwierdzili, że wykazał się wyjątkowym brakiem zdrowego rozsądku i zachował się nie fair zarówno wobec swojej dziewczyny jak i wobec kochanki z pracy 

“Oczywistym rozwiązaniem wydaje się powiedzieć prawdę twojej (wkrótce już byłej) dziewczynie: “Zmieniłem zdanie, nie chcę się z tobą ożenić”. Jestem pewny, że zerwie sobie pierścionek z palca i rzuci nim w ciebie, zupełnie jak na filmach.” 

“Niestety o ile twoja dziewczyna nie zechce oddać ci pierścionka, jesteś - jak to się mówi - w sytuacji bez wyjścia. Musisz spisać go na straty i wyciągnąć wnioski z tej kosztownej lekcji, że nie wolno umawiać się z dwoma kobietami jednocześnie!” 

“Z prawnego punktu widzenia pierścionek należy do niej, o ile nie ustaliliście konkretnych warunków, gdy go jej dawałeś.” 

A wy co poradzilibyście temu mężczyźnie? Myślicie, że uda mu się wyplątać z tej afery? 

Zobacz również: „Będę walczył w sądzie o zwrot pierścionka. To ona zerwała zaręczyny”

 

 

 

   

 

Śliczna 24-latka pokazała, z kim chce wziąć ślub. Internauci jej odradzają
Śliczna 24-latka pokazała, z kim chce wziąć ślub. Internauci jej odradzają - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 4.13 / 5
gość (Ocena: 5) 13.01.2019 22:13
On nie jest wart ani jednej ani drugiej. Oszukuje obie, do tego jest zwykla kur... skoro majac dziewczyne wdal sie w romans z kolezanka z pracy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.01.2019 14:54
jak się oświadcza to na treźwo, a nie po pijaku. Masz za swoje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.01.2019 22:23
Faceci to najgłupsze stworzenia na świecie xd
odpowiedz
Janek (Ocena: 1) 11.01.2019 17:32
A ja się codziennie oświadczam kolegom z pod celi bo tylko miłość analna nas wyzwoli <3
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.01.2019 17:25
Ja pewnie bym przełożyła na środkowy palec:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie