SOS

Od tylu centymetrów zaczyna się facet. Kobiety zmierzyły... idealne przyrodzenie!

To więcej, niż wynosi średnia.
Od tylu centymetrów zaczyna się facet. Kobiety zmierzyły... idealne przyrodzenie!
Fot. Unsplash.com
27.12.2018

Oficjalnie żadna z nas nie przyznaje się do tego, że zwraca uwagę na długość męskiego przyrodzenia. I nic w tym dziwnego. To kwestia bardzo intymna, a na dodatek - nie chcemy traktować nikogo przedmiotowo. Same najlepiej wiemy, jak to jest. Kiedy pojawia się ten temat, zazwyczaj pomijamy go milczeniem. Albo przekonujemy, że to kwestia bez większego znaczenia.

Zobacz również: Wiesz, gdzie znajduje się punkt A? Jego stymulacja daje ogromną rozkosz!

Dobry kochanek poradzi sobie bez względu na wymiary - twierdzimy. I bardzo chciałybyśmy w to wierzyć. A jak jest naprawdę? Sprawdzili to naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Badanie miało na celu określić raz na zawsze, czy kilka centymetrów w jedną lub drugą stronę przekłada się na naszą satysfakcję.

To nie był sondaż, w którym respondentki miały za zadanie wpisać konkretną wartość w odpowiednią rubrykę. Raczej eksperyment.

Uczestniczkom badania udostępniono zabawki erotyczne różniące się swoimi wymiarami. Były dłuższe, krótsze, cienkie lub masywniejsze, niż wskazuje średnia. Każda z nich miała za zadanie skorzystać z ich dobrodziejstwa i określić, który „kaliber” dał im największą przyjemność. Oto ich wnioski.

Zbyt mały penis

Powiedzenie „mały, ale wariat” chyba właśnie straciło na aktualności. Okazuje się, że męskie przyrodzenie może być jednak zbyt skromnych rozmiarów. Według ankietowanych 11-12 cm we wzwodzie raczej nie wystarczy.

Za duże przyrodzenie

Myli się jednak ten, kto twierdzi, że górna granica nie istnieje. Większość badanych uznało, że za duży penis to także powód do zmartwień. Za takiego uznały prącie mierzące 18 i więcej centymetrów.

Zobacz również: Metoda Kivina podbija sypialnie. „To najlepsze, co mężczyzna może dać kobiecie”

Idealny członek

Wiemy już, ile to za dużo, a ile za mało. Pomiędzy tymi wartościami kryje się wartość idealna, za którą uczestniczki eksperymentu uznały 16-16,5 cm. To powinno wyleczyć z kompleksów wszystkich facetów, którzy marzą o 20 cm w spodniach.

fot. Thinkstock

Z badania płyną jeszcze dwa bardzo istotne wnioski, które należy wziąć pod uwagę wybierając partnera na całe życie:

#1 Obwód ma znaczenie - długość nie ma aż takiego znaczenia, jak grubość. Przyrodzenie o większym obwodzie daje automatycznie większą przyjemność. Najistotniejsze jest bowiem nie to, jak głęboko dociera, ale w jaki sposób nas wypełnia.

#2 Miłość wygrywa z centymetrami - a co w sytuacji, gdy zakochamy się od pierwszego wejrzenia, a później okaże się, że partner nie jest hojnie obdarzony? Kompletnie nic. Jeśli tylko partner nie ma mikroskopijnego przyrodzenia, a darzymy go uczuciem - wybaczymy mu wszelkie braki.

Przypomnijmy, że średnia długość penisa wśród europejskich mężczyzn to od 13,5 do niemal 15 cm we wzwodzie.

Zobacz również: Wiadomo, z kim kochają się polskie singielki. W sypialni wcale nie są same

Podobno każda kobieta chciałaby go mieć. Jest tak przystojny, że bierze 12 tys. zł za jedną noc!
Podobno każda kobieta chciałaby go mieć. Jest tak przystojny, że bierze 12 tys. zł za jedną noc! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 4.16 / 5
KoriiS (Ocena: 5) 07.01.2019 11:44
Witam.Co to za ankieta?kompletne bzdury ,ja i wiekszosc kobiet ,twierdzimy że 18cm to jest prawidlowy wynik -ponizej :nie ma szans ,powyzej też nie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2018 10:24
Mój mąż ma jakieś 9-10cm. Czy jest jakiś sposób, żeby był większy?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.12.2018 07:04
Mój facet ma dużego i zawsze byłam zadowolona ale kilka razy przez te 7 lat od kiedy jesteśmy razem zdarzyło się że uprawialismy seks pod dziwnym kątem i później coś mnie w środku pobolewało następnego dnia. Niewielka cena za świetny seks ;)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 23:50
No i to nawet by się zgadzało.
odpowiedz
Mokebe Mol (Ocena: 1) 27.12.2018 15:17
Ja mieć 30 cm i żadna polka nie narzekać że duży. Może przez to że one mieć bardzo rozbite dziury jak wiadro na gnojówka.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie