SOS

Wiesz, gdzie znajduje się punkt A? Jego stymulacja daje ogromną rozkosz!

Zapomnij o punkcie G. Mamy coś lepszego.
Wiesz, gdzie znajduje się punkt A? Jego stymulacja daje ogromną rozkosz!
Fot. iStock
20.12.2018

Niektórzy wciąż mają problem z odnalezieniem słynnego punktu G, a już pojawił się kolejny na mapie damskiego ciała. Mowa o strefie A, która znana jest co prawda od 20 lat, ale dla większości kobiet wciąż brzmi bardzo zagadkowo. Przede wszystkim dlatego, że nie tak łatwo ją odnaleźć. Według tych, którym to się udało - warto jednak próbować.

Zobacz również: Kochankowie oszaleli na punkcie „MIELENIA ZBOŻA”. Tę pozycję trzeba znać

Ile źródeł, tyle wersji. Teoria dr Chua Chee Ann, który w 1989 roku opisał istnienie tego punktu, doczekała się wielu interpretacji. Niektóre nie mają nic wspólnego z wynikami badań tego malezyjskiego naukowca. Dezinformacja doprowadziła do tego, że tak naprawdę nie wiadomo, gdzie znajduje się to wyjątkowo czułe miejsce.

Nam na szczęście udało się to ustalić.

fot. Thinkstock

Niemal dwie dekady temu w Azji przeprowadzono eksperyment na grupie niemal 300 kobiet, które narzekały na problem suchości waginy. W czasie badania zachęcono je do stymulacji obszaru znajdującego się na przedniej ścianie pochwy. Okazało się, że to wyjątkowo wrażliwe na dotyk miejsce. Panie odczuwały ogromną przyjemność, a organizm zaczął wytwarzać naturalny lubrykant.

Zobacz również: Leniwi kochankowie uwielbiają te pozycje. Zapewniają rozkosz bez żadnego wysiłku

Z oryginalnego raportu wynika, że punkt A ma być umiejscowiony bardzo głęboko, pomiędzy szyjką macicy a pęcherzem. Według naukowca jego regularna stymulacja niweluje poczucie suchości i pozwala szybciej osiągnąć orgazm.

Jeśli trafimy dokładnie w to miejsce - maksimum rozkoszy to kwestia zaledwie jednej minuty!

fot. Thinkstock

Eksperyment możesz przeprowadzać ręcznie, albo za pomocą odpowiedniego wibratora. Czyli? Przede wszystkim, powinien mieć określoną długość - około 19 cm (nie, punkt A nie znajduje się aż tak głęboko, ale nie zapomnij o rączce). Do tego warto zadbać o opcję stymulacji pochwy i, oczywiście, intensywne wibracje. Końcówka do stymulacji łechtaczki może w tym przypadku przeszkadzać - każda z nas jest inna, i jeśli twój punkt A jest nieco głębiej, ten dodatek uniemożliwi głębokie wprowadzenie zabawki

- zachęca cosmopolitan.pl.

To wyjątkowa strefa erogenna. W momencie orgazmu i tuż po nim nie staje się nadwrażliwa, dlatego nadal można ją stymulować. To umożliwia wielokrotne szczytowanie bez poczucia dyskomfortu.

Punkt A został oznaczony na pomarańczowo (fot. wikipedia.org).

Zobacz również: Metoda Kivina podbija sypialnie. „To najlepsze, co mężczyzna może dać kobiecie”

Polecane wideo

Lekarza WMAWIALI JEJ, że jest w ciąży. Prawda okazała się przerażająca!
Lekarza WMAWIALI JEJ, że jest w ciąży. Prawda okazała się przerażająca! - zdjęcie 1

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Lena (Ocena: 5) 11.01.2019 00:05
Do tego wszystkiego, polecam Wam dziewczyny spróbować żel potęgujący doznania Libidizer, jest naprawdę świetny. Delikatnie mrowi i rozgrzewa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.12.2018 11:16
jak to gdzie sie znajduje ? W MESKIM PORTFELU !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie