SOS

Mężczyźni zdradzili nam PRAWDZIWE powody, dla których nie odpisują

Zanim zaczniesz szukać winy w sobie, najpierw koniecznie przeczytaj ten tekst!
Mężczyźni zdradzili nam PRAWDZIWE powody, dla których nie odpisują
Fot. iStock
07.12.2018

Poznałaś świetnego faceta, o którym nie możesz przestać myśleć. Umówiliście się parę razy, a wasze randki były bardzo udane i nie byliście w stanie oderwać od siebie wzroku. Nie mogłaś się doczekać kolejnego spotkania, ale nagle… on przestał się do ciebie odzywać i ignoruje twoje wiadomości. Brzmi znajomo? Cóż, to zdarzyło się chyba każdej z nas.

Zobacz również: „Odkąd wyznałam facetowi miłość, przestał się do mnie odzywać”

Dlaczego faceci nagle przestają odpisywać i zapadają się pod ziemię? Zamiast wymyślać czarne scenariusze i szukać winy w sobie, najpierw przeczytaj ten tekst. Przepytałyśmy ekspertów w tej dziedzinie, czyli samych mężczyzn, którzy zdradzili nam, w jakich sytuacjach przestają odzywać się do dziewczyn, którym chwilę wcześniej poświęcali całą swoją uwagę.

Nie chce im się co chwilę odpisywać

“Wy, kobiety, uwielbiacie siedzieć na telefonie cały dzień i pisać wysyłać jedną wiadomość za drugą. Faceci tak nie mają. Dla nas liczy się krótki, ale konkretny przekaz. Szczerze mówiąc, gdy dziewczyna zaczyna zasypywać nas lawiną wiadomości, męczy nas to. Czasami wolimy po prostu udać, że nas nie ma, niż być uwiązanym przy telefonie i nie móc się niczym zająć”.

Nie chcą zranić twoich uczuć

“Bywa, że zaczynamy się z kimś spotykać, ale po paru randkach dochodzimy do wniosku, że to nie to. Czy naprawdę chciałybyście, żeby facet powiedział wam “nie” twarzą w twarz albo przez SMS-a? Czasami lepiej jest po prostu zniknąć bez słowa. Możecie się z tym nie zgadzać, ale zdecydowana większość facetów jest zgodna - to dla waszego własnego dobra”.

Fot. iStock

Uznają, że jesteś zbyt natarczywa

“Facet ci nie odpisuje? Zanim zaczniesz obrzucać go wyzwiskami, najpierw przeczytaj jeszcze raz, co mu napisałaś i bądź ze sobą szczera. Może po prostu jesteś zbyt nachalna? Może próbujesz wymusić na nim coś, na co on nie jest gotowy? Może już traktujesz go jak swojego chłopaka, chociaż między wami nie padły żadne deklaracje? Każdy facet, który nie jest gotowy na to, by się zaangażować, zacznie się wycofywać, gdy dziewczyna będzie próbowała coś na nim wymusić. Może to dla was przykre, ale tak po prostu jest”.

Grają na zwłokę

“Przyznajemy - my, faceci, też od czasu do czasu gramy na zwłokę. Zwłaszcza, jeśli nie wiemy, na czym stoimy w tej relacji albo czego sami chcemy. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest dla nas zniknąć na jakiś czas. Powiecie, że to głupie i dziecinne, ale prawda jest taka, że same się tak zachowujecie! W takim przypadku chcemy, żeby dziewczyna okazała nam, że jej na nas zależy, żeby się wysiliła i pokazała, że zabiega o naszą uwagę”.

Myślą nad błyskotliwą odpowiedzią

“Musicie zdać sobie sprawę z jednego - większość facetów wcale nie jest tak dobrych w pisaniu wiadomości. Jak już zostało wspomniane, zdecydowanie bardziej wolimy krótką i rzeczową rozmowę niż słowne gierki. Nie zawsze wiemy, co odpisać dziewczynie, która właśnie wysłała nam zabawną i inteligentną wiadomość, a przecież też chcemy zrobić na niej jak najlepsze wrażenie. Czasem musisz po prostu wykazać się cierpliwością”.

Są po prostu… zajęci

“Ostatnie wytłumaczenie dlaczego facet ci nie odpisuje jest banalnie proste - on zwyczajnie jest zajęty. Mamy naprawdę sporo na głowie - praca, hobby, przyjaciele, rodzina, codzienne obowiązki… Musicie zdać sobie sprawę z tego, że nie siedzimy bezczynnie wpatrując się w telefon, bo być może się do nas odezwiecie. Więc przestańcie panikować i obrażać się bez powodu. Bądźcie cierpliwe, a w końcu doczekacie się odpowiedzi. A jeśli nie… powyżej znajdziecie 5 możliwości, dla których tak się stało”.

Zobacz również: MĘSKIM OKIEM: Jak SMS-ować z facetem?






Dziewczyny oszalały na punkcie PIĘKNEGO GENIUSZA. Ma 25 lat, 181 IQ i boskie ciało
Dziewczyny oszalały na punkcie PIĘKNEGO GENIUSZA. Ma 25 lat, 181 IQ i boskie ciało - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 4.33 / 5
ja (Ocena: 3) 12.01.2019 21:04
Gdy mężczyznie zależy ZAWSZE ALE TO ZAWSZE znajdzie czas na smsa, telefon czy maila przed pracą np.o 4;30 rano...zrobi wszystko żebyś o nim pamiętała i nie pozwoli zapomnieć o sobie ....wszystko inne to bzdury które kobiety łykają jak młody pelikan.....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.12.2018 22:39
Albo po prostu stwierdzają że że ta mu nie da tylko zależy jej na związku a takowy już istnieje. Więc szuka innej naiwnej...
odpowiedz
Marlena (Ocena: 1) 07.12.2018 03:58
Jest wielu mazczyzn,ktorzy udaja kogos ,kim nie sa.Gdy sprawy zaczynają się konkretyzować,po prostu milkna i znikają ,żeby zacząć zabawe od nowa z kolejna kobieta
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.12.2018 21:57
Nie chce zranić... Chyba nie chce chwycić byka za roki i szczerze pogadać :) Znikanie bez słowa wcale nie jest lepsze dla kobiety, żadnego "dobra" w tym nie ma.
odpowiedz
Jennifer O’citimore (Ocena: 5) 06.12.2018 21:47
1) Lord Voldemop 2)pociąg syriusz w wersji de lux 3) Ron zrażony piorunem i krzaczasta Hermiona 4) miły pan, który był tak naprawdę psem i był bardzo przystojny Źródło- Harry Potter i płomień miłości, forum Mirriel
odpowiedz

Polecane dla Ciebie