SOS

Jak się kochać, gdy jesteś przeziębiona? 10 najlepszych łóżkowych pozycji!

W ten sposób niczym się nie zarazicie.
Jak się kochać, gdy jesteś przeziębiona? 10 najlepszych łóżkowych pozycji!
Fot. iStock
10.12.2018

Jesień i zima raczej nie kojarzą się ze specjalnym szaleństwem w sypialni. To okres roku, kiedy cenimy spokój i sprawdzone rozwiązania, a nie śmiałe eksperymenty. W łóżku zaczyna królować klasyka, a nawet bezpieczna przewidywalność. Albo całkowita wstrzemięźliwość, kiedy dopadają nas sezonowe infekcje.

Zobacz również: Metoda Kivina podbija sypialnie. „To najlepsze, co mężczyzna może dać kobiecie”

Przeziębienie czy grypa to nie wyrok - uspokaja serwis health.com. Pomimo choroby wciąż możemy cieszyć się bliskością. Także wtedy, gdy partner wciąż opiera się wirusom i nie chcemy go zarazić. Istnieje przynajmniej kilka pozycji, które dają sporo przyjemności, równocześnie minimalizując ryzyko zakażenia.

Chwilowa niedyspozycja zdrowotna nie musi być już wymówką.

fot. Thinkstock

Solo

Partnerzy masturbują się osobno, ale w swojej obecności. Zabawa ta wyklucza bezpośredni kontakt, ale sprzyja bardzo szybkiemu osiągnięciu orgazmu.

Łyżeczka

Klasyczna pozycja leżąca, w której kobieta kładzie się na boku, a mężczyzna przylega do jej pleców. Penetracja w ten sposób zmniejsza ryzyko zakażenia drogą kropelkową.

Rodeo

Mężczyzna spoczywa na łóżku, a partnerka siada na nim tyłem mając równocześnie ugięte uda. Pozycja wyklucza zbyt bliski kontakt twarzą w twarz.

fot. Thinkstock

Na pieska

Kobieta klęczy podpierając się dłońmi o podłoże, a mężczyzna znajduje się z tyłu i trzyma partnerkę za biodra. Kaszel i katar przestają być groźne.

Nożyce

„Mężczyzna leży na boku. Górna noga uniesiona, zgięta w kolanie, ze stopą spoczywającą na podłożu. Kobieta leży na boku twarzą w kierunku jego nóg, pod kątem ok. 45°, opierając udo dolnej nogi na jego udzie, a górną nogę przekładając nad jego biodrem. Obydwoje mają tułów lekko odchylony do tyłu” (Wikipedia).

Zobacz również: Leniwi kochankowie uwielbiają te pozycje. Zapewniają rozkosz bez żadnego wysiłku

Oral

Damsko-męskie igraszki nie ograniczają się jedynie do penetracji w najróżniejszych pozycjach. Klasyczny stosunek może zastąpić ustne pieszczenie partnera. Według health.com, ryzyko zarażenia się w ten sposób jest bliskie zeru.

Footjob

Mężczyzna kładzie się wygodnie na łóżku, a kobieta pieści jego przyrodzenie przy pomocy stóp. Bezpośredni kontakt ograniczony do minimum, a przyjemność ogromna.

fot. Thinkstock

Poprzeczna

„Kobieta leży na plecach z kolanami w górę i w rozkroku. Mężczyzna leży na boku, prostopadle do kobiety, z biodrami pod łukiem utworzonym przez nogi kobiety” (Wikipedia).

Miłość turecka

Od zabawy solo różni się tym, że masturbacja ma charakter wzajemny. Kobieta pieści dłonią narząd mężczyzny i na odwrót.

Stojąca na pieska

Kobieta staje lekko pochylona do przodu, opierając dłonie na oparciu krzesła lub stole. Mężczyzna znajduje się za nią. Penetracja odbywa bez pocałunków, co zmniejsza ryzyko zarażenia.

Zobacz również: Spróbowali tej pozycji i nie chcą kochać się inaczej. DELFIN podbija sypialnie

Polecane wideo

Te 4 znaki zodiaku mają największe szanse na trwałe związki
Te 4 znaki zodiaku mają największe szanse na trwałe związki - zdjęcie 1

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 1) 19.12.2018 23:40
xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
odpowiedz
Esteria (Ocena: 5) 10.12.2018 22:54
Przez pierwsze dni lepiej sobie chyba jednak odpuścić. Chociaż zdaję sobie sprawę, że może to nie być łatwe, tym bardziej, że mój facet bierze od jakiegoś czasu tabletki na powiększenie - Penisizer. Ja je uwielbiam! Naprawdę:) bo czuję różnicę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.12.2018 10:03
najlepsza w czasie choroby jest misjonarska, nie leci z nosa i nie ma sie sily na wygibasy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie