SOS

Zostań Kleopatrą w sypialni. To nowa ulubiona pozycja kobiet

Odpoczywaj, a partner zajmie się całą resztą. Rozkosz gwarantowana!
Zostań Kleopatrą w sypialni. To nowa ulubiona pozycja kobiet
Fot. iStock
15.11.2018

Seks oralny większości z nas kojarzy się z przyjemnością, jaką kobieta sprawia swojemu partnerowi. Zapominamy o tym, że to zabawa działająca w dwie strony. Mężczyzna także moje się wykazać i wręcz powinien to zrobić. Zasada wzajemności w sypialni działa pozytywnie nie tylko na nasze życie intymne, ale i trwałość związku.

Zobacz również: Najlepsi kochankowie robią to „na MOTYLA”. To jedna z najtrudniejszych pozycji

Problem w tym, że wielu facetów nie ma w tej kwestii zbyt dużego doświadczenia. Błądzą językiem po omacku, co nie zawsze doprowadza nas do ekstazy. Czasami wręcz irytuje i odbiera ochotę na kolejne igraszki. Na szczęście praktyka czyni mistrza. Warto podpowiedzieć partnerowi, jak powinien to robić.

Według ekspertów - ta pozycja doskonale się w tym sprawdza.

fot. Thinkstock

W „Kamasutrze” nie brakuje pozycji nastawionych głównie na kobiecą przyjemność. Jedną z nich jest Kleopatra, która wzięła swoją nazwę oczywiście od imienia ostatniej królowej starożytnego Egiptu. To wpływowa postać, która nie bała się pokazywać swojej siły i dominować.

Zobacz również: Teraz każdy chce się kochać w tej pozycji. KONEWKA gwarantuje niesamowitą bliskość

Kobieta siada na podłodze lub łóżku z pośladkami opartymi o podwinięte do tyłu nogi. Jedną dłonią opiera się o podłoże. Jej ciało jest wygięte w taki sposób, aby miejsce intymne było łatwo dostępne dla partnera. Mężczyzna klęka naprzeciwko niej i kieruje usta w stronę dróg rodnych. Dłońmi może głaskać jej nogi lub masować pośladki. Pieszczona oralnie partnerka może drugą ręką chwycić za głowę kochanka lub dotykać własnych piersi.

W praktyce wygląda to mniej więcej tak:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sex Positions Club (@sexpositions_club)

Wydaje się, że to niezbyt skomplikowana pozycja, która niczym się nie wyróżnia. Rzeczywiście - bardzo łatwo wprowadzić ją w życie. Jest jednak o tyle niezwykła, że pozwala kobiecie dominować nad partnerem. To ona jest górą i jej przyjemność liczy się najbardziej.

Mężczyzna klęczy przed nią niczym poddany i pieści kobietę w taki sposób, na jaki ona ma ochotę. Poprzez zmianę kąta nachylenia, prostowanie czy rozszerzanie nóg partnerka daje znać, kiedy naprawdę jest jej dobrze.

Pozycja ta polecana jest zwłaszcza paniom, które rzadko myślą o sobie. W ten sposób odkryją swoją kobiecość na nowo.

Zobacz również: Trudno o bardziej magiczną pozycję. Teraz wszyscy robią to NA JEDNOROŻCA

Podobno każda kobieta chciałaby go mieć. Jest tak przystojny, że bierze 12 tys. zł za jedną noc!
Podobno każda kobieta chciałaby go mieć. Jest tak przystojny, że bierze 12 tys. zł za jedną noc! - zdjęcie 1

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.11.2018 15:44
Czasem mam wrażenie że jestem jedyną kobietą która nie lubi otrzymywać seksu oralnego. Uwielbiam dawać ale drażni mnie kiedy facet próbuje mi się odwzajemnić. Wolę inne zabawy.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 15.11.2018 14:50
Rzeczywiście fajna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie