SOS

Pozycja, której boją się wszyscy kochankowie. Jest trudna i niebezpieczna

Ból i strach zazwyczaj odbierają całą przyjemność ze zbliżenia.
Pozycja, której boją się wszyscy kochankowie. Jest trudna i niebezpieczna
Fot. Unsplash
18.11.2018

Regularnie zachęcamy Was do eksperymentowania w sypialni. Pozycje typu misjonarska czy na łyżeczkę mogą dawać sporo przyjemności, ale już dawno przestały być ekscytujące. Kochanie się za każdym razem dokładnie w ten sam sposób wprowadza do związku niezdrową rutynę. Może wręcz oddalać od siebie partnerów. Od czasu do czasu warto spróbować czegoś nowego.

Zobacz również: Teraz każdy chce się kochać w tej pozycji. KONEWKA gwarantuje niesamowitą bliskość

Możliwości jest sporo, ale jednej mimo wszystko nie polecamy. Chyba, że przerobicie całą „Kamasutrę” i nadal będzie Wam mało. W badaniu zrealizowanym przez brytyjski serwis Superdrug Online Doctor została uznana za najbardziej problematyczną i zwyczajnie trudną. Mało komu się udaje, a może okazać się wręcz niebezpieczna.

Pozycja 69 na stojąco to zabawa tylko dla bardzo zaawansowanych.

fot. Thinkstock

Zdecydowana większość ankietowanych twierdzi, że w łóżku nie można zrobić niczego bardziej ekstremalnego. 42 procent mężczyzn traci w tym momencie resztki pewności siebie, a 57 proc. kobiet ze strachu nie jest w stanie skupić się na przyjemności. To nie powinno dziwić.

W pozycji tej mężczyzna stoi wyprostowany, w czasie gdy kobieta wisi głową w dół, owijając nogi wokół jego szyi. Dla bezpieczeństwa partner podtrzymuje ją również swoimi dłońmi. Twarz partnerki znajduje się na wysokości krocza ukochanego, co umożliwia oralną stymulację. Z wzajemnością, bo mężczyzna ma ułatwiony dostęp do narządów rodnych partnerki.

Eksperci polecają, by zacząć od pozycji siedzącej lub leżącej. Po odpowiednim ułożeniu ciała kobiety - mężczyzna wstaje.

Zobacz również: Spróbowali tej pozycji i nie chcą kochać się inaczej. DELFIN podbija sypialnie

fot. Thinkstock

Brzmi mało wygodnie i w większości przypadków takie właśnie jest. Wielu kochanków docenia przyjemność, jaką daje ta pozycja, ale 69 na stojąco ma chyba jednak więcej wad, niż zalet. Kobiecie może zrobić się słabo z powodu nagłego przypływu krwi do głowy. Z kolei mężczyzna może nadwyrężyć kark i/lub kręgosłup. Trudno wykluczyć także upadek partnerki prosto na głowę.

A tak wygląda to w praktyce:

źródło: sexpositions.club

Myślicie, że warto się tak męczyć i ryzykować?

Zobacz również: Trudno o bardziej magiczną pozycję. Teraz wszyscy robią to NA JEDNOROŻCA

Polecane wideo

Tej dziewczyny nie chce ŻADEN facet. Podobno jest zbyt idealna
Tej dziewczyny nie chce ŻADEN facet. Podobno jest zbyt idealna - zdjęcie 1

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Sazoni (Ocena: 5) 25.11.2018 00:47
Szczerze, nie próbowałam ;) Ale lubimy z partnerem zaszaleć. Bardzo polubiłam się z żelem potęgującym doznania Libidizer, który delikatnie mrowi i rozgrzewa. Świetna sprawa
odpowiedz
Marzena (Ocena: 5) 18.11.2018 19:38
Już nie mają czego wymyślać... według mnie mało kto tak robi, ewentualnie dla jaj albo z nudów ? A swoją drogą wydaje mi się, że większość rzeczy na papilocie nie jest pisana na poważnie- raczej po to żeby wzbudzić jakieś emocje. A czytelnicy wchodzą tu dla rozrywki, a rzeczy naprawdę ważnych szukają na nieco poważniejszych stronach;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2018 11:30
Niezbyt wygodne, ale ciekawe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie