SOS

Pozycja, której boją się wszyscy kochankowie. Jest trudna i niebezpieczna

Ból i strach zazwyczaj odbierają całą przyjemność ze zbliżenia.
Pozycja, której boją się wszyscy kochankowie. Jest trudna i niebezpieczna
Fot. Unsplash
18.11.2018

Regularnie zachęcamy Was do eksperymentowania w sypialni. Pozycje typu misjonarska czy na łyżeczkę mogą dawać sporo przyjemności, ale już dawno przestały być ekscytujące. Kochanie się za każdym razem dokładnie w ten sam sposób wprowadza do związku niezdrową rutynę. Może wręcz oddalać od siebie partnerów. Od czasu do czasu warto spróbować czegoś nowego.

Zobacz również: Teraz każdy chce się kochać w tej pozycji. KONEWKA gwarantuje niesamowitą bliskość

Możliwości jest sporo, ale jednej mimo wszystko nie polecamy. Chyba, że przerobicie całą „Kamasutrę” i nadal będzie Wam mało. W badaniu zrealizowanym przez brytyjski serwis Superdrug Online Doctor została uznana za najbardziej problematyczną i zwyczajnie trudną. Mało komu się udaje, a może okazać się wręcz niebezpieczna.

Pozycja 69 na stojąco to zabawa tylko dla bardzo zaawansowanych.

fot. Thinkstock

Zdecydowana większość ankietowanych twierdzi, że w łóżku nie można zrobić niczego bardziej ekstremalnego. 42 procent mężczyzn traci w tym momencie resztki pewności siebie, a 57 proc. kobiet ze strachu nie jest w stanie skupić się na przyjemności. To nie powinno dziwić.

W pozycji tej mężczyzna stoi wyprostowany, w czasie gdy kobieta wisi głową w dół, owijając nogi wokół jego szyi. Dla bezpieczeństwa partner podtrzymuje ją również swoimi dłońmi. Twarz partnerki znajduje się na wysokości krocza ukochanego, co umożliwia oralną stymulację. Z wzajemnością, bo mężczyzna ma ułatwiony dostęp do narządów rodnych partnerki.

Eksperci polecają, by zacząć od pozycji siedzącej lub leżącej. Po odpowiednim ułożeniu ciała kobiety - mężczyzna wstaje.

Zobacz również: Spróbowali tej pozycji i nie chcą kochać się inaczej. DELFIN podbija sypialnie

fot. Thinkstock

Brzmi mało wygodnie i w większości przypadków takie właśnie jest. Wielu kochanków docenia przyjemność, jaką daje ta pozycja, ale 69 na stojąco ma chyba jednak więcej wad, niż zalet. Kobiecie może zrobić się słabo z powodu nagłego przypływu krwi do głowy. Z kolei mężczyzna może nadwyrężyć kark i/lub kręgosłup. Trudno wykluczyć także upadek partnerki prosto na głowę.

A tak wygląda to w praktyce:

źródło: sexpositions.club

Myślicie, że warto się tak męczyć i ryzykować?

Zobacz również: Trudno o bardziej magiczną pozycję. Teraz wszyscy robią to NA JEDNOROŻCA

Tej dziewczyny nie chce ŻADEN facet. Podobno jest zbyt idealna
Tej dziewczyny nie chce ŻADEN facet. Podobno jest zbyt idealna - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Sazoni (Ocena: 5) 25.11.2018 00:47
Szczerze, nie próbowałam ;) Ale lubimy z partnerem zaszaleć. Bardzo polubiłam się z żelem potęgującym doznania Libidizer, który delikatnie mrowi i rozgrzewa. Świetna sprawa
odpowiedz
Marzena (Ocena: 5) 18.11.2018 19:38
Już nie mają czego wymyślać... według mnie mało kto tak robi, ewentualnie dla jaj albo z nudów ? A swoją drogą wydaje mi się, że większość rzeczy na papilocie nie jest pisana na poważnie- raczej po to żeby wzbudzić jakieś emocje. A czytelnicy wchodzą tu dla rozrywki, a rzeczy naprawdę ważnych szukają na nieco poważniejszych stronach;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2018 11:30
Niezbyt wygodne, ale ciekawe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie