SOS

Ujawniła obrzydliwy łóżkowy zwyczaj swojego męża. Wszyscy doradzają jej rozstanie

„Robi to w pościeli i nawet po sobie nie sprząta!” - żali się młoda mężatka.
Ujawniła obrzydliwy łóżkowy zwyczaj swojego męża. Wszyscy doradzają jej rozstanie
Fot. iStock
15.10.2018

Potrzeba sporo czasu, żeby dobrze poznać drugą osobę. Czasami nawet wiele lat po ślubie nie do końca wiemy, co siedzi w głowie ukochanego mężczyzny. Nagle okazuje się, że nie zdawałyśmy sobie sprawy z jego dziwnych przyzwyczajeń, bo tak skutecznie je ukrywał. Kiedy prawda wychodzi na jaw - może to doprowadzić do poważnego kryzysu.

Zobacz również: 10 totalnie WSTRĘTNYCH rzeczy, które często przydarzają się kobietom (Panowie, nie czytajcie tego)

Tak jak w przypadku tej internautki, która zdecydowała się na chwilę szczerości. W szczerym wpisie opublikowanym na łamach forum dyskusyjnego Mumsnet zdradziła, co ją trapi. Powodem jej zmartwień jest szokujące zachowanie małżonka. Przesada? Nie tym razem. Komentatorki są zgodne, że nigdy nie byłyby w stanie zaakceptować czegoś takiego.

Para pobrała się rok temu i dopiero wtedy problem wyszedł na jaw. Główny bohater tej historii nie widzi w tym jednak niczego złego.

Przeraża mnie to, że mój mąż ma absolutnie obrzydliwy i krępujący zwyczaj. Nie potrafię tego zaakceptować. Próbuję sobie wmawiać, że nikt nie jest ideałem, ale to to już za dużo. Próbowałam zwracać mu uwagę, spokojnie rozmawiać i zrozumieć, ale to do niczego nie prowadzi.

Wstydzę się zapytać o zdanie moich znajomych, bo boję się ich reakcji. Chcę tylko wiedzieć, czy przypadkiem nie przesadzam. On ma 31 lat i jesteśmy małżeństwem od roku. Zaczął się dziwnie zachowywać dopiero po ślubie.

Jestem dorosła i wiele przeżyłam, więc zdaję sobie sprawę, że mężczyźni się masturbują. Ale on nie widzi nic złego w ejakulacji do poszewek, kiedy mnie nie ma w domu

- wyznaje młoda mężatka. Kiedy zwraca mu na to uwagę - ten nie kryje złości. Nie chce, by ktokolwiek mówił mu, co może robić, a czego nie. Dziwny zwyczaj nie wynika wcale z tego, że kobieta poświęca mu za mało czasu. To mąż nie jest tym zainteresowany.

Zobacz również: Muszę Wam się przyznać, że robię coś naprawdę obrzydliwego...

Naprawdę nie rozumiem, o co chodzi. Próbowałam go wypytać, ale wtedy się wścieka. Sugerowałam terapię i wtedy było jeszcze gorzej. Czasami wydaje mi się, że on mnie nawet nie lubi. Czuję się tak, jakbym walczyła z nastoletnim synem, ale nie wiem, jak nim potrząsnąć.

Wracam do domu, siadam na łóżku i czuję ten potworny fetor. Po chwili jestem cała oblepiona jego nasieniem. Pomóżcie mi. Nie radzę sobie

- apeluje o pomoc, ale chyba nie spodziewała się tak ostrej reakcji.

„Czy widzę tu jakieś pozytywy? Dla mnie to potworne i dziwię ci się, że jeszcze trwasz w tej relacji”. „Ucieknij tak szybko, jak możesz. Przyszłość z nim będzie koszmarem”. „Jest nie tylko obrzydliwy, ale z tego co widzę - także agresywny. To nie jest materiał na męża”. „Mam nadzieję, że nie masz dzieci z tym dewiantem - czytamy na mumsnet.com.

A Ty co jej doradzisz?

Zobacz również: REPORTAŻ: Przyłapałam swojego chłopaka na czymś OBRZYDLIWYM!

Wszyscy śmieją się z chłopaków tych ślicznotek. Oto pary, które zupełnie do siebie nie pasują
Wszyscy śmieją się z chłopaków tych ślicznotek. Oto pary, które zupełnie do siebie nie pasują - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Paula (Ocena: 5) 19.10.2018 06:34
Dlaczego są on tym dwa artykuły? Facet to oblech. Jeśli żona nie odmawia mu seksu, to dodatkowo zbok. Mieć żonę chętną do seksu i się masturbowac, fuj.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.10.2018 04:57
Co za syfiarz. Weź uciekaj od tego matoła. Rozumiem że się masturbuje ale zostawiając swoje nasienie gdzie popadnie jest masakryczne. Jak zrobisz sobie dzieciaka to też pozwolisz żeby był wypaćkany spermą tatusia?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie