SOS

Jak się kochać, żeby wzmocnić orgazm?

Wszystko zależy od kształtu jego przyrodzenia. Każdy męski interes sprawdzi się w łóżku - wystarczy wiedzieć, jak z niego korzystać.
Jak się kochać, żeby wzmocnić orgazm?
Fot. iStock
22.12.2018

Jakość naszego życia intymnego zależy od wielu czynników. Niezbędna jest chemia między partnerami, podobny temperament i potrzeby. Ale nie tylko. Według ekspertki cytowanej przez portal „The Sun” - równie duże znaczenie ma anatomia. Konkretnie: rozmiar i kształt przyrodzenia faceta.

Zobacz również: Teraz wszyscy robią TO „na ślimaka”. Prosta pozycja, która daje maksymalną rozkosz

Kobieta przekonuje, że nie każdy męski interes da nam pożądaną rozkosz. Od budowy prącia powinno zależeć to, w jakiej pozycji się kochamy. Każdemu z 6 znanych typów przypisana jest konkretna konfiguracja, która gwarantuje silny orgazm dla obu stron. Jeśli posłuchamy jej wskazówek - w naszej sypialni wreszcie zacznie się dobrze dziać.

Zanim przystąpisz do igraszek z ukochanym, najpierw przyjrzyj się jego męskości. Bogatsza o tę wiedzę będziesz mogła zaproponować mu najlepsze rozwiązanie.

fot. Thinkstock

BANAN

Delikatnie zagięty w górę i dłuższy, niż zwykle. Przez wiele kobiet uważany za idealny, bo z powodu kształtu ociera się o górną ścianę pochwy i gwarantuje większy orgazm.

Idealna pozycja: Misjonarska. Charakterystyczny kształt przyrodzenia pozwala na intensywną stymulację punktu G.

MŁOT

Warto docenić jego większą, niż średnia długość. Cechą charakterystyczną jest bardzo duża „główka”, czyli żołądź i raczej skromny obwód.

Idealna pozycja: Na pieska. Pozwala na głębszą penetrację, dzięki czemu partnerka poczuje większą rozkosz.

fot. Thinkstock

GRZYB

Ma sporo wspólnego z młotem, ale odróżniają go dwie rzeczy. Także może się pochwalić imponującą żołędzią, jednak jest przy tym znacznie krótszy i masywniejszy w obwodzie.

Idealna pozycja: Odwrócona na jeźdźca. Umożliwia wykorzystanie całego potencjału męskiego przyrodzenia. Kobieta ma pełną kontrolę nad sytuacją, dzięki czemu też zazna przyjemności.

Zobacz również: Zapomnij o klasycznej pozycji 69. Teraz w modzie jest jej ODWRÓCONA wersja

OGÓREK

Zdecydowanie dłuższy, niż norma nakazuje, a przy tym grubszy. Jego imponujący obwód jest równy na całej długości.

Idealna pozycja: Naszyjnik. Niekonwencjonalna, ale skuteczna metoda. Kobieta siada na podwyższeniu (stół, pralka itp.), a partner stoi przed nią. W momencie zbliżenia zaplata nogi na jego karku.

fot. Thinkstock

OŁÓWEK

Ma sporo wspólnego z ogórkiem, bo także charakteryzuje go spora długość i jednakowy obwód. Z tą różnicą, że ten drugi jest zdecydowanie skromniejszy. To cienki na całej długości penis.

Idealna pozycja: Kobieta na górze. Ułatwia osiągnięcie rozkoszy przez partnerkę, bo pozwala jej kontrolować głębokość i szybkość penetracji.

ROGALIK

Nazywany także od litery - C. Jest średniej długości i obwodu, a jego żołądź także specjalnie się nie wyróżnia. O jego wyjątkowości świadczy coś zupełnie innego - ekstremalne wręcz zakrzywienie w jedną stronę

Idealna pozycja: Nietypowa misjonarska. Jej niezwykłość polega na tym, że kobieta kładzie pod kątem w taki sposób, aby wykorzystać zakrzywienie przyrodzenia.

Zobacz również: Internautki zdradzają, z iloma facetami spały. Zadziwiające wyniki

„Tak powinna wyglądać każda Polka”. Faceci oszaleli na punkcie 25-letniej Magdaleny
„Tak powinna wyglądać każda Polka”. Faceci oszaleli na punkcie 25-letniej Magdaleny - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.12.2018 10:31
czesciej niz raz w roku
odpowiedz

Polecane dla Ciebie