SOS

Przespała się z facetem, a następnego dnia dostała od niego dziwnego SMS-a (HIT SIECI)

Post z forum internetowego zyskuje coraz większą popularność.
Przespała się z facetem, a następnego dnia dostała od niego dziwnego SMS-a (HIT SIECI)
Fot. Unsplash
26.09.2018

Najpopularniejszy temat na anonimowych forach internetowych? Oczywiście seks. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni dzielą się w ten sposób swoimi opiniami lub historiami z własnego życia. Ostatnio ogromną popularność zdobył wpis zamieszczony na Kafeterii, w którym jedna z internautek podzieliła się treścią SMS-a, jakiego otrzymała od kochanka po upojnej nocy.

Polecamy także: „Mam 40 lat, a moja dziewczyna 21. Czuję się królem życia (Historia Mariusza)”

- „Jeśli po udanym wieczorze facet pisze SMS-a dziękując za „zaj...te piep...ie” to waszym zdaniem jest to brak szacunku?” – pyta. Dodaje, że zarówno ona, jak i jej partner lubią seks i są w łóżku bezpruderyjni, jednak po przeczytaniu wiadomości zrobiło jej się najzwyczajniej smutno. Liczyła na dużo bardziej czułego SMS-a – relacjonuje serwis kobieta.wp.pl.

I wtedy nastąpiła prawdziwa wojna w komentarzach. Post kobiety podzielił forumowiczów – jedni byli oburzeni zachowaniem jej kochanka i pisali wprost, że potraktował ją jak prostytutkę. Inni zauważyli, że skoro noc była ostra i mocno wyuzdana, to SMS powinien być w podobnym klimacie. Wiadomość o treści „Wspaniale było się z tobą kochać” – brzmiałby bowiem kuriozalnie.

Wiele kobiet stwierdziło także, że pikantną wiadomość od mężczyzny trzeba traktować jak komplement, a nie się za nią obrażać. - Zauważyły również, że może partner czuje się przy niej komfortowo i nie wstydzi się wyrażać swoich emocji. „Może myślał, że podniecisz się jeszcze bardziej” – żartowała jedna z internautek. W wątku wypowiedział się również pan, który zauważył, że kobiety mają ze sobą problem i same nie wiedzą, czego chcą: „Kobiecie to nigdy nie dogodzisz” – czytamy na serwisie.

Znaleźli się jednak i tacy mężczyźni, którzy stwierdzili, że nigdy nie wysłaliby do kobiety SMS-a o takiej treści, choć… sami chcieliby taką wiadomość od niej otrzymać.

A Wy co sądzicie o tym konkretnym przypadku? Kochanek internautki posunął się o krok za daleko czy był z nią po prostu szczery?

Zobacz także: To MUSISZ zrobić przed pójściem z facetem do łóżka

„Tak powinna wyglądać każda Polka”. Faceci oszaleli na punkcie 25-letniej Magdaleny
„Tak powinna wyglądać każda Polka”. Faceci oszaleli na punkcie 25-letniej Magdaleny - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.10.2018 16:03
Jeżeli idzie do łóżka z pierwszym lepszym, dopiero co poznanym, to czego się spodziewała? Dżentelmena, angielskiego arystokraty?Dzi...ka i już. I tak ją potraktował jak na to zasłużyła.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie