SOS

„Zdradzam żonę i dobrze mi z tym…”

Uchodzi za przykładnego męża i ojca. Jego rodzina nie ma pojęcia, że to tylko maska.
„Zdradzam żonę i dobrze mi z tym…”
Fot. Unsplash
06.09.2018

Gdybym zapytała was, jacy mężczyźni zdradzają swoje partnerki, z pewnością powiedziałybyście, że tacy, którzy czują się zaniedbywani w domu. Żona zajmuje się karierą i dziećmi, a oni schodzą na dalszy plan. Do tego ona przestaje o siebie dbać i po domu chodzi w wyciągniętym dresie. Seks staje się coraz bardziej sporadyczny, przestaje cieszyć i jego, i ją.

Zobacz także: To była miłość od… pierwszego razu

Wtedy na horyzoncie pojawia się piękna, idealnie zgrabna kochanka. Nie zrzędzi, nie strofuje, niczego nie oczekuje. Układ jest prosty: po dzikim seksie oboje rozchodzą się w swoje strony. Tylko że… to mit. Choć w przekonaniu wielu osób facet skaczący w bok jest frustratem, szukając pociechy u innej, prawda okazuje się zupełnie inna.

- Jak się okazuje, niewierny mąż to nie facet, który żonę wybierał po omacku, którego praca frustruje, więc musi dać ujście powietrzu przez wentyl bezpieczeństwa lub który odkrył, że jest ojcem nieswoich dzieci i w ten sposób mści się na żonie. To przykładny obywatel, którego małżonka jest zadbana bardziej niż kochanka, a w jego „garażu stoją dwa samochody” – czytamy na kobieta.wp.pl.

Potwierdzeniem tej tezy jest wątek na jednym z internetowych forów, który zyskał ogromną popularność. Autorka zatytułowała go „Wierny mąż, hmm śmiechu warte. Oczami kochanki”. W środku możemy przeczytać:

„Ma piękna żonę, dwie cudowne córeczki. A mimo to zdradza ją ze mną. Mężczyzna w tych czasach nie dotrzymuje wierności. Kobiecie może się wydawać, że jak jest piękna i zadbana to wszystko a jednak nie. To tylko seks”.

Wszystkie rady z pism kobiecych, w stylu: „dbaj o siebie, a on będzie ci wierny”, można zatem włożyć między bajki. Prawda jest bowiem taka, że zdradzający facet szuka w romansie adrenaliny. Na co dzień będzie przykładnym mężem i ojcem, który z dziećmi codziennie odrabia lekcje, a żonie kupuje kwiaty bez okazji. Po godzinach bez wyrzutów sumienia wskoczy jednak kochance do łóżka i za 200 zł będzie uprawiał z nią taki seks, na jaki będzie miał akurat ochotę. Bez proszenia, tłumaczenia, drogich prezentów. I bez konieczności dania jej orgazmu.

Zdradzających swoje żony facetów w romansie podnieca to, że nic nie muszą. Liczy się tylko ich przyjemność. To kochanka musi się postarać o to, aby byli zaspokojeni. Przy okazji nie suszy im głowy o za małe mieszkanie, brak awansu, czy kapiący zlew.

Przez kilkadziesiąt minut kochanka daje mężczyźnie to, czego nie doświadczy u boku żony: święty spokój i namiętny seks bez zobowiązań.

Potwierdza to wpis kolejnej internautki: „Kochanki często są brzydsze i mniej atrakcyjne, bo nie chodzi o to, że mężczyźni szukają ładniejszych kobiet. Szukają ODMIANY. Z punktu widzenia mężczyzny chodzi tylko o seks. Na ogół nie chcą się wiązać emocjonalnie z kochankami, bo nie lubią pakować się kłopoty. Chcą mieć wszystko wygodnie ustawione: dom, żona, kochanka - wszystko na „właściwym” miejscu. Kochankom często mówią o miłości, ponieważ wiedzą, że tylko w taki sposób mogą je zatrzymać przy sobie i bardzo im nie na rękę, gdy kochanki się w nich zakochują. Chodzi o sex”.

Czasem bywa jednak tak, że mężczyzna wdaje się w romans z kimś, kogo bardzo dobrze zna. Tutaj więcej na ten temat:

Kobiety, z którymi faceci najczęściej zdradzają żony

Wspomina o tym także serwis kobieta.wp.pl: - Panie dzielą się również historiami, w których – mimo romansu – znają się z żonami swoich kochanków: „Mnie dodatkowo bawi to, że jednej soboty wspólnie się spotykamy u nich w domu, a innej jej mąż uprawia ze mną seks. Taka satysfakcja jakaś dla mnie” – serwis cytuje jedną z anonimowych wypowiedzi na forum.

Czy da się zatem jakoś uchronić przed niewiernością partnera? Wszystko wskazuje na to, że… nie. Jeśli mężczyzna będzie miał ochotę na skok w bok, nie pomoże ani zadbane ciało, ani piękna bielizna. Niestety.

 

Polecane wideo

Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj
Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.38 / 5
gość (Ocena: 5) 12.08.2020 13:47
Ja zadradzam, bo moja zona zdradzila mnie w przeszlosci. Nie zostawie moich dzieci ale nie nosze juz obraczki i nie obchodze rocznic slubu. Juz nigdy nie bede wierny. Sama tego chciala...
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 08.01.2020 17:58
Ale beznadziejne,kochanka mniej atrakcyjna od zony? Naprawde,nie przesadzajmy.Czy aby napewno autor wie o czym pisze?Poza tym faceci to tez ludzie i moga sie w kochance zakochac ,chociaz tego nie planowali.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 19.09.2018 00:56
Nie powiedziałabym „ z pewnością że zdradzają mężczyźni zaniedbywani w domu”, tylko dupki nieumiejący dotrzymać wierności, którą raz obiecali .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.09.2018 17:31
Co to za debil to pisał? ! Nigdy kochanka nie będzie brzydsza od żony! Pisała to jakaś zdradzona przez męża redaktorka?! Opanucie się ludzie z taką żenująca pisanina!
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 06.09.2018 10:03
smutne
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie