SOS

Istnieje aż 6 typów męskich przyrodzeń. Jeśli Twój facet ma nr 4 - ZAZDROŚCIMY!

Ile z nich udało Ci się zobaczyć na żywo?
Istnieje aż 6 typów męskich przyrodzeń. Jeśli Twój facet ma nr 4  - ZAZDROŚCIMY!
Fot. Unsplash
21.08.2018

Interes, siusiak, członek… Terminologia jest bardzo bogata, ale zawsze chodzi o to samo. Męskie przyrodzenie jakie jest, każdy widzi. Bywa krótsze, dłuższe, grubsze, cieńsze, proste lub zakrzywione. To jednak wciąż penis. Narząd rodny o niezbyt skomplikowanej budowie, który trudno pomylić z czymkolwiek innym.

Zobacz również: Ludzie robią coś obrzydliwego, by zaoszczędzić na prezerwatywach

A jednak - zawartość męskiej bielizny także podlega klasyfikacji. Jak przekonuje portal „The Sun”, istnieje aż 6 różnych typów „ptaszków”. Całkiem możliwe, że spotkałaś na swojej drodze już kilka z nich i nawet nie zdawałaś sobie z tego sprawy. Fallusy dzieli się z uwagi na ich kaliber i kształt.

Żeby najlepiej zobrazować zjawisko, każdy rodzaj ma swoją wiele mówiącą nazwę. Wystarczy poznać je wszystkie i od razu wiadomo, o co chodzi.

fot. Thinkstock

BANAN

Delikatnie zagięty w górę i dłuższy, niż zwykle. Przez wiele kobiet uważany za idealny, bo z powodu kształtu ociera się o górną ścianę pochwy i gwarantuje większy orgazm. Jeśli ktoś ma dotrzeć do punktu G, to właśnie on.

MŁOT

Warto docenić jego większą, niż średnia długość. Cechą charakterystyczną jest bardzo duża „główka”, czyli żołądź i raczej skromny obwód. Miewa problemy z trwałą erekcją, bo końcówka może go przeważać.

GRZYB

Ma sporo wspólnego z młotem, ale odróżniają go dwie rzeczy. Także może się pochwalić imponującą żołędzią, jednak jest przy tym znacznie krótszy i masywniejszy w obwodzie. Z tego powodu naprawdę wygląda jak leśny smakołyk.

Zobacz również: Niektórzy uwielbiają robić TO z nasieniem. „Czuję się poniżona, ale strasznie mnie to kręci”

fot. Thinkstock

OGÓREK

Niektórzy nazywają go także maczugą. To penis, o jakim marzy chyba większość mężczyzn. Zdecydowanie dłuższy, niż norma nakazuje, a przy tym grubszy. Jego imponujący obwód jest równy na całej długości.

OŁÓWEK

Ma sporo wspólnego z ogórkiem, bo także charakteryzuje go spora długość i jednakowy obwód. Z tą różnicą, że ten drugi jest zdecydowanie skromniejszy. To cienki na całej długości penis, który może mieć problem z zaspokojeniem partnerki.

ROGALIK

Nazywany także od litery - C. Jest średniej długości i obwodu, a jego żołądź także specjalnie się nie wyróżnia. O jego wyjątkowości świadczy coś zupełnie innego - ekstremalne wręcz zakrzywienie w jedną stronę. Wygląda śmiesznie, ale daje sporo radości.

Z którym z nich już się spotkałaś?

Zobacz również: Internautki zdradzają, z iloma facetami spały. Zadziwiające wyniki

„Ona 10/10, a on mniej niż zero”. Internauci wyśmiewają niedobraną parę
„Ona 10/10, a on mniej niż zero”. Internauci wyśmiewają niedobraną parę - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 12.09.2018 08:44
Chyba bardziej chodzi o technike...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2018 00:24
Moze jakies fotki do artykolu??
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.08.2018 11:15
Ale głupoty. Dla kobiet jest ważne odczucie nie wygląd. Czy przyglądam mu się wpierw, żeby ocenić, czy mogę go do siebie dopuścić?
odpowiedz
gosc (Ocena: 4) 21.08.2018 11:50
Dłuższy, grubszy - czyli ile? Ktoś to mierzył żeby porównać i stwierdzić, że tyle i tyle cm to "ogórek"? Ile taki powinien mieć waszym zdaniem?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.08.2018 02:08
Nie wiem czemu, ale ja w ogóle nie widzę żadnej różnicy w wyglądzie męskich przyrodzeń. Miałam kilku partnerów i naprawdę nie potrafię stwierdzić, który miał dłuższego, grubszego czy zakrzywionego. Jak dla mnie wszytkie wyglądają tak samo, a przynajmniej bardzo podobnie. Jedyne zauważalne przeze mnie różnice to moje odczucia w trakcie stosunku, ale nie mam pojęcia czy chodzi tu o wygląd czy o technikę...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie