SOS

Zapomnij o klasycznej pozycji 69. Teraz w modzie jest jej ODWRÓCONA wersja

Odważysz się spróbować? Faceci to uwielbiają.
Zapomnij o klasycznej pozycji 69. Teraz w modzie jest jej ODWRÓCONA wersja
Fot. iStock
27.08.2018

O Kamasutrze słyszał chyba każdy, ale mało kto decyduje się wprowadzić ją w życie. Dla większości aktywnych seksualnie ludzi sztuka kochania ogranicza się do kilku podstawowych pozycji, z których bezkonkurencyjna okazuje się misjonarska. Nie lubimy udziwnień albo zwyczajnie boimy się eksperymentować. Może czas to zmienić?

Zobacz również: Najpopularniejsze MĘSKIE FANTAZJE: Czego faceci chcą w łóżku?

Nawet dla niedoświadczonych kochanków termin „69” nie powinien być zagadką. „Dwie osoby ułożone są tak względem siebie, że ich usta znajdują się blisko narządów płciowych partnera, umożliwiając wzajemny stosunek oralny. Nazwa wzięła się stąd, że układ ciał partnerów w tej pozycji przypomina cyfry 6 i 9” - czytamy na Wikipedii.

Brzmi całkiem przyjemnie, ale jak informuje portal „Daily Star”, w ostatnim czasie furorę robi zmodyfikowana wersja tej pozycji. Chodzi o odwrócone 69. Nowość polega na zamianie miejsc. Tradycyjnie mężczyzna leży na łóżku, a kobieta znajduje się nad nim. Ale nie tym razem.

fot. Thinkstock

Co to zmienia? W klasycznym ułożeniu to od partnerki zależy, w jaki sposób zajmuje się męskim przyrodzeniem. Ona ustala tempo czy głębokość oralnej penetracji. W odwróconym 69 stroną bardziej aktywną jest facet, który sam decyduje (oczywiście za zgodą drugiej strony) kiedy i w jaki sposób wprowadzi swoją męskość do ust ukochanej.

Zobacz również: 3 dni w miesiącu, kiedy seks smakuje najlepiej. Wiemy, kiedy warto to robić

Pozycja ta zalecana jest przede wszystkim paniom, które lubią być uległe w łóżku. I oczywiście panom o dominującym charakterze.

Jeśli ta propozycja nie przypadła Ci do gustu, zawsze może spróbować 68, o którym ostatnio jest równie głośno.

fot. Thinkstock

„Jedna osoba kładzie się na plecach, ze zgiętymi kolanami i stopami płasko ustawionymi na podłodze. Druga osoba musi położyć się na klatce piersiowej tej pierwszej, rozchylając uda. W przypadku kobiety, należy umieścić swoją pochwę na poziomie ust partnera, aby miał nieograniczony dostęp do wszystkiego, do czego powinien. A ty możesz skoncentrować się na orgazmie” - tłumaczy Cosmopolitan.pl.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejną liczbę, która wydaje się niewinna, a ma bardzo sprośne znaczenie.

Zobacz również: Kobiety wstrzymują mocz, żeby osiągnąć orgazm. Uwaga na groźną modę!

Najdziwniejsze ilustracje z książek do edukacji seksualnej. Na to muszą patrzeć dzieci
Najdziwniejsze ilustracje z książek do edukacji seksualnej. Na to muszą patrzeć dzieci - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie