SOS

Zawstydzisz się, kiedy poznasz znaczenie swojego ulubionego koloru. Chodzi o seks

To nie tylko kwestia gustu, ale także... łóżkowego temperamentu!
Zawstydzisz się, kiedy poznasz znaczenie swojego ulubionego koloru. Chodzi o seks
Fot. Unsplash
05.08.2018

Rzadko zastanawiamy się nad tym, dlaczego nasz gust ukształtował się tak, a nie inaczej. Najczęściej dochodzimy do wniosku, że to kwestia wychowania od najmłodszych lat. Właśnie wtedy poznajemy świat, a przyzwyczajenia z tego okresu pozostają z nami do końca życia. Lubimy muzykę, jakiej słuchało się w domu i jedzenie, które serwowała mama czy babcia.

Zobacz również: Twoja sylwetka zdradza, co lubisz w łóżku. Na te części ciała patrzą faceci

A jak wygląda to w kwestii kolorów? Okazuje się, że to także nie kwestia przypadku. W grę wchodzą nie tylko nasze upodobania wizualne, ale osobowość. Barwy mają być odzwierciedleniem tego, co nam w duszy gra. Świadczą o naszym charakterze, a także… temperamencie seksualnym - informuje portal „Twoje Zdrowie”.

Zdradź nam, jaki jest twój ulubiony kolor, a powiemy ci, co najbardziej lubisz w łóżku. Będzie to możliwe dzięki wiedzy i obserwacjom cytowanego przez serwis doktora Marka Borowińskiego.

Brązowy

To ulubiony odcień bardzo czułego kochanka, dla którego seks to nie tylko akt fizyczny, ale też zbliżenie dusz. W łóżku bardzo aktywny i biorący pod uwagę potrzeby partnera.

Biały

Nawet jeśli lubi igraszki, specjalnie się do tego nie przyznaje. To osoba bardzo niewinna, która do seksu podchodzi z dużym dystansem. Zdecydowanie woli dawać, niż brać.

Pomarańczowy

Nigdy nie kocha się z byle kim, bo nie akceptuje seksu bez miłości. W łóżku wstępuje w niego prawdziwe dzikie zwierzę, nad którym trudno zapanować. Czasami pozwala sobie na zbyt wiele.

Różowy

Nie do końca wie, czego chce i bywa naiwny. O seksie częściej mówi, niż go uprawia. Mistrz flirtu, który potrafi pokazać się z najlepszej strony. Wbrew realnym przesłankom.

Zobacz również: Niektórzy uwielbiają robić TO z nasieniem. „Czuję się poniżona, ale strasznie mnie to kręci”

Żółty

Osoba bardzo uległa i czekająca na pierwszy ruch ze strony bardziej doświadczonego partnera. Zazwyczaj na wszystko się zgadza, ale uwaga - ma skłonność do niewierności.

Zielony

Jej życie intymne nie jest zbyt bogate. Robi to rzadko albo wcale. W sytuacjach intymnych traci resztki pewności siebie i zupełnie nie wie, jak należy się zachować.

Niebieski

Dla partnera zrobi wszystko, bo to jego przyjemność jest najważniejsza. Osoba niezwykle wrażliwa i subtelna, która kocha się całym ciałem i umysłem. Zaangażowana.

Czarny

Seks traktują jako sposób na poprawę nastroju. Kochają się wtedy, kiedy jest im źle. W czasie igraszek lubią czuć ból albo sprawiać go partnerowi. Pejcze i skóry to ich klimaty.

Czerwony

Trudno o bardziej zmysłowego kochanka. Wie, czego oczekuje w sypialni i nigdy nie pozwala się partnerowi nudzić. Narusza tematy tabu i przekracza granice. Urodzony zdobywca.

Zobacz również: „Puzon”: Nowa seks-zabawa, o którą facet będzie Cię błagał

Najdziwniejsze ilustracje z książek do edukacji seksualnej. Na to muszą patrzeć dzieci
Najdziwniejsze ilustracje z książek do edukacji seksualnej. Na to muszą patrzeć dzieci - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 4.63 / 5
Paulina (Ocena: 5) 20.08.2018 14:23
Czarny pasuję :) lubię ból, nie zawsze, ale lubię ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.08.2018 13:12
Czerwony -prawda. Kocham przekraczać granice
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.08.2018 13:12
Czerwony -prawda. Kocham przekraczać granice
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.08.2018 13:12
Czerwony -prawda. Kocham przekraczać granice
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.08.2018 13:12
Czerwony -prawda. Kocham przekraczać granice
odpowiedz

Polecane dla Ciebie